Żydzi znów zbombardowali obóz dla uchodźców! Premier Izraela: „Awaria techniczna”!

8

Co najmniej 45 cywilów zginęło w wyniku ataku wojsk Izraela na obóz dla wysiedlonych Palestyńczyków w Rafah w Strefie Gazy. Premier Izraela Benjamin Netanjahu wyznał, że doszło do awarii technicznej.

Przyzwyczailiśmy się, że bezduszne władze Izraela zawsze znajdą wytłumaczenie na zbrodnie na niewinnych cywilach, których dopuszczają się w Strefie Gazy. Gdy kilka miesięcy temu zbombardowano ośrodek dla uchodźców, władze Izraela mówiły, że to wina bojowników Hamasu, którzy – ich zdaniem – mieli ukrywać się pod budynkami, w których chronili się uchodźcy. Gdy kilka tygodni temu zamordowano wolontariuszy, w tym Polaka, Damiana Sobóla, Żydzi tłumaczyli się, że na oznakowany samochód bomba spadła przez omyłkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tym razem jest podobnie. Premier Izraela wygłosił oświadczenie na temat izraelskiego ataku, który kosztował życie co najmniej 45 osób. Według niego, doszło do „tragicznej pomyłki” i „awarii technicznej”. – W Rafah ewakuowaliśmy już około miliona niezaangażowanych mieszkańców i pomimo naszych najlepszych starań, by nie krzywdzić niezaangażowanych, niestety wczoraj wieczorem doszło do awarii technicznej – oświadczył Netanjahu.

Takie „omyłkowe” mordowanie cywilów w wykonaniu „potomków pomordowanych w Holokauście” zdarza się raz na kilka tygodni, wbrew nakazowi Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, który nakazał Izraelowi wstrzymanie ofensywy wojskowej w Rafah. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Przeczytaj także:

Jest opis jak Żydzi zabili wolontariuszy! “Mord z premedytacją”, zastraszenie wolontariuszy i zagłodzenie palestyńskich cywilów

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Demokryta mówi

  Kiedyś w niebie podczas awarii technicznej doszło do anomalii na ziemi i powstała nacja bestii no i mamy…

 2. Shadow mówi

  Tak to są bezczelne bestie, światowe sukinsyny, zbędne na tym świecie.

 3. W K mówi

  Anomalia techniczna była, gdy do Brzezinki opóźniała się dostawa gazu. Dzisiaj widać, do czego to doprowadziło.

 4. gal mówi

  Talmudyczne wsciekle kanalie w swoim opetaniu z nikim i z niczym sie nie licza. To anomalia homo sapiens, agresywny szczep wirusa, wyobcowany z kultury swiata. Ten wirus zagraza swiatu dlatego musi byc unicestwiony.

 5. Negro mówi

  To, że żydostwo będzie kłamać w żywe oczy, to nie jest wcale takie dziwne. Dziwne jest, że jeszcze nikt nie zrobił z tym porządku, tylko cały świat udaje, że nic się nie dzieje.

 6. Mur mówi

  Pa$ożydy z SynaGogaMagoga Szatana

 7. Dumny Polak mówi

  Trudno sobie wyobrazic to pieklo, na ktore sobie sami, poprzez tysiaclecia, tak jednoznacznie, zapracowali i zasluzyli! AGENCI DIABLA!
  NIKOMU NIE WOLNO ICH JUZ KIEDYKOLWIEK RATOWAC!
  NIECH WSZYSCY ODBIORA NAGRODE ZA SWOJE ZWYRODNIENIE I KOMPLETNE ZBYDLECENIE!
  Bez nich, swiat wygladalby, juz od zawsze, kompletnie inaczej i sa JEDYNYM ZRODLEM cierpienia na tej ZIEMI!

  Wyobrazcie sobie Panstwo, w Berlinie wciaz widze dom takiego …, ktory latal z ta, przybita do lba, gwozdziem, czapka, a teraz, dzien i noc stoja przed tym domem 2 duze auta policyjne i przynajmniej 2-3 idiotow, z dluga bronia i w pelnym rynsztunku oddzialow specjalnych!
  Musi kanalia niezle srac ze strachu w gacie!

  Ich wszystkich juz niedlugo, porzuconych na ulicy, beda zarly bezdomne psy i nikt im wiecej nie pomoze!
  Byli scierwem i jako takimi pozostana!
  Szkoda tylko naszego zycia w takim zwyrodnialym towarzystwie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.