Manipulacja strachem. Żydzi w wychodkach, czyli przestraszyć, obrzydzić i zmanipulować

27

Sprawy powoli zaczynają wymykać się spod kontroli, bo po 11 listopada „przemysł” holocaustu nabrał wielkiego rozpędu. Nie polega on już tylko na imputowaniu Polakom partycypacji w eksterminacji chrześcijan, żydów i cyganów oraz próbie zmycia z żydowskich rąk niewinnej krwi ich braci i sióstr. Żydowskie media, Międzynarodowa Rada Oświęcimska i lewicowi propagandziści, którzy napędzają ten „przemysł”, zaczynają straszyć żydów powrotem komór gazowych i obozów koncentracyjnych. Taka narracja jest niebezpieczna nie tylko dla Polaków, których patriotyzm jest dezawuowany i określany mianem „antysemityzmu” i „rasizmu”, ale jest niebezpieczna dla żydów, którzy – jak sami zaświadczają – obawiają się o swoje życie i chowają się po ubikacjach. Żydowskie i lewicowe „elity” nie liczą się z szeregowymi obywatelami, ale zaprowadzają atmosferę strachu i frustracji analogicznie jak z żydami czyniła to policja żydowska w gettach, Judenraty czy Sonderkommando. Po co to wszystko? Tylko po to, aby z jeszcze większą łatwością kontrolować i manipulować znienawidzonym przez nich „motłochem”. 

Atmosfera strachu została mocno podkręcona po obchodach Święta Niepodległości. Wykorzystano do tego wiele narzędzi, a zwłaszcza skuteczną od lat „pałkę” antysemityzmu. Ktoś zapyta, po co taka dziwna manipulacja? Odpowiedź jest bardzo prosta. Manipulacja strachem to skuteczna metoda. Ludzi zastraszonych i sfrustrowanych można z łatwością kontrolować, a zwłaszcza łatwo im wmówić, że w niedalekiej przyszłości mogą stać się ofiarami zezwierzęconego antysemityzmu. Odpowiednio wyselekcjonowane informacje, w naszym przypadku obrzydzające polski patriotyzm i zapowiadające odrodzenie się nazizmu pobudza takie właśnie emocje, które ułatwiają manipulowanie i kierowanie konkretnym społeczeństwem. Ponadto, w zastraszonym społeczeństwie łatwiej rozbudzić agresję i poczucie nieufności – w tym przypadku żydów do Polaków – a od tego do konfliktu dzieli już tylko jeden krok. A przecież o to im wszystkim chodzi… Jak to wygląda w ostatnich dniach?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nadchodzą neonaziści

W celu zaognienia atmosfery strachu, niejaka Maya Vinokour spłodziła skrajnie polonofobiczny paszkwil, który kilka dni temu znalazł swoje miejsce w żydowskim dzienniku Haaretz. Neonaziści, kłamcy oświęcimscy i prawicowi nacjonaliści czują się upoważnieni do maszerowania ulicami od Charlottesville po Warszawę – napisała publicystka twierdząc, że brak informacji w Muzeum Auschwitz o polskim „antysemityzmie” (miała tutaj na myśli rzekomą kolaborację Polaków z Niemcami oraz pogrom w Jedwabnem i Kielcach) doprowadził do wzrostu antysemityzmu w Polsce. Vinokour straszy nadciągającymi „neonazistami” nie wspominając że od wielu, wielu lat żaden żyd w Polsce nie stał się ofiarą ataku ze strony „prawicowych nacjonalistów”. Stwierdzenia publicystki, podobnie jak dziesiątki innych tego typu tekstów, nie dość że są wyssane z palca, to wzbudzają w starozakonnikach realny lęk przed polskimi patriotami i stymulują w nich nienawiść do Polaka. Czytając różne komentarze w Internecie jestem przekonany, że mizernie zorientowany w sprawach społecznych czytelnik tego paszkwilu może pomyśleć, że w Polsce naprawdę powracają czasy III Rzeszy i czym prędzej powinien wykupić piwnicę w polskiej kamienicy, która w czasach rządów neonazistów posłuży jako schron.

