Żydzi wsparli protesty aborcjonistek i nie potępili ataków na kościoły. Oświadczenie Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie

przewodniczący gminy żydowskiej Lesław Piszewski i Jarosław Kaczyński/ fot. Twitter
31

We wtorek (27.10.2020) Zarząd Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie wydał oświadczenie w sprawie proaborcyjnych protestów organizowanych przez Strajk Kobiet. W oświadczeniu wyrażono poparcie dla „rozgoryczonych kobiet” i ani jednym słowem nie potępiono ataków na kościoły.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gdy we wrześniu 2018 roku chory psychicznie mężczyzna wybił szybę w gdańskiej synagodze, rozległ się wrzask na cały świat. Oświadczenia wydały ambasady USA i Izraela. Prezydent Duda bił się w piersi podczas XI Zjazdu Gnieźnieńskiego, a ówczesny prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zorganizował przed synagogą spotkanie, którego uczestnicy trzymali tabliczki z napisem „Nigdy więcej”. W spotkaniu uczestniczyli w nim m.in. naczelny rabin Polski Michael Schudrich, ówczesny przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP Lesław Piszewski oraz biskup pomocniczy archidiecezji gdańskiej Wiesław Szlachetka. Na zakończenie spotkania dokonano symbolicznego odsłonięcia nowego okna w synagodze.

ZOBACZ: Sprawca wybicia szyby w synagodze jest chory psychicznie. Wcześniej zaatakował kościół

Dziś rozjuszona dzicz atakuje kościoły. Ambasador USA Georgette’a Mosbacher milczy. Ambasada Izraela milczy. Naczelny rabin Polski Michael Schudrich milczy. A przewodniczący Zarządu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie Lesław Piszewski (na zdj. z Jarosławem Kaczyńskim) podpisuje się pod oświadczeniem, w którym nie ma ani słowa potępienia dla tych ataków. Gdy zdziczałe lewactwo atakuje kościoły, to Żydzi nie widzą problemu.

Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego Żydzi nie zdobyli się na okazanie cienia empatii wobec swoich polskich sąsiadów, gdy atakowane są ich świątynie? Odpowiedź znajdziecie w książce Jacka Międlara „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”. Książka na dniach idzie do druku. Nie mam wątpliwości, że jest dziś bardzo potrzebna.

Zobacz też:

Kolejne ataki aborcjonistek na świątynie. Straż Marszu Niepodległości w obronie kościoła św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży [RELACJA LIVE]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. 44 mówi

  Widać, że to jest wojna której celem jest zniewolenie Polaków bo Żydzi swoich dzieci nie zabijają.

  1. Matka Polka mówi

   Izrael ma akurat jedno z najbardziej liberalnych praw aborcyjnych na świecie (a propos tego, że Żydzi niby swoich dzieci nie zabijają). Pewnie nie wiedziałeś, jak wielu komentujących na tym portalu, że piszesz zupełne bzdury ale pasowało ci do twoich urojeń o żydowskich planach podboju świata, co?

 2. Shadow mówi

  Nic dziwnego, że cały świat tak bardzo nienawidzi eski-mośków. To chyba najbardziej wredna nacja na świecie.

 3. Repatriant mówi

  na tym polega wytwór chorych umysłów pt. dżudochrześcijaństwo

 4. Stanislaw mówi

  A gdzie ten dupkowaty prezydent sie chowa z doradca corunia i druga doradca 80-letnia Zocha??? Chcialoby sie powiedziec ze doradcow ma wzorowych , dziecine i pierzyne!!!, ten covid dla takich tchorzy to nawet dobry, w razie zagrozenia mowi ze ma covida i sie chowa!!

 5. markusl mówi

  Chyba nikt myslacy nie jest zdziwiony taka postawa co? Talmudyzm i moralnosc sytuacyjna w czystej postaci…

 6. Matka Polka mówi

  Nie Żydzi, a Gmina Wyznaniowa z Warszawy. Nie każdemu Żydowi się to oświadczenie podobało. Proszę nie szczuć – to tak, jakbyście napisali na podstawie podobnego oświadczenia prezydenta jakiegoś miasta, że „Polacy wsparli protesty”.

  1. antyPOPiS mówi

   @Mutter Polin, hasbarski trollu, a fakt wsparcia lewackich zadym przez GWartą, TVN, Hartmana, Holland, radka sikorskiego z żydzią leżanką,…,… to jest szczucie przez żydostwo, czy żydowska krzywda?…

  2. Matka Polka mówi

   Pożal się jeszcze na to, że jakiś Żyd twoją prababkę na boku zaliczył 100 lat temu, skoro już wśród krzywd uczynionych przez Żydów wymieniasz nawet ślub Sikorskiego z Appelbaum. Niektórych idiotów niepotrzebnie nauczono pisać, naprawdę.

  3. antyPOPiS mówi

   @Mutter Polin, zżydłaczona amebo, cytując „Niektórych idiotów niepotrzebnie nauczono pisać..”, zapomniałaś/eś o czytaniu ze zrozumieniem, czego albo cię nie nauczyli, albo twa żałosna manipulacja to próbka hasbarskiej erystyki szabes-gNoja z zatwardzeniem kiepeły, ale sraczką z jadaczki…

  4. Ultras mówi

   Jak się, synu kurwy, do kobiet odnosisz?

  5. antyPOPiS mówi

   @Ultras, kacaPiSki debilu, brata szukaj sobie pod synagogą, a nick hasbarskiego trolla to kiepski dowód na to że żydzia tufta jest kobietą, co i tak nie usprawiedliwia parchatej propagandy …

  6. Ultras mówi

   AntyPOPiS, ty jebana parchata kurwo, szukać sobie w tobie brata, to jakby szukać go w chlewie wśród wieprzy.

