„Żydzi tworzyli bezpiekę” to nawoływanie do nienawiści! Uzasadnienie decyzji o rozwiązaniu manifestacji w Dąbrowie Górniczej

manifestacja w Dąbrowie Górniczej 9.12.2018/ fot. twitter
15

9 grudnia br. w Dąbrowie Górniczej odbyła się antykomunistyczna manifestacja, w której wziął udział m.in. Jacek Międlar. Decyzją prezydenta miasta Marcina Bazylaka (SLD) manifestacja została rozwiązana. Na ręce organizatora przesłano uzasadnienie tej decyzji, w którym czytamy, że powodem rozwiązania zgromadzenia było „głoszenie haseł ksenofobicznych, nawoływanie do nienawiści na tle różnic rasowych i narodowościowych oraz znieważenie osoby publicznej z powodu jej przynależności narodowej”.

A teraz szczegółowe wyliczenie „przestępstw” popełnionych przez uczestników antykomunistycznej manifestacji: „Uczestnicy zgromadzenia wygłaszali ksenofobiczne i rasistowskie hasła nawołujące do nienawiści wobec obywateli pochodzenia żydowskiego i innych narodowości porównując Unię Europejską do reżimu komunistycznego. Wobec byłego Premiera Tadeusza Mazowieckiego kierowane były zwroty mówiące, że jest „Żydem i Komunistą”, a powojenne Służby Bezpieczeństwa tworzyli Żydzi. Zebrani krzyczeli hasła: „Raz sierpem, raz młotem, czerwona hołotę” (…)  Dalsze skandowanie przez członków zgromadzenia haseł nawołujących do przemocy wobec „Komunistów” poparte było spaleniem dwóch plakatów z podobizna Lenina i Marksa”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gdybyśmy żyli w naprawdę wolnej Polsce, to takie uzasadnienie kwalifikowałoby prezydenta Dąbrowy Górniczej albo do leczenia w zakładzie zamkniętym, albo do odsiadki, albo przynajmniej do utraty stanowiska. Bazylak rozwiązał legalne, pokojowe zgromadzenie, ponieważ jego uczestnicy wyrazili swój negatywny stosunek do komunizmu, eurokołchozu i  zbrodniczej bezpieki, co zostało uznane za nawoływanie do nienawiści. Co zatem mieli skandować uczestniczy zgromadzenia, żeby prezydent Bazylak łaskawie pozwolił im manifestować? Może hasło: „Komunizm tak, wypaczenia nie”? Albo takie: „Precz z Polską, niech żyje eurokołchoz!”. Czy zamiast palić plakaty z Leninem i Marksem powinni uznać obu tych łajdaków za szacownych „obywateli europejskich”? A może powinni przemilczeć udział Żydów w komunistycznym aparacie represji, bo „to nie przechodzi do żadna rubryka”?

Według badań przeprowadzonych przez IPN blisko 40 proc. kierowniczych stanowisk Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego zajmowali oficerowie pochodzenia żydowskiego. Jeśli chodzi o kadry innych struktur tworzących stalinowski aparat represji: wojskowego i powszechnego wymiaru sprawiedliwości, Informacji Wojskowej, Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Milicji Obywatelskiej czy wchodzącego w skład MBP więziennictwa, to w każdym przypadku liczba oficerów pochodzenia żydowskiego w sprawowaniu funkcji kierowniczych wynosiła od kilku do kilkudziesięciu procent. W tym czasie Żydzi stanowili niespełna 1% ludności Polski. Eufemistycznie nazywa się to nadreprezentacją. W normalnym języku należy to nazwać po imieniu: Żydzi tworzyli komunistyczny aparat terroru. Co więcej, żaden z nich nie poniósł odpowiedzialności za swoje zbrodnie, a duża część – dzięki marcowej czystce zafundowanej im przez niedawnych towarzyszy – wyjechała z Polski i ogłosiła się „ofiarami polskiego antysemityzmu”.