Agresywny nacjonalizm

Obok całej masy publikacji lewackich publicystów w Polsce i zagranicą, oliwy do ognia strachu dolała również Międzynarodowa Rada Oświęcimska (IAC). Międzynarodowa Rada Oświęcimska z wielkim niepokojem obserwuje odrodzenie postaw rasistowskich i antysemickich, a także wtargnięcie nienawiści i agresywnego nacjonalizmu w przestrzeń publiczną. Znając historię Auschwitz-Birkenau, nie ma wątpliwości, dokąd może to doprowadzić. Dlatego też wzywamy rządy europejskie, aby zareagowały stanowczo i podjęły skuteczne działania, aby temu zapobiec.

Nie będę w tym miejscu rozpisywał się o skrajnej hipokryzji żydowskich „elit”, ale warto nadmienić, że jeszcze nigdy z ich ust nie padły słowa krytyki w kierunku izraelskiego szowinizmu, który w ostatnich dniach doprowadził do deportacji 40 tysięcy imigrantów z Afryki, ale mimo to mają czelność demonizować polski nacjonalizm. Teraz już nie tylko jakieś tam lewicowe organizacje czy demoliberalne media mają na celu zastraszanie opinii publicznej celem łatwiejszej manipulacji. Teraz czynią to nawet zrzeszające żydów z całego świata organizacje takie jak IAC, siejąc przy tym postrach zwłaszcza wśród swoich. I tak jak chciało IAC, czyli organizacja, z którą niczym z jajkiem obchodzą się niemal wszyscy dostojnicy na świecie, rządy europejskie zareagowały bardzo stanowczo. Bruksela potępiła „antysemityzm” i „rasizm” w Polsce, a Andrzej Duda potępił komplementarny z chrześcijaństwem polski nacjonalizm, do którego dziedzictwa wielokrotnie się odnosił wynosząc na piedestał bohaterów z Narodowych Sił Zbrojnych. Lewactwo wystrzeliło korki od szampanów, bo za organizatorami Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu lata policja kryminalna. Przekaz poszedł jasny: „W Polsce dochodzą do głosu brunatne koszule. Jest niebezpiecznie”.

Manipulacja strachem

Źródeł paraliżującego strachu jest jeszcze więcej. Są nimi chociażby osiedlający się w Europie agresywni islamiści, a zwłaszcza ataki terrorystyczne, w których „tajemniczo” giną tylko cywile, a nie ci, którzy według Państwa Islamskiego są największymi wrogami Allaha – zdemoralizowani europejscy możnowładcy. Brukselscy dyletanci i żydowski bankier George Soros nie sprowadziliby do Europy islamistów, gdyby nie mieli w tym konkretnego interesu. Chyba nikt nie myśli, że przymykanie oka na nielegalną migrację jest wynikiem jakiegoś altruizmu? Islamiści mają do spełnienia na Starym Kontynencie konkretną rolę. Poza rozmiękczeniem wartości chrześcijańskich jest nim zaprowadzenie w Europie atmosfery przerażenia budującej doskonały grunt dla potencjalnych imperialistów, którym w wyniku islamskich ataków nigdy nie spadnie z głowy choćby jeden włos.

