Ale cyrk! Prof. Hartman oskarżył Partię Razem o szczucie na Żydów i „znaziolenie”

Jan Hartman/ fot. screen
14

We wtorek (29.11.2022) Partia Razem zamieściła na Twitterze wpis, w którym oskarżyła Izrael o stosowanie apartheidu i zaapelowała, żeby nie kupować towarów produkowanych w żydowskich osiedlach pobudowanych na okupowanych terenach Palestyny. – Żadnego czerpania zysków z okupowania Palestyny – grzmi Razem.

– Wyobrażasz sobie kupowanie produktów z okupowanego przez Rosję Krymu czy Donbasu? Czy wyobrażasz sobie kupowanie rzeczy wyprodukowanych w kraju, który stosuje metody apartheidu? My też nie. Dlatego nie powinniśmy akceptować analogicznej sytuacji z Izraelem i Palestyną. Zgodnie z postanowieniami rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ, wszystkie umowy dwustronne podpisane z Izraelem powinny zawierać klauzulę o wyprodukowaniu rzeczy w granicach Izraela sprzed 1967 roku. Wiele umów zawartych przez państwa UE nie posiada takich zabezpieczeń, narażając nas na handel towarami i usługami pochodzącymi z nielegalnych osiedli. Produkty pochodzące z okupowanych terenów i błędnie oznaczane jako izraelskie można znaleźć również na polskim rynku. Dlatego dziś, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Narodem Palestyńskim, możesz pomóc nam osiągnąć zmianę. Podpisz Europejską Inicjatywę Obywatelską #StopTradeWithSettlements – piszą działacze Razem.

Wsparcie - darowizny

Na wpis Razem zareagował najbardziej lewicowy z lewicowych prof. Jan Hartman. I to jak zareagował! Bluzgi, oskarżenie o „znaziolenie”, a do tego błąd ortograficzny. Jak jest się profesorem, to wypadałoby chociaż wiedzieć, że słowo „chojrak” piszemy przez „ch”, a nie „h”. Niemniej warto odnotować fakt, że Żyd oskarża Partię Razem o „szczucie na Żydów”. Ale cyrk!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Powrót żydowskich roszczeń

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Ten cały Hartman robi doskonałą robotę. Poważnie!
  Otóż cała jego pełzająca (bo o lotach mowy być nie może) działalność maniakalnie wręcz krążąca wokół “żydożerstwa” doskonale otwiera oczy tym, których uśpiła oficjalna narracja kolejnych rządów zachowujących się niczym tresowane pudle w cyrku.

 2. Ewa-Maria mówi

  Profesorku z loży masońskiej wiedz że są jeszcze porządni Żydzi w przeciwieństwie do Jaśka żydowskiego, który tak nienawidzi Polaków. Znam te jego nienawistne wypowiedzi pod adresem Polski i Polaków. Ja już do dawna bojkotuje wszystko co żydowskie a jest tego dużo. Obszerna lista jest w necie. Wolę przepłacić aniżeli im dać zarobić.

 3. verizanus mówi

  Co takiego robią tego typu profesorowie, że ich utrzymujemy (na godziwym ma się rozumieć poziomie)?? Co takiego dobrego robią dla Polaków, że Polacy MUSZĄ się składać na ich utrzymanie??? Wiadomo jak jest w realu, ale jaka jest OFICJALNA wersja? Musimy się na nich składać do US bo…, ponieważ…, dlatego, że….;)

 4. Realista mówi

  Wybory tuż tuż gdyż ….”Razem” szuka głosów wśród myślących polaków?? A może wyszły jakieś nowe badania socjologiczne ?

  UUUUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 5. Dumny Polak mówi

  Sorry, Hammurabi!
  Nie daloby sie raz PO POLSKU?
  Nic dzisiaj nie pilem i bardzo staram sie Twoje teksty polubic, ale chyba jeszcze nie dzisiaj, co?
  Cos Ci sie wyraznie tutaj chyba akurat PIERDNELO!?

 6. Jozef mówi

  Dosyc … “prof -tfu…wyrzucic tego jew hartmana z POLSKI!!!

 7. Ruder mówi

  Trzeba przyznać, że to zaczyna być ciekawe.

 8. z-k mówi

  Spokojnie. To tylko drobna pyskówka w rodzinie. Jak szefowie ogłoszą antypolską krucjatę to oni zwarci ruszą …a i wybory blisko więc Zanzenberg o głosy oduraczonych gojów zabiegać musi a Hartman nie musi bo tłustą zupę w Polin zapewnioną ma.

 9. Alm mówi

  Jak wyżej Z-K. Nic dodać, nic ująć.

 10. cccpsucks mówi

  taki z tego cwela profesor jak ze szczura balon. i ja takie KURWY utrzymuję z MOICH podatków… czas ognia i żelaza nadchodzi, im szybciej tym lepiej

 11. verizanus mówi

  @Cccpsucks Lepiej nie. Chyba lepiej im płacić podatki niż, żeby nas mieli nas wziąść ogniem i żelazem. W końcu to oni są uzbrojeni a nie my….;).

 12. Mrufka mówi

  Cyt z Hartmana: “W kraju oszalałego żydożerstwa …”

  Drogi psorze, gdyby tak było jak piszesz, to prędzej byś sobie język odgryzł niż wypowiedział takie słowa. Tutaj do Was jest bardzo wielka przychylność. Dajemy wam nawet nami rządzić. To mało?

 13. anonim mówi

  @Verizanus oni parch nie sa az tak silni jak ich propaganda przedstawia. To ze sa tak zuchwali i skuteczni jest wynikiem biernosci ludzi dobrej woli, ktorzy niczym barany stoja bezczynnie. Ale nic nie trwa wieczni i na nich przyjdzie czas, kiedy beda kwiczec niczym orwellowskie swinie.

 14. Florian mówi

  Hartman to dzikus chazarski. Z niego taki żyd jak z koziej pochwy akordeon 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.