3 miliony złotych dla LGBT! Trzaskowski i UE szastają naszymi pieniędzmi!

Rafał Trzaskowski i Paweł Rabiej/ fot. twitter
4

Instytut Ordo Iuris opublikował raport na temat źródłem finansowania warszawskich środowisk skupiających się wokół fundamentalistycznej ideologii LGBT. Wynika z niego, że przez ostatnie 10 miesięcy, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, na realizację postulatów dewiantów przeznaczył prawie milion złotych. Jeszcze więcej pieniędzy przeznaczono z funduszy Unii Europejskiej.

PRZECZYTAJ: Rabiej wycofuje się z postulatu adopcji dzieci przez pary homoseksualne i rozbawia widownię: „Jestem konserwatystą”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z danych dostępnych na stronie Urzędu m. st. Warszawy wynika, że od 22 listopada 2018 r. do 30 września 2019 r. organizacjom głoszącym postulaty ideologiczne LGBT zagwarantowano 876.500,00 zł z miejskich programów grantowych, co oznacza, że suma ta już po nieco ponad 10 miesiącach urzędowania przerosła nakłady poczynione w ciągu całej kadencji przez Hannę Gronkiewicz-Waltz – czytamy w raporcie instytutu, w którym wyliczono, na jakie konkretnie projekty Trzaskowski przeznaczył tak dużą sumę pieniędzy. Wśród nich pojawia się program Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego, które zostało założone przez kochanka Roberta Biedronia, Krzysztofa Śmiszka.

PRZECZYTAJ: Terror LGBT: partia Biedronia chce karać więzieniem za homofobię!

Oprócz grantów pochodzących z warszawskiego ratusza, stołeczne środowiska LGBT otrzymują potężne pieniądze z funduszy Unii Europejskiej.
Od 2017 roku warszawskie organizacje LGBT otrzymały w grantach od UE łącznie kwotę o wysokości co najmniej € 455.901,94, czyli ok. 2.000.000,00 zł – wyliczono w raporcie. Wśród obdarowanych znalazła się organizacja “Aktywne Kobiety”, która lobbuje za liberalizacją prawa do swobodnego zabijania nienarodzonych dzieci, zwanego aborcją.

To skandaliczne, że z pieniędzy polskich podatników przeznacza się gigantyczne pieniądze na realizację postulatów środowisk, które pod przykrywą “walki o równość” szerzą nienawiść i demoralizację.

Czy kiedykolwiek powstanie w Polsce ustawa “anty-LGBT”?

CAŁY RAPORT – TUTAJ

Przeczytaj także:

Gaz łzawiący i armatki wodne. Tak policja potraktowała przeciwników marszu LGBT w Lublinie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek mówi

  Na Polskie dzieci pieniędzy nie ma, ale na dewiantów i owszem?
  Oto jak PO dba o ojczyznę i obywateli, najmłodszych zaniedbać, zdeprawować, i oddać do adopcji pedałom.

 2. Maksym mówi

  Jestem ciekaw jak wyglądają podobne podliczenia, grantów, dotacji oraz innych form wsparcia dla środowisk nacjonalistycznych z funduszy urzędowych, kościelnych oraz państwowych?

  1. Karol mówi

   Maksym, ty chyba się upiłeś. Pis walczy z organizacjami narodowymi, patrz Lublin, a ty lewacka pokrako tutaj próbujesz odwracać kota ogonem? Pis skierował wszystkie służby (abw, policja) do zwalczania polskiego ruchu narodowego i powinieneś im za to dziękować. Bo stoją w tym samym miejscu co żydokomuna z razem i lsd oraz POKO-nani. Nie udawaj głupszego niż jesteś i wracaj do łóżka z Bidroniem się zabawiać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.