Krew mas

Pompowanie atmosfery strachu wśród Europejczyków i żydów prowadzi do paraliżu w debacie publicznej, a zwłaszcza ułatwia manipulację obywatelami, po to by zaprowadzić – przez propagandzistów sprowadzany ad absurdum – nowy porządek na świecie, mający polegać na zastąpieniu patriotyzmu kosmopolityzmem, chrześcijaństwa bezbożnością lub religijnym synkretyzmem, a tradycyjne wartości bezideowością. Czyli wszystko to, o czym w latach 70. ubiegłego wieku mówił żydowski znawca talmudyzmu Harold Wallace Rosenthal. Żydowska myśl popycha każdą z etnicznych grup przeciw drugiej. „Krew mas będzie płynęła, kiedy my czekamy na nasz dzień zwycięstwa – w wywiadzie powiedział Rosenthal. Trudno nie dostrzec tego tragizmu w wydarzeniach, których świadkami jesteśmy od niemal dwóch tygodni po marszach niepodległości. Polakom wmawia się zezwierzęcony antysemityzm i rasizm, a żydów straszy się powrotem brunatnej fali. Wszelkie przejawy obrony Polski i chrystusowego krzyża określa się mianem „neonazizmu”, a żydów utwierdza się w przekonaniu, że z jednej strony wszystko im wolno, a z drugiej, że są w niebezpieczeństwie. W ten sposób napuszcza się jednych na drugich. Cóż więcej potrzeba do zaognienia konfliktu, o którym mówił Rosenthal?

Omamiona prawica

Rodzi się jeszcze jedno pytanie: gdzie w tym zastraszaniu sytuuje się polska prawica? Niestety, w dużej części pochowała się po kątach. Z dwóch powodów. Pierwszy jest taki, że przez lata była szkolona do tego, żeby zamiast zdecydowanie bronić dobrego imienia Polski samobiczowała się gorliwie przekonując świat, że Polacy nie są antysemitami. Owszem, potrafią krzyczeć o ryżym Tusku czy rusofilu Komorowskim, ale żydowskiego zła większość z nich nie pozwoli skrytykować, bo to takie „niechrześcijańskie”. Drugi powód wiąże się z tanimi, manipulatorskimi zagrywkami niejakiego Jonny’ego Danielsa, który kilka miesięcy temu, niczym Szatan w sympatycznym opakowaniu, objawił się na polskiej scenie politycznej. Rozdał kilka blaszek dla Polaków, którzy w czasach II wojny światowej z narażeniem życia ratowali żydów, powiedział kilka ciepłych słówek w stronę Polaków i na antenie telewizji braci Karnowskich wyraził zdziwienie, że Niemcy do tej pory nie zapłacili nam reparacji wojennych. W taki oto sposób „trzydziestoma srebrnikami” Daniels kupił polską prawicę, trzyma ją w garści i pewnie długo jej nie wypuści. Kim dokładnie jest specjalista od manipulacji Jonny Daniels opiszę w najbliższych dniach w kolejnym felietonie, ale z pełną świadomością mogę stwierdzić, że to nie jest aktywista, który spadł Polakom z nieba, lecz doskonale wyszkolony gracz polityczny, a zarazem tchórzliwy manipulator dbający jedynie o żydowski interes, który wypełzł spod ziemi niczym potwór z bagien. Problem jest poważny, ponieważ jeśli nowy, z pozoru uśmiechnięty bajkopisarz przypominający misia Yogi nadal będzie mieszał Polakom w głowie, podatna na propagandę część polskiej prawicy uwierzy w bajki o żydowskiej niewinności w czasach II wojny światowej oraz o maszerującej przez Polskę „brunatnej fali”, a zupełne rozgrabienie Polski – które to zagrożenie również sprowadza się ad absurdum – i totalne wypranie Polakom mózgów będzie tylko kwestią czasu.

