Żydzi wycofują zarzuty wobec kibiców Legii o pobicie piłkarzy z Izraela

fot. facebook
3

Kibice Legii Warszawa zostali oskarżeni o napaść na członków izraelskiego klubu Hapoel Petah Tikva po towarzyskim meczu z MKS Ciechanów w Suchocinie. Klub Legii wydał w tej sprawie oświadczenie, w którym zdecydowanie zaprzeczył tym pomówieniom i zapowiedział, że wystąpi o sprostowanie.

Dziś na stronie legia.com została zamieszczona informacja o wycofaniu się izraelskiego klubu z zarzutów stawianych kibicom Legii Warszawa. Zarzuty wycofało też Centrum Szymona Wiesenthala, które opierając się na relacji zamieszczonej na stronie Hapoel Petah Tikva, wystąpiło do władz piłkarskich o ukaranie Legii. Centrum Wiesethala oficjalnie przeprosiło też Legię Warszawa za pomówienie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Centrum Szymona Wiesenthala pozostaje głęboko poruszone antysemickim atakiem na członków izraelskiej drużyny podczas jej ostatniego meczu z zespołem MKS Ciechanów na terenie Polski. Pomimo zarzutów poszkodowanych, nie ma obecnie żadnych dowodów, że klub Legia Warszawa i jego kibice byli w to zajście zamieszani – mówi dyrektor ds. międzynarodowych, dr Shimon Samuels. – Centrum Szymona Wiesenthala przeprasza Legię Warszawa i wycofuje apel do władz piłkarskich o ukaranie Klubu” – czytamy na stronie legia.com

Dobrze, że Żydzi przepraszają za pomówienie kibiców Legii. Ale czy to wystarczy? Czy to zmieni przekaz szkalujący polskich kibiców, który Żydzi puścili w świat, a który ochoczo podchwyciły lewicowe media? Czy lewicowe media w ogóle podadzą informację o tych przeprosinach? Oczywiście, że tego nie zrobią. Tu nie chodzi o prawdę, lecz o budowanie antypolskiej narracji, w której Żydzi uczestniczą z wielkim zaangażowaniem.

Źródło: legia.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Stefa mówi

    W wiekszosci zydzi to sa szatany itd

  2. M. mówi

    Kibice sami powinni zadbać o porządki w swoich szeregach tj. pomyśleć o pozbyciu się lub utemperowaniu zakał, które psują im opinię i przez które normalni ludzie boją się pójść na mecz.

  3. Robert mówi

    To były CIAmajdy z kosmosa,co wszedzie wsadzaja nosa,czasem krowe zwina z pastwiska ufikiem,czasem człowieka do badan,czasem znikną samolot jak Malezyjczyka tego ich geniusz Alfred A.nauczył w latach 4dziestych znikajac pływajacy niszczyciel bojowy wraz z załoga,tera cwicza teleportacje,tyle ze sie im wektory poprzestawialy i pomylili Ciechanów z ciemna strona ksiezyca po nowiu…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.