(18+) Przerażające! Muzułmanie kupczą krwią chrześcijan. Płacą nawet 100 tys. dolarów!

"To wielki biznes!"

Fot. Youtube
5

Doktryna islamska nie ma nic wspólnego z miłością chrześcijańską. To doktryna diabelska, będąca swoistą realizacją nienawiści i fundamentalizmu. W sposób bestialski islamiści mordują chrześcijan, gwałcą kobiety, a nawet kupczą krwią wyznawców Chrystusa, nie kryjąc przy tym nienawiści do Zachodu, a europejskie elity zapraszają ich do Europy.

Prawosławna zakonnica Hatune Dogan, na co dzień posługująca prześladowanych chrześcijanom i głosząca Chrystusa, podczas jednej z konferencji w Niemczech przedstawiła szokujące fakty. Opowiedziała o bestialskim gwałcie na 9-letniej dziewczynce, mordzie na 6-osobowej rodzinie, torturach i ofiarach składanych Allahowi. Zbrodnie, o których w 2014 roku powiedziała zakonnica nie zostały wystarczająco nagłośnione. Mainstream zdaje się o nich zapomnieć. Bestialstwo muzułmanów z Arabii Saudyjskiej śmiało można porównać do ludobójstwa, którego ofiarami stali się mieszkający na Wołyniu Polacy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zakonnica zaprezentowała filmy, na których widać, jak chrześcijanie są składani w ofierze Allahowi. Prawosławna zakonnica absolutnie zszokowała wszystkich faktem, że muzułmanie kupczą krwią chrześcijan: To jest wielki biznes. Mała buteleczka chrześcijańskiej krwi wysłana do fanatyków z Arabii Saudyjskiej jest warta 100 tysięcy dolarów. Według ich pojęcia, gdy myją ręce chrześcijańską krwią uczestniczą w składaniu ofiary dla Allaha.

Jak zatem nazwać politykę migracyjną europejskich elit, jeśli nie partycypacją w mordzie chrześcijan?

Źródło: Youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :

  STRASZNE I TAKIMI LUDŹMI POCZĘSTOWAŁA NAS ZŁOTA PANI I PAPIEŻ FRANCISZEK

 2. kazimiera mówi

  chcialabym, zeby to muzulmanow spotkalo, tak, po prostu, zeby odczuli co robia chrzescijanom. Po prostu, musza doswiadczyc na sobie co robia.. Nie wiem kim sa, bo normalni ludzie nie robia takich rzeczy

 3. Kasia mówi

  serce krwawi, ale moze to dopust Bozy z powodu naszych grzechów, od których nie chcemy sie odwrócic.
  „Modlitwa i Pokuta” – za Matka Boza z Fatimy. A potem bron do reki i walczymy o chrzescijanstwo, jak to zrobila niegdys nasza husaria.

 4. Kamil Pawelak mówi

  To kolejny raz pokazuje, że islam jest zbrodniczą ideologią, a nie religią, chodź na pewno są normalni muzułmanie, ale jest ich mniejszość. Zrobić jak na Słowacji. Wpisać do Konstytucji nowej zakaz islamu i szariatu i amen. Zdelegalizować islam. Na granicach kazać bosą stopą przechodzić po macie nasączonej świńską krwią, bądż częstować schabowymi. Zostawić furtkę dla Tatarów tylko. Resztę pogonić z kraju. Kto zechce dokonać konwersji, będzie wówczas wpierw musiał zostać Tatarem, a Ci przyjaciele Polski już dopilnują, by nie było ekstremistów.

 5. Obywatel mówi

  My, obywatele zaniepokojeni brakiem bezpieczeństwa związanym z napływem imigrantów do Europy, domagamy się delegalizacji systemu jakim jest Islam i każdej wiary nakazującej zabijanie ludzi na terenie Polski w drodze artykułu 13 Konstytucji RP, zgodnie z którym zakazuje się istnienia organizacji odwołujących się do totalitarnych metod i praktyk, poprzez wpisanie zakazu propagowania Islamu do artykułu 256 Kodeksu Karnego z racji jego założeń opisanych w Koranie i innych źródłach Prawa Szariatu, które jawnie uderzają w bezpieczeństwo oraz wolność polskich obywateli. „Domagamy się delegalizacji systemu jakim jest Islam bo godzi on w podstawowe prawa człowieka. Zgodnie z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka opublikowaną w 1948 r. każdy człowiek jest wolny i równy pod względem swej godności i praw (Art 1). W Islamie kobiety są traktowane gorzej niż mężczyźni, wynika to z licznych sur na ich temat, między innymi 4:34. Zgodnie z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka nikogo nie wolno czynić niewolnikiem. Islam dopuszcza niewolnictwo (Koran 4:3). Islam ogranicza każdy możliwy aspekt życia człowieka. Jest systemem niekompatybilnym do egzystencji z europejską kulturą. ” brakuje nam jeszcze 1000 petycji!!! wygooglujcie petycję!!!
  Domagamy się prawa do posiadania broni i jej użycia zgodnie z przeznaczeniem, do obrony swojego mienia, rodziny i przyjaciół oraz wartości. Biblia pozwala eliminować wrogów, oko za oko itd. Owszem Jezus rzekł o miłowaniu ich, ale też nauczał, że nie zmienia Prawa lecz je wypełnia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.