Żyd w ubikacji

Efekt manipulacji strachem już jest porażający! Paraliż, strach, frustracja i podkręcanie atmosfery nieufności. Najlepiej ilustruje to obrazek z 11 listopada, który został naszkicowany na portalu znanego na całym świecie żydowskiego miesięcznika „The Forward”. Została tam opublikowana relacja niejakiego Simona Rubina, który w ramach wymiany zagranicznej mieszka w Warszawie. Na łamach magazynu opublikował „poruszające” świadectwo, które jest potwierdzeniem, iż spirala zastraszania osiągnęła ogromne rozmiary. Wspomniany Rubin wyznał, że siedząc w domu i słysząc ludzi idących przez Warszawę w Marszu Niepodległości, wyłączył prąd, zasłonił wszystkie okna i schował się w ubikacji. Ulica Leszno ponownie stała się miejscem antysemityzmu, nienawiści i tym razem własnego strachu – powiedział Rubin nawiązując do faktu istnienia w tym miejscu getta w czasie II wojny światowej. Czy się to komu podoba czy nie, Rubin sam przyznał, że padł ofiarą zastraszenia, stąd jego wymuszony pobyt w toalecie. Przyznał, że antypolska i siejąca postrach propaganda doprowadziła to tego, że ten spędzając czas w klozecie począł się zastanawiać, czy sąsiedzi z którymi rozmawiał o swojej żydowskiej tożsamości „rzeczywiście są jego sprzymierzeńcami” i zadawał sobie pytanie, czy maszerujący ulicami Warszawy polscy patrioci nie przyjdą do niego, żeby zrobić mu krzywdę. Problem w tym, że w gąszczu polonofobicznej propagandy strachu nie dotarła do niego informacja, że w ostatnich latach jedynymi ofiarami ataków na tle ideologicznym byli przedstawiciele polskiej prawicy: Marek Rosiak z Prawa i Sprawiedliwości oraz demaskujący talmudyzm dr Dariusz Ratajczak.

Krwawy teatrzyk

Ta niepohamowana manipulacja strachem niebawem skończy się dla nas wszystkich tragicznie. A konsekwencji nie poniosą ci, którzy są za to odpowiedzialni, ale ci, którzy padną ofiarą propagandy. W obliczu rozlewu krwi, narodowej kłótni czy wybuchu poważnego etnicznego konfliktu propagandziści nadal będą bredzić o polskim „antysemityzmie” i powrocie komór gazowych. Tutaj na pewno nic się nie zmieni. Będą biernie patrzeć na krwawy teatrzyk, który zbuduje im wymarzony grunt do wzniesienia upragnionego nowego porządku na świecie. Zdaję też sobie sprawę, że nie wszystkim żydom taki scenariusz jest na rękę. Stąd apeluję do wszystkich starozakonników, którzy chcieliby się wyzbyć swojego żydostwa. Wpłyńcie na swoich bliskich. Wpłyńcie na tych, którzy wciąż upajają się talmudyczną nienawiścią nakazującą wyzyskiwać znienawidzonych gojów. To jest warunek, który muszą spełnić, byśmy mogli wspólnie wypowiedzieć wojnę tym, którzy za wszelką cenę chcą nami manipulować. W innym wypadku to nie tylko Bogu ducha winni Polacy staną się ofiarami żydo-marksistowskiego fundamentalizmu, ale również żydzi, którzy podobnie jak Simon Rubin część swojego życia spędza w „ubikacji”. Czy tego właśnie chcecie? Chociaż… może mając w pamięci krwawą historię II wojny światowej i zezwierzęcony antysemityzm talmudystów, wolicie żeby wasi bliscy siedzieli w wychodkach, niż żeby wasi pobratymcy zrobili im powtórkę z gett czy obozów koncentracyjnych jak kilkadziesiąt lat temu czyniło to Sonderkommando, policja żydowska czy Judenraty pod niemieckie dyktando. Tylko czy warto pocieszać się półśrodkami?

MANIPULACJA STRACHEM – Jacek Miedlar (wPrawo.pl) from Jacek Międlar on Vimeo.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Miroslaw mówi

  Moj dziadek byl POLAKIEM.Zginal w Auschwitz.Kilka lat temu wpisywalemn nazwisko dziadka na stronie Muzeum Oswiecimskiego i wychodzily dane kiedy zginal , jakim transportem go przywiezli …etc.
  Od pewnego czasu nie pojawia sie zadna informacja po wpisaniu danych.Swiadczy to o fakcie ze Zydzi celowo usuwaja polskie nazwiska z kartoteki obozowej.Z polskiego muzeum, utrzymanego za polskie pieniadze na polskiej ziemi zydzi usuwaja nazwiska plakow z ewidencji..Czas skonczyc z tym holobessinessem.

