Żydzi potępiają ustawę zakazującą promocję homoseksualizmu i i transseksualizmu. „Demoralizacja narodów to ich pasja”

Blok Żydowski na Paradzie Równości, 8.06.2019 / fot. Krzysztof Bielawski
9

15 czerwca węgierscy parlamentarzyści przyjęli ustawę zakazującą udostępniania niepełnoletnim jakichkolwiek treści „przedstawiających lub promujących homoseksualizm lub zabiegi zmiany płci”. Ustawa ma na celu redukcję problemu pedofilii i promocji zboczeń oraz umocnienie prawa rodziców do decydowania o wychowaniu seksualnym dzieci. Suwerenna decyzja węgierskich parlamentarzystów wybranych na drodze wyborów demokratycznych, tj. przegłosowanie projektu ustawy, rozjuszyła lewacki establishment. Unijni przywódcy próbują teraz uderzyć w Węgry. Po stronie promotorów dewiacji stają także Żydzi. Historia pokazuje, że postawą starozakonnych nie powinniśmy być zaskoczeni. Demoralizacja narodów to ich prawdziwa pasja.

Największa organizacja żydowska na Węgrzech zrzeszająca gminy starozakonnych skrytykowała nowe prawo blokujące możliwość demoralizacji młodego pokolenia Madziarów przez homopropagandę.
Nikt nie powinien być określany jako nieczysty, dyskryminowany, a już na pewno nie powinien być wyjęty spod prawa tylko ze względu na swoją orientację lub tożsamość. Takie klasyfikacje niszczą spójność społeczną i nasze poczucie przynależności – piszą Żydzi w oświadczeniu. Warto dodać, że ta sama organizacja stawała wcześniej w obronie żydowskiego miliardera, promotora nielegalnej migracji do Europy Georga Sorosa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Postawa Żydów nie powinna być zaskoczeniem dla znawców historii Polski i czytelników książki „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”. Autor tejże pozycji, Jacek Międlar, w rozdziale „Zdławić kulturę, zdemoralizować pokolenia” w oparciu o dowody, artykuły prasowe i wypowiedzi wybitnych Polaków takich jak Wincenty Witos czy Maksymilian Maria Kolbe, wskazuje na potężny udział Żydów w demoralizacji polskiego społeczeństwa, promocję pornografii, prowadzenie burdeli i deptanie po dobrych obyczajach.

Tak jak produkowanie nieprawdziwych informacji na temat Polski oraz przestępcze grabienie majątku państwowego, tak i demoralizacja gojów jest wpisana w żydowską tradycję wprost wyrastającą z ksenofobicznego Talmudu. To są fakty!

Źródło cytatu: Index.hu, wPrawo.pl

Przeczytaj także:

„Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Maciej mówi

  i kciuk do góry dla tego pana za artykuł

 2. Aga mówi

  Żydzi mogą promować homoseksualizm, transseksualizm i inne dewiacje TYLKO i WYŁĄCZNIE w swoim narodzie. NIE MAJĄ PRAWA wypowiadać się odnośnie innych narodów i narzucać im swoje stanowisko. Każde państwo reprezentujące dany naród podejmuje suwerenne decyzje szczególnie w kwestii wychowania i kształcenia swoich małoletnich obywateli w zgodzie
  z poszanowaniem praw rodziny i wartości moralnych. Całkowicie popieram stanowisko i prawo Węgrów do decydowania o wychowaniu swoich dzieci i zakazie dostępu do treści demoralizujących dzieci , młodzież i całe społeczeństwo. Takie same stanowisko mają Polacy. Precz z brudnymi łapami od naszych dzieci.

 3. Kunegunda mówi

  Panie Miedlar, szkoda ze nie bylo Pana na Marszu DOMOWSKIEGO w Warszawie, wyglądaliśmy Pana!

 4. Kunegunda mówi

  Polecam poczytac jak Benjami Franklin ostrzegal narod usa przed zydami!

 5. Sebastian mówi

  Kwestia żydowska w końcu msi zostać dokonana

 6. Robert mówi

  O żydach pisał też B. Franklin ..i przestrzegał. polskawalczaca.com Wikipedia – Franklin Proroctwo

 7. Monika76 mówi

  .Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: panieonline.pl/monika26

 8. Tomasz mówi

  Pytanie tylko dlaczego to robią czy ze względu na wiarę czy mają w tym swój cel?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.