Oto do czego doszliśmy po 29 latach od „upadku komunizmu”: czerwony aparatczyk delegalizuje manifestację Polaków wyrażających swój sprzeciw wobec ludobójczego totalitaryzmu oraz mówiących prawdę o żydokomunie i premierze Mazowieckim, który szkalował Żołnierzy Wyklętych, a „gruba linią” podarował bezkarność komunistycznym zbrodniarzom. O tempora, o mores!

Zobacz:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Polska jest nieprzerwanie od 1939 roku pod okupacją internacjonalistycznych Żydów. Czas zerwać kajdany !

  1. internet mówi

   IPN miał pozywać do sądu za nieprawdziwe informacje o Polsce. Efekt? Ani jednego doniesienia.

  2. internet mówi

   Międlar spalił portret Mazowieckiego na marszu narodowców. Nazwał go „komunistycznym parchem”

 2. Robert mówi

  Dodam więcej,wszelkie stany,stany wojenne,stany zjednoczone,stany nieważkości,stany konta,odmienne stany świadomości,stany napięć energetycznych i międzynarodowych,stan uzębienia,kościoła,stany wydobycia,stan zdrowia,stany uzbrojenia,stan posiadania Ziemi zależy od UBecji,którą tworzą,tworzyli i będą tworzyli Rothschildowie, Międzynarodowa Rodzina Niemieckich Żydów.Zapomniałem dodać o niemieckich stanach zjednoczonych Europy,jako eksperyment,bez ropy w trosce o stan środowiska

 3. Robert mówi

  To co tworzyli Żydzi,to co tworzą,to UBecji nic do tego.Nigdy tego nie nie przełożą,na krajowe

 4. lol mówi

  Tak w POLIN dochodzi do instytucjonalnego fałszowania historii!

 5. rychu mówi

  Jak z tym nie zrobimy porzadku to gudłaje wezma nas krotko za twarz – juz biora.Oni walcza kłamstwem i pomowieniami mowa nienawisci, walką honorowa ich nie pokonamy.

 6. Janusz I mówi

  Takie demonstracje trzeba robić w Dąbrowie przynajmniej co miesiąc.

 7. Jacek Wójcikiewicz mówi

  W postępowej Europie budują pomniki tow. Marksa,w TVN-nie świetują urodziny tow.Hitlera,na postępowej Ukrainie ogłosili rok Bandery,a tu w Polsce jakieś elementy antysocjalistyczne palą wizerunki świetlanych postaci Marksa i Lenina,wielkich dobroczyńców postępowej ludzkośći!!!Skandal nad skandale.Chyba US Army zaatakuje Polskę jak Irak,Libię,Syrię,a co najmniej CIA zrobi jakiś majdan,albo inny przewrót majowy,wszak mamy już pomniki wielkiego obrońcy demokracji towarzysza Ziuka.

 8. Piotr Bein mówi

  Tak trzymać, Panie Jacku!
  Najlepsza obrona to atak, wyprzedzający i regularny.

 9. Piotr Bein mówi

  Pyszna koincydencja: „czerwona hołota” przylazła ze szmatami identyfikacyjnymi —

  1. sześcioramienni syjonistyczni okupanci Palestyńskiej Ziemi, mordercy Palestyńczyków i milionów muzułmanów i chrześcijan w świecie islamu w terrorystycznych ż-wojnach „z terrorem”

  2. żydłactfo globalistyczne w 12-gwiazdkowym jewrokołchozie, kontynuacja żydłactfa sowieckiego.

 10. grzegorz mówi

  kropla drąży skałe. przyjdzie czas bądzmy cierpliwi a uderzymy po stukroć w lewacki chlew

 11. Robert B. mówi

  „W normalnym języku należy to nazwać po imieniu: Żydzi tworzyli komunistyczny aparat terroru” jeszcze na długo przed wybuchem II wojny światowej. Oto wielka tajemnica świętego, bo żydowskiego, holokaustu…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.