Altiero Spinelli i Nowa Europa. UE jako projekt włoskiego komunisty

fot. youtube
3

Czy słyszeliście o Manifeście z Ventotene napisanym przez włoskiego komunistę Altiero Spinellego? Czy wiecie, że ten dokument to fundament Unii Europejskiej budowanej na wzór Eurokołchozu? To nie żart, ani spiskowa teoria dziejów. Nazwisko Spinellego widnieje nad wejściem do budynku Parlamentu Europejskiego, a niedawno kanclerz Merkel, prezydent Hollande i premier Renzi oddali mu hołd organizując mini-szczyt na Ventotene i składając kwiaty na jego grobie. Warto więc sprawdzić, co tak naprawdę znajduje się w Manifeście z Ventotene. Opowiada o tym Krzysztof Karoń w filmie, który polecamy jako video obowiązkowe. W końcu sprawa dotyczy nas wszystkich.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Przebiśnieg mówi

    Tak. Tak. Tylko Spinelli jest tylko jednym z całej masy różnych podejrzanych osobników będących agentami sanhedrynu do wyrażania poglądów wdrażanych na danym etapie przejmowania władzy przez Żydów w różnych regionach świata. Cały ich program skupia się oczywiście na wojnie z katolicyzmem i zdobycia pełnej władzy ziemskiej. Raczej bardziej polecam książki Henryka Pająka, czy zwłaszcza tę która jest aktualnie osiągalna : „Strategia Syjonu ” Reed’a. One ujmują te różne żydowskie nurty filozoficzno-praktyczne w znacznie szerszym kontekście, na przestrzeni wieków.

  2. test24 mówi

    Pani „.M” pewnie smutna, bo coraz bardziej widoczne są zamiary jej guru. Już miało być tak pięknie: zamachy, morderstwa, gwałty, upokażanie białych ludzi hetero na masową skalę, a tu pupa, wygrał PiS i zamiast niszczenia Polski, mamy wyzywanie murzynów i Arabów przez „faszystów” 😀 Hahahaha!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.