„Agenda radykalnej lewicy”. Posłowie Konfederacji krytykują projekt ustawy o ochronie zwierząt

Robert Winnicki i Krzysztof Bosak/ fot. screen
17

Posłowie Konfederacji krytycznie odnieśli się do projektu ustawy o ochronie zwierząt przedstawionego we wtorek (8.09.2020) przez Forum Młodych PiS. Zapisy proponowanej ustawy przewidują m.in. zakaz hodowli zwierząt futerkowych i ograniczenie uboju rytualnego do potrzeb krajowych związków wyznaniowych. Projekt uzyskał „mocne poparcie” prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

ZOBACZ: Kaczyński wyraził poparcie dla ustawy likwidującej przemysł futerkowy. Szczegóły projektu „Piątka dla zwierząt”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Eksport mięsa pochodzącego z uboju rytualnego i hodowla futer zwierzęcych to znaczące działy polskiego rolnictwa. Jeśli taka hodowla lub ubój nie spełniają norm -zajmują się nim organy sprawnie działającego państwa. Zakaz hodowli/uboju to agenda radykalnej lewicy panie Kaczyński – napisał na Twitterze poseł Robert Winnicki.

Poseł Krzysztof Bosak wezwał do obrony wolności gospodarczej wskazując, że nieprawidłowości w działalności gospodarczej nie są podstawą do jej zakazania

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

R. Kurski: EKSPERYMENT PAWŁOWA

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Antyparch mówi

   Teczowy bosak

   Krzysztof Bosak udzielił wywiadu telewizji internetowej wRealu24. Podczas rozmowy stwierdził, że noszenie maseczek nie powinno być obowiązkowe. Równocześnie polityk zaznaczył, że „da się do tego przyzwyczaić”.

  2. Pis zawiódł na całej linii mówi

   antyparch, przecież mowa jest o twoim pisie, że jest już nie tylko lewacki, jest skrajnie lewacki a jeszcze do tego zydowski, banderowski i proniemiecki. Takiego wała wytrzyma 3 lata ten bajzel, zwany pisem. Już Gowin i Morawiecki prą do przegranej.

  3. Antyparch mówi

   Wali mnie pis,po,sld,konfederacja,psl,zch,solidarnosc i co tam jeszcze jest.
   Ubzdurales sobie ze ja to pis,albo ta cioreczka anty popis do lba kitu ci nawciskal. Jedna holota,byle ryj w korycie ponad zycie. Ot taki bosak,nierob,a jak w posly poszedl to do hiszpani na urlop wyjechal.

  4. Egil mówi

   Nie ciebie wali, tylko ciebie walą. A ty prezesowi tyłka liżesz, smętny f…

  5. rebih mówi

   Skrajny lewak z tego „Tęczy” Kaczyńskiego.

  6. Antyparch mówi

   A wilk? Teczowy kondonpederasta

  7. rebih mówi

   Jaki wilk? Coś ci się zwarło pod kopułką? Rabiej za mocno przycisnął?

 1. Teresa Maria mówi

  Kaczyński, coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością. Nie dość, że od lat typuje do polityki zdrajców i przekrętasów, to wygłasza coraz bardziej idiotyczne pomysły. Albo sprzedajna żydowska szuja, albo stetryczały, zdziwaczały, ogarnięty demencja starczą prezesik.

  1. rebih mówi

   Zawsze tak robił. Złapany za rękę zawsze wskazuje „innych”. Na „śpiochów”, na „agentów”, których mu podsunęli, a on o niczym nie wiedział, chociaż prasa bębniła na lewo i prawo o powiązaniach jego kolejnych faworytów.

 2. Kapitan Biały mówi

  Kilka rzeczy niezrozumiałych u Kaczyńskiego a doprowadzających do tragedii w Polsce. 1 Miłość do zydow. 2. Skrajna rusofobia, granicząca z chorobą psychiczną 3. Miłość do bandrowców, gruzinów i czeczenów i sprowadzanie ich do Polski. 4. Ustępowanie lewackim eko-wariatom, „obrońcom zwierząt” w stopniu podobnym co ukraińcom i żydom. 5. Dobieranie współpracowników, którzy okazują się zdrajcami.

  1. Republikanin mówi

   Należy dodać: 6. Granicząca z miłością tolerancja dla tęczowych, niebinarnych i temu podobnych.

  2. Rebih mówi

   Na przykład dobranie sobie Morawieckiego i Szumowskiego.

 3. hnhhg mówi

  Co za szumowiny. To nie dla futerek ale żydów i muzułmanów chronią dziady prze ograniczenie uboju rytualnego do potrzeb krajowych związków wyznaniowych.

 4. proniemiecki PiS out mówi

  Na kogo głosował Bosak w drugiej turze wyborów prezydenckich – czyż nie na Pisowską radykalną lewicę?

 5. George mówi

  Lewactwo wyłazi z tych pisiorów przy każdej okazji. PiS to partia nie tylko aferałów, ale i bezprzykładnych łgarzy. W tym ostatnim elemencie wyprzedzili nawet PO, co kiedyś wydawało się niemożliwe.

 6. W K mówi

  Hodowcy będą musieli zakładać gminy wyznaniowe, zgodnie z hasłem: ,,Każda polska wioska, to gmina żydowska”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.