 2. goj mówi

  już 2 lata. Musimy głosować na NACJONALISTÓW. Żadnego PiC. Ludzie w tym kraju nie chodzą na wybory, mamy szansę! Naprawimy w końcu stosunki z Ukrainą (czyli zerwiemy je) i z Izraelem (nie będziemy ich słuchać i cofniemy im paszporty), nasze kopalnie w końcu zaczną wydobywać węgiel, cofniemy likwidację polskiej gospodarki.

  1. Hammurabi mówi

   Za wcześnie. Najważniejsza jest ORGANIZACJA. Wpierw należy stworzyć ruch będący oparciem dla Polaków w Polsce. Ruch tworzący podwaliny pod formację broniącą interesów Polski w… Polsce! Paranoja?
   Zapewne lewackie kreatury zaczną wrzeszczeć o kolejnym zagrożeniu, dlatego działać należy – że tak powiem – nieoficjalnie.
   Działać skutecznie i tak, by każdy, podkreślam każdy sprzedajny urzędnik, sędzia, prokurator, polityk i dziennikarz zastanowił się „sto razy, nim się odważy”.
   Tak, powinna powstać organizacja chroniąca Polskę. a że cel uświęca środki…

 3. janek mówi

  Po pierwsze, trzeba zacząć od stwierdzenia: ja Polak i katolik, nie jestem rasistą, bo nie jestem żydem. Kropka… nie-nowoczesna.

 4. Matka polka mówi

  Najprawdopodobniej przez te kłamstwa i oszczerstwa rozpowszechniane o Polakach przez żydów, obrócą się przeciwko nim i przez takie nienawistne działania sami siebie zniszczą. Ojciec kłamstwa czyli szatan jest ich panem a oni jego sługusami. Do piekła droga krótka!!!

 5. Teresa mówi

  Skoro ich straszą,to może do Polski nie będą przyjeżdzać 😀

 6. Zbulwersowany mówi

  Jacek Międlar jest bezcenny. Uderza w te struny, w które potrafi uderzyć jedynie Maestro ! Kto inny w Polsce tak pisze ?! Kto inny w świecie tak pisze ? Kto tak myśli ? Chyba nikt tak nie pisze a rzadko kto tak myśli. Niestety, bo wówczas świat byłby całkowicie inny. Świat byłby oparty na Chrystusowym : TAK-TAK, NIE-NIE. Głęboko jednak wierzę w to, że z pomocą Pana Jezusa Chrystusa słowa Jacka Międlara powoli przebijają się do narodów zniewolonych i upodlonych, najpierw Polaków, a później innych. Tylko zjednoczeni możemy obronić się przed zawodowymi kłamcami i złodziejami, potencjalnymi zbrodniarzami a zarazem zdrajcami i genetycznymi aktorami – konfabulentami. Jacek Międlar już dla mnie jest Prezydentem Polaków, a Daj Panie Boże, wkrótce Wolnej Polski.

 7. Noah Wendt mówi

  Duma, duma narodowa duma…macie nic w glowach, chocby nie wiem, co pisac i tak nikt nie dowierza narodowi szmalcownikow, mordercow i zlodziei. Z pomoca Jezusa i nieocenionego (sic!) Miedlara pograzacie sie w gowno po czubek glowy. Nikt nie zamierza tu przyjezdzac. Kiedy wasza dumna Polska okrojona zostnie terytorialnie do wielkosci Mazowsza. cos w typie ksiestwa warszawskiego to bedziecie strugac swiatki, do czego macie predyspozycje. Nic istotnego nie pochodzi od Polakow, nic nie zdarzylo sie istotnego w Polsce, gowniany kraj, a ludzie kurwy – jak mawial Pilsudski.
  Pszeki…genetyczni antysemici i bawany zadufane w swoje mrzonki o wielkosci,

