Anglojęzyczna wersja filmu IPN “Niezwyciężeni” została zablokowana na youtube

fot. twitter
11

Anglojęzyczna wersja animowanego filmu IPN pt. „Niezwyciężeni”, pokazującego napaść Niemiec i ZSRR na Polskę w 1939 roku oraz walkę Polaków o niepodległość do roku 1989, została dziś w nocy zablokowana  na youtube.

Powodem blokady są roszczenia dotyczące praw autorskich zgłoszone przez Jana Kołowskiego. Internauci pytają, kim jest zgłaszający i jakim cudem ma on prawa autorskie do filmu wyprodukowanego przez Instytut Pamięci Narodowej. Na razie brak informacji ze strony IPN.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  no cóż 1000 lat temu kościół i jego poplecznicy rozpoczeli niszczenie naszego dziedzictwa i pamięci o Lechitach. super udało się to zaborcom. Teraz zaś lewacy poroniony wytwór żydomasonerii robią z nas medialnie kulturowo sprawców wojny ludobójstw – przecież niedługo dowiemy się że np w Afryce to nie było czystek między plemionami hutu i tutsi w latach 90-tych tylko nasi misjonarze tam wszystkich różancami wydusili. My wiemy jaka jest prawda, drążymy historię i analizujemy wydarzenia by zgłębić prawdę ale przeciętnego Kowalskeigo interesuje promocja szajsu w markecie a co dopiero jego kraj

 2. test24 mówi

  Jeśli IPN jest właścicielem praw, to powinien w końcu dobrać się do dupy Żydom z JewTube i temu gościowi. Mam nadzieję, że zrobią niezły raban na cały świat.

  Rozmarzyłem się… wiadomo, że Polaczki podkulą ogon, bo chodzi o Żydków, którym jedzą z ręki.

  1. transidoru mówi

   Najgorsze są mendy i inne folksdojcze plujące na swój własny naród. Dlaczego piszesz w języku polaczkowym?

  2. Test24 mówi

   Proszę się nie obrażać, nie miałem zamiaru obrażać Polaków. Myślałem o polskojęzycznych politykach, którym jakoś brakuje jaj, by stanowczo się sprzeciwiać. Przynajmniej w mojej ocenie.

  3. KzK R1a1 mówi

   Czas powiedzieć żydom gdzie jest ich miejsce – w piekle wszędzie na ziemi nigdzie.

  1. Katarzyna TS mówi

   Blokada jest na kanale IPN. Dobrze, że internauci upowszechniają ten film na swoich kanałach. Niemniej jednak sytuacja jest skandaliczna – youtube zablokował film na podstawie ewidentnie fałszywego zgłoszenia.

 3. Jarek mówi

  Polaczkowatość to powszechne niestety u nas zjawisko. To po prostu małość duchowa i wszczepiona od małego obłuda z kompleksem niższosci. W jednej odmianie sa przerózni karierowicze poczynając od polityki poprzez biznas kulturę na wyścigu szczurów w pracy kończąc – nie widzą dalej niż wlasny nos a świat skupia się wokół własnych 4 liter. Druga powszechna odmiana do przeciętny Janusz Cebularz – tępy głupi bez świadomosci – wie tyle ile zje – niemiec czy żyd może go walić po 4 literach do woli aby tylko w lodówce flaszka była i pęto kiełbasy.
  Nasz naród powszechnie nie ma świadomości kim jest, nie wierzy w siebie, wierzy mediom pejsatym i bzdurom wciskanym mu od dziecka w szkole. Nasz naród zatracił w dużej cześci poczucie bycia Lechitami – dał się skundlić i z tym trza walczyć – o odzyskanie powszechnej świadomości

  1. KarPa mówi

   Uważam, że bardzo upraszczasz chyba, że obracasz się w takim towarzystwie gdzie najważniejsza jest flaszka i pęto kiełbasy

 4. Jarek mówi

  nie, ale wszędzie dookola są ludzie z klapkami z flaszki i kiełbasy na oczach

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.