ABW w domu Zbigniewa Ziobry

Zbigniew Ziobro/ fot. twitter
15

Służby weszły do domu byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, Michała Wosia, Marcina Romanowskiego i Dariusza Mateckiego. Przeszukania są związane z działaniami zespołu śledczego ds. Funduszu Sprawiedliwości.

Dziś rano na polecenie neoprokuratorów Tuska i Bodnara, służby włamały się do domu Zbigniewa Ziobro – poinformował w mediach społecznościowych Patryk Jaki.- Wybijali szyby i niszczyli dom. Wszystko pod jego nieobecność i leczenie w związku z nowotworem. Jego nieobecność była łatwa do ustalenia. Nie było nawet próby kontaktu – przecież umożliwiłby wejście, a telefon jest znany. To było jednak celowe. Gangsterskie działanie – podkreślił europoseł. Akcja funkcjonariuszy ma związek z działaniami prokuratury w sprawie Fundusz Sprawiedliwości. Politycy koalicji rządzącej twierdzą, że przy wydatkowaniu środków z Funduszu doszło do nieprawidłowości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W odpowiedzi na wpis Jakiego, wpis opublikował redaktor naczelny wPrawo.pl, Jacek Międlar.
– 13.12.2019. Prokuratorki Kalecińska i Trzcińska, przy zgodzie Mariusza Kamińskiego (!), zleciły wjazd ABW do mojego domu i domu moich rodziców. Uzbrojeni po zęby. Przybyli z weterynarzem, by uśpić psy. Postawili zarzuty za nie moje czyny. Zostałem prawomocnie uniewinniony – napisał i zamieścił nagranie z wtargnięcia funkcjonariuszy ABW do jego domu. – W akcie oskarżenia zarzucono mi słowa, które rzekomo miałem wypowiedzieć, za co zrobiono mi „wjazd”. Równocześnie jako dowód do aktu oskarżenia załączono płytę DVD z nagraniem, z którego wynika, że takich słów nie wypowiedziałem. Tak się bawili. Drugi zarzut dotyczył artykułu prasowego, którego nie jestem autorem, co widać po samym stylu pisania. Biegła profesor z zakresu lingwistyki wskazała, że zarzuty były pisane pod tezę.

Przeczytaj także:

Jacek Międlar uniewinniony! Sąd oddalił zarzut pochwalania zamachu terrorystycznego w Nowej Zelandii [WIDEO]

Sąd o zatrzymaniu Jacka Międlara przez ABW: “Było legalne, bo przeprowadzone przez uprawnione służby” [NAGRANIE Z POSIEDZENIA I KOMENTARZ]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. szok^2 mówi

  To jest tylko zasłona dymna dla sprawy po stokroć groźniejszej czyli próby przejęcia NBP w celu eliminacji z polskich portfeli gotówki i złotówki co momentalnie zrobi z nas niewolników i zakładników idiotów i skurwysynów z Brukseli.

 2. El Gasnica mówi

  Teraz placza , a jak ABW wpadalo do Jacka Miedlara , to geby nie otwierali. Kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada, wiec do kogo te zale.

 3. Kunegunda mówi

  To jest teatr – dalszy ciag oszukiwania nas Polakow— PIS/PO jedno zlo -30 lat nas oszukuja —….zyd/banddera złodzieje!

 4. W K mówi

  Tego nie żal. Zrobił, co mógł, żeby podczas mniemanej pandemii chorzy Polacy umierali z braku leczenia.

 5. Shadow mówi

  Nie żal mi PIS-dzielców, tylko chodzi również do ciężkiej cholery, o niedopuszczalne metody ich działań. Wy piszący wyżej, cieszcie się dalej, tylko że zbliżają się czasy, kiedy tak samo zaczną wchodzić do każdego bogu ducha winnego Polaka, do was idioci również. Mojej zgody na takie kurewskie działania NIE MA, bez względu na to kto, jest adresatem bezprawia.

 6. gal mówi

  Karma wraca do tego nadętego psa ogrodnika, który bezczelnie udawał że nie ma łamania prawa, jak służby żula kamińskiego napadły dom Jacka Międlara. Ktoś tu dobrze określił kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpada. Dodatkowo ten buc chciał przebić napoleona z Żoliborza w kwestii hoplofobii, choć sam ma pozwolenie na broń. To on bezczelnie forsował milicyjny projekt objęcia broni czarnoprochowej rozdzielnego ładowania pozwoleniem ( ta broń nie jest objeta pozwoleniem od 2011 r. ). To on był przecviw złagodzeniu przepisów ułatwiajacych uzyskanie pozwolenia na broń. To on wprowadził przepis do art. 25 KK o tzw. obronie koniecznej, który okazał się martwy w stosowaniu, bo podległa mu prokuratura nadal stosowała bolszewicką wykładnię obrony koniecznej tzn. elita, kacykowie i wirchuszka mogą bronić się skutecznie i nigdy nie przekraczaja granic tejże obrony. Bydło natomiast nie może się bronić i zawsze przekracza granice obrony jak się skutecznie broni. Bydło ma być na łasce tzw. stróżów prawa i porządku publicznego. To on dokonywał obstrukcji prawa w zakresie pozwolenia na broń proponowana przez organizacje społeczne np. Fundację Ad Arma J. Hoga. Można wymieniać jeszcze dużo grzechów tego narcyza i psa ogrodnika.