  1. Constancja mówi

   Ciekawi mnie ta nienawisc, to ciagle plucie , szydzenie, kopanie, zycie w wulgarnym zalganym swiecie, zacieranie rak, ze znowu sie kogos oszukalo ograbilo i w koncu zabilo bycie dumnym, albo moze chichotanie z tego, ze znowu jakis naiwniak dal sie nabrac…przeciez to zycie ma sie jedno i nawet jesli sie nie wierzy w Chrystusa, to zyc na tak niskim poziomie?
   Mozecie zniszczyc Polske, mozecie nas zabic (ma wyjsc niedlugo ustawa o obowiazkowych szczepieniach Polakow i nie liczmy na to, ze to bedzie troska o nasze zdrowie) .
   Niebo i pieklo to sa krainy definitywnych decyzji jego mieszkancow.
   Ja mam inne cele niz sytosc w czasie i przestrzeni tego swiata, ja mam cele pozaziemskie.
   Jak bedziemy myslec Niebiansko i dzialac Niebiansko to nikogo i niczego obawiac sie w czasoprzestrzeni nie bedziemy.

  2. Andrzej Józef mówi

   Jeszcze za życia jak człowiek nie uspokoji się duchowo ,to po odejsciu z tego świata można przy tym “Niebianskim mysleniu dupćio o piekło zachaczyć .

  3. ania mówi

   Noah
   W naszej cywilizacji liczy się każdy człowiek.W momencie zagrożenia ,chroni się najpierw ,osoby słabsze tj.dzieci,kobiety,starcy.Jak nazwać narodowość ,która w czasie pożaru,rozpychając się łokciami,po trupach swoich współbraci ratuje tylko i wyłącznie SIEBIE.?
   Żydzi w czasie 2 wojny światowej,wymordowali,swoich biedniejszych ,mniej użytecznych żydów.
   Nie wiem jak potoczą się losy mojej ojczyzny,ale póki co mamy nasza żiemię ,nasz teren,którego bronimy.Wy żydzi jesteście bezpaństwowcy ,bo wasz mesjasz jeszcze nie nadszedł,dlatego mącicie w innych krajach,skłócacie narody,ech dużo by pisać…..

  4. Spostrzegawczy mówi

   Do Ania i Constancja. Niech Panie nie karmią trolla i w dodatku czubka ! Pewno pisze z psychiatryka.

  5. Constancja mówi

   jesli z psychiatryka to tym bardziej chcialabym mu pomoc,

  6. Ania mówi

   Pani Constancjo ! Dobre !

  7. janusz mówi

   co ty bredzisz kobieto co ty na Jezusa bredzisz < jacy zydzi wymordowali swoich slabszych na Jezusa co ty bredzisz , 400.000 Zydow stworzylo miasto getto , i potrzebne bylo 3000 ludzi ktorzy by to trzymali w kupie ,, ZADEN ZYD NIE ZABIL ZYDA W CZASIE WOJNY !!!!!!!!!!!!!!! tak dostarczali ich na UMSZHAUG PLATZ . i tyle , kto wiedzial na 100 proc. ze jada do gazu co ty kobieto bredzisz , oszalas ?

