Anglia: 5-letnia chrześcijanka oddana do muzułmańskiej rodziny zastępczej. Dziewczynka błaga, żeby ją stamtąd zabrać

fot. pixabay.com
4
SKLEP-WPRAWO.PL

Pracownicy opieki społecznej umieścili 5-letnią chrześcijankę w islamskiej rodzinie zastępczej. Najpierw dziecko spędziło 4 miesiące pod opieką kobieta noszącej nikab, a przez kolejne 2 miesiące opiekowała się nią muzułmanka nosząca burkę. Dziecku odebrano krzyżyk i zakazano jedzenia bekonu. Było też zmuszane do nauki arabskiego.

Dziewczynka jest przerażona i prosi, żeby ją stamtąd zabrać. Mówi też, co usłyszała od swoich muzułmańskich opiekunów: „Boże Narodzenie i Święta Wielkanocy są głupie. Europejskie kobiety są głupimi alkoholiczkami.”

Jak to się stało, że chrześcijańskie dziecko zostało oddane pod opiekę fundamentalnych muzułmanów? Decyzję podjęły władze gminy Tower Hamlets we wschodnim Londynie. Najliczniejszą grupę wyznaniowa stanowią tam muzułmanie (34,5%). Kontrola przeprowadzona w gminie przez Urząd ds. Standardów Edukacji wykazała „liczne i poważne uchybienia w opiece nad dziećmi potrzebującymi pomocy i opieki.”

To nie pierwszy skandal w tej gminie. Według raportu rządowego z 2014 roku ówczesny burmistrz Tower Hamlets, Lutfur Rahman, utrzymywał związki z muzułmańskimi grupami ekstremistycznymi domagającymi się wprowadzenia prawa szariatu w Wielkiej Brytanii.

Źródło: dailymail.co

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Szalik1906 mówi

  To nie poważne…chore obrzydliwe i karygodne!!!

 2. arrek mówi

  Taki jest wlasnie lewacki swiat.

 3. gojek mówi

  Te kutafony z brytyjskiego (nie)rządu nic nie zrobią. Gdzie są biali Brytyjczycy? Dlaczego nie reagują? Skoro koszerne prawo jest przeciwko nam, to… „najlepsza siła argumentów, to argument siły”.
  Dość biernego patrzenia na ten lewacki świat!!!

 4. agent07 mówi

  A gdzie jest wesoły Franek zwany papieżem ,dobry pasterz pilnuje swoich owiec ..a nie myje nogi wilkom i wpuszcza między owce ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.