Afrykańczyk chciał wjechać do Polski pod wagonem pociągu towarowego!

Fot. Pixabay.com
2

Funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali Afrykańczyka, który nielegalnie przekroczył granicę z Ukrainy do Polski. Mężczyzna ukrył się pod wagonem pociągu towarowego.

Afrykańczyk został zatrzymany 10 września na kolejowym przejściu granicznym w Werchracie. Funkcjonariusz Straży Granicznej prowadząc kontrolę pociągu towarowego wjeżdżającego z Ukrainy do Polski, zauważył jak spod jednego z wagonów wybiega młody mężczyzna. Nielegalnym imigrantem okazał się 22 – letni Marokańczyk. Cudzoziemiec przyznał się, że na Ukrainie ukrył się pod wagonem pociągu towarowego aby nielegalnie dostać się do Polski a następnie dalej do krajów Europy Zachodniej. Mężczyzna w ramach umowy o readmisji został przekazany stronie ukraińskiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nasz komentarz: Tego typu sukcesom, opisywanym na państwowych portalach, nie dajmy sobie mydlić oczu. Cóż to jest wobec tysięcy ciemnoskórych imigrantów, którzy na życzenie rządu Mateusza Morawieckiego, sprowadza się do Polski? Dziś językiem opozycji (sic!) premier nazywa ich “wykwalifikowanymi pracownikami”, my zaś wiemy, że bazując na naiwności wielu, w Polsce buduje się najzwyklejsze w świecie multi-kulti.

Źródło informacji: strazgraniczna.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Donald mówi

    NIE”WYKWALIFIKOWANI pRACOWNICY,, A WYKWALIWIKOWANI MORDERCY-TERRORYŚCI.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.