 8. Normalny mówi

  Znalazłem na internecie :

  Marcin Maciej Pietrzykowski
  Marcin Maciej Pietrzykowski TAKA PRAWDA

  Żyd Mnie obraża,Ja Go niemogę,
  Od razu staje się ksenofobem.
  Antysemitą albo rasistą,
  Choć tylko Flagę trzymam Ojczystą.
  Wróćmy do wojny i do Hitlera,
  Na dziesięć Żydów,Polak umiera.
  Ale dlaczego? Bo Was chowali,
  I własne życie tym narażli.
  A Ty w tej chwili razem z Niemcami,
  Właśnie nazywasz Nas Faszystami.
  Tak z tymi ludźmi i wielkiej skali,
  Co Was miliony wymordowali.
  Powiedz to babci,powiedz dziadkowi,
  Być może prawdę wtedy Ci powie.
  Kto był Faszystą – Czy to Polacy?
  I co to słowo naprawdę znaczy.
  To Wasza nacja tworzyła Kapo,
  W gettach,obozach niczym Gestapo.
  By tylko Sami wojnę przetrwali,
  To Własnych braci na śmierć wydali.
  Czemu akurat o tym nie mówisz?
  Kim było Kapo tym się nie chlubisz.
  Ale Ty z błotem mieszasz Polaka,
  Już widać Wasza natura taka.
  Bo Polak nigdy się nie poddawał,
  I nawet w Waszej obronie stawał.
  Walczył na frontach w całej Europie,
  A dziś Go właśnie Europa kopie.
  Poznałeś prawdę przez całą dobę,
  Choć jest mi przykro,Wybaczam Tobie.
  Na koniec powiem Ci prawdę taką:
  Być może żyjesz Dzięki Polakom…

  Pitula

 9. sowa mówi

  Dlaczego mój komentarz został usunięty ? Czy tutaj też jest cenzura ? Napisałem że Żydzi to Semici-przynajmniej za takich się podają. Dla mnie to kundle z semickim korzeniem od strony żeńskiej. Semici to genetyczni oszuści, złodzieje, mordercy, gwałciciele i wyzyskiwacze. Tacy są zarówno Arabowie jak i Żydzi. Żydostwo to jest cyganeria semicka czyli największe dno dna w sensie moralnym. Ci ludzie są kulturowo wyselekcjonowani na genetycznych oszustów. Ich święte księgi-zarówno Islamu jak i judaizmu nawołują do odboju i mordowania niewiernych oraz życia na ich koszt czyli niewolnictwa. Do tego właśnie zmierza ideologia marksizmu kulturowego która przerabia ludzi na ogłupione pachołki z otwartymi oczami ale nie widzące prawdy. Ta ideologia prania mózgu jest dziś powszechnie panująca i propagowana przez światowe elity finansowe i zachodnie rządy UE. Robi się to własnie po to by ostatecznie zniewolić białego człowieka i oddać go pod władanie semitów a przede wszystkim żydów którzy mają w ręku bankowość światową. By ustanowić nowy system niewolniczy w którym rasa „panów” będzie żyła na koszt niewolników.

  1. Katarzyna TS mówi

   W Pańskim poprzednim komentarzu, który nie został opublikowany, znalazło się nawoływanie do popełniania czynów karalnych. Na przyszłość proszę się od takich nawoływań powstrzymać.

  2. Sowa mówi

   Rozumiem. A może mi Pani powiedzieć jak mamy się wyzwolić spod okupacji żydowskiej jeśli nie czynami karalnymi ? Praca u podstaw ?

  3. xxxxx mówi

   nie ma zadnej okupacji zydowskiej bedzie NIEDLUGO ALE ISLAMSKA opanuj sie !!!