 7. George mówi

  He, he… Można by powiedzieć: nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Niech teraz Ziobro nie lamentuje, tylko niech przypomni sobie własne działania wespół z Kamińskim i Wąsikiem.

 8. SS20 mówi

  Ksiądz zatrzymany przez ABW. „Przebywał w towarzystwie kobiet” (Jego fundacja otrzymał z Funduszu Sprawiedliwości około 100 milionów złotych) SP-SP Ziobry

 9. szok^2 mówi

  @WK
  Kto? Ziobro??? Po*ebało Cię?

 10. gal mówi

  @Shadow oczywiscie ze nie mozna pozwolic aby ta ukrolska szuja pyszakek i okularnik z prokuratury robil nam tu czekistowskie porzadki, bo bedzie jak u Orwella. Polacy musza wydac wojne tej polskojezycznej jaczejce koszerno-niemieckiej ktora współ niszy Polske od czasu okraglostolowej hucpy.

 11. W K mówi

  @Szok^2 Ilu prokuratorów i kogo ścigali za wydanie i wdrażanie rozporządzeń o ograniczeniu leczenia chorych Polaków w Polsce? Tego nie wiem. Za to wiem, że prokuratura ścigała Polaków, którzy nie stosowali się do tych ludobójczych rozporządzeń. Jeśli znasz odpowiedź, napisz ją, nie wszystko wiem.

 12. szok^2 mówi

  @WK
  Ziobro tu akurat niewiele miał do powiedzenia bo decyzje wydawali inni kretyni a system ścigania działał tak jak miał działać i on akurat w tym temacie niewiele mógł zrobić a nawet gdyby próbował ręcznie sterować prokuraturą żeby zaniedbywała swoich obowiązków to dzisiaj peowska swołocz miałaby jeden punkt więcej do wyżywania się na Nim. Z całej tej menażerii ówczesnej władzy Ziobro miał chyba najrozsądniejsze podejście do wielu spraw, zarówno krajowych jak i zewnętrznych czyli unijnych. To natomiast co dzisiaj wyrabia banda rudego mnie akurat cieszy bo coraz bliższy wydaje się czas gdy zobaczę volksdojcza za kratami, razem ze świtą 🙂

 13. ad mówi

  Założycielem fundacji, dla której Ziobro przekazał 100 mln z pieniędzy podatników jest ksiądz-egzorcysta, który zasłynął tym, że złe mzimu z człowieka wyganiał salcesonem.

 14. Hammurabi mówi

  Jeśli odrzucicie emocje, jeśli zastanowicie się tak na chłodno, jeśli przestaniecie kibicować wojnie polsko-polskiej zobaczycie, że dla drani w garniturach nasz kraj znów jest „postawem czerwonego sukna” za który ciągną co sił, by jak najwięcej im w garściach zostało!
  Z jednej strony pisowski beton z drugiej peowski, zbrojony zastępami pożytecznych idiotów z trzeciej nogi, inkrustowany skompromitowanymi lewakami.
  Zaś po środku my. My, w niemym zdumieniu patrzący na te przepychanki spychające Polskę na margines, wbrew zapewnieniom „Słońca Peru”…
  To, co się dzieje, jest kolejnym dowodem na słuszność diagnozy Bismarcka: „Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą”.
  Tak zwany „trójpodział władzy” stał się w Polsce karykaturą monteskiuszowskiej idei. Frymarczenie wartościami, plucie na tradycję, niszczenie opozycji metodami prosto z ZSRR rodem, upolitycznienie organów strzegących prawa i porządku nie prowadzą do niczego dobrego. Do tego dochodzi pomroczność jasna, ciemna i nijaka wielu Polaków którzy z maniakalnym uporem widzą zbawców narodu we wszelkiej maści partyjnych hersztach.
  Jeśli nic się nie stanie, nie będzie wojny, zarazy czy deszczu komet, dojdzie w końcu – i oby – do radykalizacji postaw części społeczeństwa polskiego. Wówczas na przepychankach kadrowych się nie skończy.👊🤛🤜

 15. Anty mówi

  Pisdzielce i POjebańce oraz Trzecie Drogi do Wojny to agenci tego samego światowego Sanhedrynu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.