Agresywni kierowcy zatrzymali ciężarówkę z napisem „Stop pedofilii”. Policja nie ukarała blokujących [WIDEO]

blokada samochodu fundacji Pro-Prawo do Życia/ fot. Facebook
26

W sobotę (25.04.2020) na warszawskim Ursynowie agresywni kierowcy zatrzymali ciężarówkę fundacji Pro-Prawo do Życia z napisem „Stop Pedofilii”. Jeden z nich wulgarnie ubliżał kierowcy ciężarówki i groził mu pobiciem. Policja wezwana na miejsce zdarzenia nie ukarała agresorów.

Według informacji podanych na stronie fundacji, zdarzenie zapoczątkował mężczyzna w białym BMW, który przez dłuższy odcinek drogi zajeżdżał drogę ciężarówce  i próbował zatamować ruch. Na kolejnym odcinku drogi po przejechaniu skrzyżowania zablokował swoim samochodem prawy pas, a sam stanął na lewym pasie, aby całkiem uniemożliwić przejazd. Przyłączył się do niego drugi mężczyzna w białym samochodzie KIA oraz kobieta w srebrnym Volvo. Kobieta po krótkim czasie wycofała się i odjechała. W trakcie zajścia pojawił się także inny mężczyzna, który używał wulgaryzmów i straszył pobiciem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Blokującym nie podobały się umieszczone na ciężarówce hasła informujące o związku edukacji seksualnej wg wytycznych WHO z pedofilią oraz mówiące o związku pedofilii z homoseksualizmem. Po przyjeździe policji blokujący zostali spisani. Funkcjonariusze poinformowali kierowcę ciężarówki o możliwości zgłoszenie zdarzenia na komendzie. Fundacja informuje, że zostanie ono zgłoszone w celu ukarania blokujących.

Źródło informacji: stronazycia.pl, Twitter

Zobacz też:

Obywatelskie projekty ustaw skierowane do prac w komisjach. Czy kiedykolwiek wyjdą z tej sejmowej zamrażarki?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Darek mówi

  Pokaz tolerancji ze strony LGBT. Gdyby ktoś zablokował ciężarówkę z tęczową propagandą, zostałby zatrzymany, osądzony i ukarany. Nóż w kieszeni sam się otwiera…

  1. Lach mówi

   sprawa jest oczywista to są żydzi – nie to nie żart to tylko twarde fakty – spr, kto to LGBT finansuje i kto lansuje tą demoralizację. Policja ma obowiązek karania takich przypadków skoro tego nie robi to znaczy że dostali polecenie z góry – żyjemy już w polin – za chwilę taki wściekły żyd wyjdzie z bmw i zastrzeli kierowcę a reszta będzie milczeć tak jest już w Palestynie

  2. Urażony Lesbosemita mówi

   W Polsce jest milicja

 2. Hammurabi mówi

  Cóż… Skoro policja nie uważała za stosowne ukarać „mężczyzny” z białaego BMW ani innych blokujących i obrażających kierowcę, można wysnuć wniosek, że nie dopuścili się oni żadnego wykroczenia. W związku z tym, należy rozważyć inną opcję.
  Od tej pory w furgonetce powinni jeździć ochotnicy. Kilku sprawnych fizycznie, wytrenowanych w sportach walki prawdziwych mężczyzn, stosowanie odzianych i wyposażonych.
  Laleczka w kurteczce i krótkich porciętach mogłaby wówczas pokazać jaka jest odważna, jaka groźna… Ciekawe, czy dalej by rzucała „śmieciami”, czy raczej zostawiła mokry szlaczek na drodze ucieczki?
  Prawdę mówiąc, podziwiam opanowanie kierowcy furgonetki. Sam bym pewnie nie wytrzymał a przecież tak naprawdę o to chodziło laleczce.

 3. Artamator mówi

  No, cóż bez mordobicia tych satanistów nie obejdzie się..Za długo katolicy przepraszają, chowają się i wstydzą..

  1. Hammurabi mówi

   Bo to jest tak, że bezkarność rozzuchwala. Wszyscy łącznie z „aparatem przymusu” głaszczą zboczeńców z włosem, byle ich nie urazić. W razie konieczności delikatnie przenoszą i układają w bezpiecznym miejscu z największą dbałością o ich bezpieczeństwo. Jednocześnie te same „organa” wykazują się skrajną wręcz brutalnością, wobec zwykłych obywateli.
   Prócz naruszenia prawa karnego, według mnie mamy tu do czynienia z umyślnym naruszeniem zasad związanych z pandemią. Ani dwóch metrów, ani maseczki…

   Tak na marginesie – jak ma się sprawa pacyfikacji wrocławskiej? Winnych nie ma, prócz spisanych uczestników których jedyną winą było to, że nie potrafili latać by opuścić miejsce zgromadzenia?