 10. Sowa mówi

  Polskim społeczeństwem rządzą żydzi. Żydzi opanowali obydwie strony sceny politycznej. Natura sceny politycznej w demokracji jest taka że istnieje podział na prawicę i lewicę. Ten podział jest tak naprawdę podziałem mającym swe korzenie w biologii. Lewica bowiem podnosi argumenty emocjonalne-wypierając się faktów i logiki (KOBIETA). Prawica zaś podnosi argumenty logiczne i wynikające z chłodnej kalkulacji (MĘŻCZYZNA). Oczywiście chodzi o archetypy bo wiadomo że te cechy są do pewnego stopnia wymieszane u ludzi. Żydzi opanowując obydwie strony sceny politycznej (pod przybranymi nazwiskami) prowadzą sami ze sobą grę polegającą na urządzaniu spektaklu dla gawiedzi który ma na celu prowadzenie niekończącej się wojny między partiami z których jedna wygrywa inna przegrywa ale ostatecznie zawsze obóz rządzący dokonuje w rzeczywistości ruchów polegających na GRABIEŻY, osłabianiu państwa polskiego oraz wzmacnianiu interesów żydów !!! Spójrzmy na to co robi Duda i Kaczyński. Niby wygrali wybory, niby robią dobrze dla Polski. Do pewnego momentu wszystko było ok. Ale co się dzieję po połowie kadencji ? Kaczyński likwiduje polski sektor futerkowy (z dobrego serca) chociaż doskonale wie że rynek przejmą Niemcy. Duda wetuje reformę sądownictwa oraz nominacje generalskie Macierewicza. Na co więc wychodzi ? Że Polacy dostali trochę cukierków kupionych za ich własne pieniądze (500+) oraz zrobiono kilka reform ale w rzeczywistości reformy sądów nie będzie i polskiej armii również. Dlaczego ? Bo Pan Duda jest tu w roli hamulcowego-kozła ofiarnego. Może następnej kadencji nie wygra ale co miał zahamować to zahamował. A jeśli on nie wygra to wygra następny sługus żydowski. Macierewicz natomiast dozbroił armię ale de facto jest to armia żydowska bo generałami zostaną usłużni pupile. Więc po co nam taka armia która w razie zagrożenia będzie celowo źle dowodzona ? Na tym polega gra żydów. Jesli ich się Polacy fizycznie nie pozbędą z Polski to CH, dupa i kamieni kupa. Żydzi to genetyczni oszuści i złodzieje, cygański naród semicki. Wszyscy pochodzący z tamtych narodów są oszustami. Zarówno muzułmanie jak i żydzi. O to idzie wojna na bliskim wschodzie-kto z nich będzie dominował. To wrzód na ciele białego człowieka i należy go wyciąć.

  1. Alicia mówi

   Pan/Pani Sowa! Trudno sie z Panem nie zgodzic. To okropne plemie nie spocznie rozlewania swego jadu poki kraje bialych ludzi nie beda doprowadzone do ruiny, nie tylko intelektualnej ale tez finansowej i moralnej. Niestety, nie ma widokow na uwolnienie sie od ich szatanskiej dobroci, bo jatrza ludzi w bialych krajach przeciwko bialym w innych krajach. Ten starozytny maxim (nie znam polskiego terminu) Divide et impera jest naturalnie ich modus operandi, zarowno w perspektywie makro jak mikro.

 11. Gosia mówi

  Po prostu strach obleciał ludzików z dotychczasowego układu że rodzi się trzecia siła, niezależna prawdziwa opozycja. Więc Panowie szlachta do roboty! wybory w przyszłym roku, niczym się nie przejmować.

  1. Gosiek mówi

   Nie wygłupiaj się, kobieto, z tymi wyborami. Powinnaś wiedzieć, że wszystkie są z góry zmanipulowane i ustawione.

  2. Alicia mówi

   Ma Pan racje, Gosiek. Wybory sa instrumentem do utrzymania ludu w iluzji o tym ze to on, a nie ta sciekowa elita, jest suwerenem. Ta sama farsa we wszystkich tzw. wolnych krajach. Rozni sie tylko rezyseria tego przedstawienia co nazywa sie demokracja, bo zostala ona starannie dopasowana do mentalnosci w danym kraju. W Polsce zdrajcy promowani przez geniuszy z narodu „wybranego” udaja wielkich patriotow, a w Szwecji i w innych krajach zachodniej Europy te same niewidzialne sily wywyzszaja talenty na poziomie debila do pozycji obroncow „humanizmu” przeciwko „faszyzmowi” w krajach wschodniej Europy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.