  7. antyPOPiS mówi

   @Ultras, garbata gnido, nie żebym się łudził co do twoich zdolności intelektualnych, to dam ci radę na przyszłość, jak chcesz mi ubliżyć to nie przywołuj hobby swojej mamałe, bo za stary jestem by mi jeszcze /być może własny/ bękart urągał.
   PS. co do chlewa, to musi za wysokie na ciebie progi,..
   jeszcze jakbyś coś wspomniał o Konfederacji to przysiągłbym że @arcyparch użył kolejnego nick’a by mnie „zaszczycić”.
   Podsumowując, parchaty bastardzie dymaj się zdrowo…

  8. ultras mówi

   Tobie się, zawszona kurwo, nie da ubliżyć – takie słowa są dla ciebie komplementem:). I ciesz się, że hobby twojej mamusi nie przywołuję. Powinieneś być szczęśliwy, że nie kwiczysz lub nie szczekasz, takie szerokie rodzaje hobby miała:)

  9. AntyPO🔯PiS mówi

   Ty chyba jesteś matka żydówka

  10. antyPOPiS mówi

   @AntyPO🔯PiS, to byłoby jakimś usprawiedliwieniem,.. ale to raczej swojski parch hodowlany, tuczony na legendarnym żydzim cierpiętnictwie, co to ma „misję” bycia bardziej żydowski od samych żydów…

  11. Matka Polka mówi

   Sam sobie pajacu odpisujesz, zapomniałeś zmienić nicka? Chciałeś żeby wyglądało, że takich idiotów jest więcej, byś się nie czuł samotny?

  12. Matka Polka mówi

   Naucz się, intelektualna miernoto, najpierw napisać choć jedno zdanie bez ośmieszania się tekstami o gojach, hasbarach i Żydach. Kiedy twoje dwie szare komórki podołają temu wyzwaniu, to dopiero zacznij wchodzić ze mną w dyskusję, bo na razie to, co dla mnie jest podłogą, dla ciebie jest sufitem, więc nie pogadamy.

  13. Matka Polka mówi

   A ty jesteś po prostu przyglupem. Nie ma zupełnie znaczenia czy polskim, czy żydowskim, czy mongolskim. Przygłup to przygłup, bez różnicy.

  14. antyPOPiS mówi

   @Mutter Polin, twa samokrytyka została przyjęta, a i bez niej, na podstawie twych żydzich wymiocin, każdy wyrobił sobie właściwe zdanie na twój temat…
   PS. nie jednemu psu Burek…

  15. Matka Polka mówi

   Ktoś z fistaszkiem zamiast mózgu, jak ty, nie jest sobie w stanie samodzielnie opinii o niczym wyrobić, ani też, co widać, dać riposty, która zrobiłaby wrażenie na kimś powyżej poziomu rozwoju przedszkolaka.

   Do budy, Burku, za przeproszeniem Burków.

  16. staho mówi

   Pokaż gmine ż…która się odcięła od tej .. czekam

  17. Matka Polka mówi

   Staho, bądź mądrzejszy niż AntyPOPiS (naprawdę, żadne wyzwanie) i zadaj sobie pytanie, czy z tego, że pozostałe wszystkie gminy nie wypowiedziały się na ten temat wynika, że popierają protesty.

 7. rins mówi

  Kaczyński doskonale wie co robi, za chwile stan wyjątkowy będzie zobaczycie, a teraz po cichutku inne ustawy,

 8. wilk mówi

  TERAZ WIDAC PRAWDZIWE OBLICZE PIS KUPILI LUDZI 500+,OCHLAPY DLA RENCISTOW I EMERYTOW,A KACZYNSKI MYSLI ZE JEST PILSUDZKIM,A JEGO KOT KASZTANKA

 9. AntyPO🔯PiS mówi

  Po raz kolejny żydzi mieszkający w Polsce napluli PiSowcom w twarz, a poltycy PiS-u tradycyjnie mówią, że nic się nie stało – to tylko „deszcz”. Dlaczego PiSrael toleruje żydowski antypolonizm?

  Może najwyższa pora powiedzieć dla żydów „wyp…..lać” z Polski do Izraela?!

 10. Chris mówi

  Szanowny Wielki Narodzie Polski , jesteście dumni ,pracowici ,jesteście kulturalni szarmanccy , macie wady i zalety . We własnym domu zwanym Polską macie gości ,którzy są goszczeni zgodnie ze zwyczajem Waszych ojców , otwartością i szczodrością . Ostatnimi czasy okazało się że w śród narodów które żyją na Waszej ziemi są wichrzyciele ,podżegacze , kłamcy i oszuści i Ci ludzie z tego żyją . Skłócą resztki ocalałego Narodu Polskiego , rozpędzą po świecie ., zajmą Wasze domy i powiedzenie ,, Wasze ulice nasze kamienice ,, stanie rzeczywistością . Nie chcę tu uprawiać czarnowidztwa ale to się dzieje i to teraz . Przemyślcie to wszystko , poczytajcie , posłuchajcie rożnych mądrych ludzi . Zastanówcie się czy mądra polka używała by wulgaryzmów na ulicy , czy polski premier rządu wszedłby w konszachty z łachudrami . Kochany Polski Narodzie to jest Wasz dom . Pomyśl kto Wami kieruje kto Was podpuszcza do awantur . pozdrawiam serdecznie .

 11. szalom mówi

  No tak. Pokazało antypolskie żydostwo Kaczyńskiemu gest Kozakiewicza za jego żydopacholstwo, za lokajskie ukłony i przymilne merdanie ogonkiem,

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.