  2. Kapitan Biały mówi

   Wiadomo, że rząd i prokuratura będą milczeć w tej sprawie a sekciarze z lgbt dalej bezkarni, tak samo jak koderaści. Pis ich chyba kocha. Gdyby kierowca z obrońców życia skuł ryja temu pedałkowi, to już byłby wyrok.

 4. gabka mówi

  Nie bać się i składać zawiadomienia! Karać pier..lone lewactwo! To nie ludzie! To niereformowalne chwasty markistowskie!

 5. Krzysztof mówi

  Zapewne byli to sami pedofile , jak widać jest ich dużo – wszędzie, i dlatego powinni być tępieni na każdym kroku ci zboczeńcy !

 6. W K mówi

  1. Ograniczanie wolności osobistej przez osoby nieuprawnione.
  2. Sprowadzenie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym
  Już tylko te dwa wątki pokazane na filmie kwalifikują przestępców do kary więzienia bez zawiasów.

  1. alex mówi

   Brawo, popieram 🙂

 7. marju73 mówi

  Jak youtube jechał do Bolesławca na więc przeciwko 5G to zatrzymało go zbrojne ramię rządu Było w sumie tego coś koło 6 samochodów i 8 osób. Pół godziny mu sprawdzali samochód. Tacy praworządni. Kogo oni mają gnębić to oni już dokładnie wiedzą.

  1. marju73 mówi

   youtuber

 8. seweryn mówi

  Wszystko co napisano jest prawdą /o sprawcach/ podpowiadane metody walki z tym gównem również…oko za oko ząb za ząb tak mi soie przypomniało bo jeden z komentujacych miał nick Hammurabi

 9. Zbigniew mówi

  Pedofile sie wzburzyli okrutnie

 10. Stefa mówi

  Pies zawsz będzie psem,na takie bezprawne blokowanie nie ma paragrafu ani taryfy mandatowej.Kto tam zatrudnia takich cymbałów itd.

 11. Adam mówi

  W tytule stop pedofilii, a na zdjęciu na ciężarówce widać wyraźnie inne kłamliwe hasła 😉

  1. rockers mówi

   okłamał to twój ojciec twoją matkę że jej normalne dziecko zrobi

 12. Thor mówi

  Wypadałoby natychmiast odstrzelić tego agresywnego pedofila,nie dość że bez maski to jeszcze agresor….

 13. StopWariatom mówi

  A wystarczyłoby zwykłe polskie „Won chamie!”.

 14. rockers mówi

  musiałaby to do mnie ta ciota powiedzieć , to by mu dentysta musiał zęby z dupy wyjmować !!!

  1. anonim mówi

   Dokładnie tak jak piszesz.

 15. anonim mówi

  Ten agresywny chujek to chyba synelek jakiegoś zomowca, albo sam jest milicjantem. Postawa typowego buraka z motto życiowym ,, dres, skóra, fura, komóra i głupowa blondyna przy boku”. W Rosji dostałby w mordę i wtego przestałby grać hojraka z rękami w kieszeniach.

 16. Urażony Lesbosemita mówi

  Bolszewicy to bydło, zawsze tak było, w Polsce pod żydo-sowiecką okupacją 1945-89 naprodukowali nam tej zarazy trochę, po 1989 dohodowali następnych. Taki przygłupi bolszewik od zaczepiania ludzi na ulicy nie wie, nie może wiedzieć, że w ostatecznym przeznaczeniu zaplanowanym przez jego panów i tak jest przeznaczony na złom.

 17. Hawk mówi

  Warto przypomnieć, że prof. Zimbardo goszczony był w 2015 przez Krystynę Szumilas (PO) i Joannę Kluzik-Rostkowską (KO). Nie mam wiedzy aby goszczony był w latach późniejszych.
  Intuicja mi podpowiada że „wyznawcy PIS” zatrzymaliby raczej ciężarówkę AntyLife; tę ProLife chyba wychowankowie MEN z czasów wspomnianych pań 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.