Żydzi podnoszą larum, bo w Pabianicach odbędzie się konferencja Jacka Międlara i Piotra Korczarowskiego

17

W najbliższą środę (31.01.2024 r.) w Pabianicach (woj. łódzkie) odbędzie się konferencja pt. „Sytuacja geopolityczna Polski wobec wschodnich sąsiadów”, podczas której prelekcje wygłoszą redaktorzy: Jacek Międlar (red. naczelny wPrawo.pl i autor książek) oraz Piotr Korczarowski (red. naczelny eMisjiTv). Z tym faktem nie mogą pogodzić się lokalni Żydzi.

Nie zważając na fakt, że Jacek Międlar w książce „Sąsiedzi”, obok Polaków, upamiętnia także Żydów pomordowanych przez Ukraińców i przestrzega przed ekstremizmem, alergicznie na wieść o spotkaniu zareagowali lokalni Żydzi określający się mianem „Pabianickiego Sztetla”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wcale nie jesteśmy tym zaskoczeni, gdyż międzynarodowe żydostwo nie walczy z promocją banderyzmu z takim zaangażowaniem jak walczą z wydumanym polskim antysemityzmem. Dlaczego miałaby to robić niewielka grupka Żydów z Pabianic? Odnotowali to także w zasadzie wszyscy internauci publikujący komentarze przed wpisem internetowym Żydów osiedlonych w Pabianicach.
Radzę przeczytać pierwsze 2 tomy serii książek pt ” Sąsiedzi” autorstwa P.Jacka Międlara. Tytuł mówi jasno o tematyce prelekcji, więc nie wiem skąd oburzenie. We wspomnianych książkach Pan Międlar prezentuje relacje ocalałych z ukraińskiego ludobójstwa i dużo miejsca poświęca zagładzie Żydów. Pisze o tym z wielkim współczuciem, tak samo wypowiadają się jego rozmówcy. Nie ma tam żadnego antysemityzmu, a wręcz przeciwnie jest groza i potępienie eksterminacji ludności żydowskiej, dawnych obywateli RP – internautka punktuje hipokryzję „Pabianickiego Sztetla”.

Żydzi nie wytrzymali krytyki i po krótkim czasie uniemożliwi komentowanie swojego posta. Za promocję wydarzenia podziękował im Jacek Międlar: – Wy Żydzi jesteście niezastąpieni, dawno nikt nie zrobił nam takiej wybornej promocji. Całusy – napisał ironicznie.

Szczegóły dotyczące spotkania:

Przeczytaj także:

“Ukraińcy zakopali dziadka żywcem!” Kolejne wspomnienia Świadka ukraińskiego ludobójstwa na Polakach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ad mówi

  Wytrwałości Panie Jacku, kropla drąży skałę.

 2. Tomasz mówi

  Im wiecej porusza sie spraw trudnych, tym mniej pozostaje niedopowiedzen i zaklaman. Pod warunkiem, ze prawda bedzie honorowana… Mam nadzieje, ze wysilki pana Jacka okaza sie owocne i wieksza grupa ludzi wybudzi sie ze smiertelnego dla naczej kultury, cywilizacji letargu. Z Panem Bogiem

 3. Shadow mówi

  Żydki przede wszystkim,najbardziej boją się prawdy. To ich wróg nr 1, bo przeszkadza w lewych interesach i w ciągłych kłamstwach tych łachudrów.

 4. AntyPO✡PiS mówi

  Nie dziwi mnie reakcja 👹 żydostwa, bo 🔯 żydzi wyssali antypolonizm i nienawiść do ✝ Katolików już z mlekiem 👺 matki.

 5. Ewa-Maria mówi

  Wszystko wskazuje na to że żydostwo bardzo się boi Pana Jacka i bardzo dobrze że się boją. Mają bardzo dużo na sumieniu istnień ludzkich. Jedyną ich bronią jest oskarżanie innych o antysemityzm. To jedyna ich broń.

 6. zagłoba sum mówi

  Dozyję czasów, gdy zostaną rozliczone zbrodnie zydowskie na Polakach? Gdzie rozliczenia z zydowskimi zbrodniarzami z Judischer Ordnung Polizei, judenratami, tysiącami zydowskich szmalcowników, zydowskimi mordercami z NKWD i UB, zydowskimi, stalinowskimi „sędziami”?..

 7. Ruut mówi

  TU JEST POLSKA, A NIE POLIN! WASZE NIEDOCZEKANIE!!!!!!

 8. Kwal mówi

  Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

 9. anonim mówi

  Ogólnie środowiska żydowskie nienawidzą każdego, który mówi prawdę i daje świadectwo prawdy. Talmudyczna tresura nakazuje stosować każde chwyty, zeby oszukać goja. To ich plemienna strategia, ktora sprawia, że żyjąc w rozproszonych spolecznosciach sa bardzo skuteczni w dzialaniu. Żydzi nie znaja pojęcia sumienia, litości i empatii, dlatego bez orovlemu podbijaja kokejne zerowiska. Umieszczajac swoja agenture wpkywu staja sie kasta ponad prawem. Na szczęście sa jeszcze narody ktore nie pozwalaja sobie dmuchac w kasze.

 10. Kwal mówi

  Np. Jakie Narody Panie Anonim ?

 11. krakowiak mówi

  Niech wyjezdzają do izraela kazdy co do jednego żydka. Nikt na siłę ich w Polsce nie trzyma i nie chce , zwłaszcza żydów plujących na Jezusa Chrystusa zajmujących się kabałą czyli magią i składaniem ofiar rytualnych

 12. Andrzej mówi

  No dlaczego dziś o tym czytam ?! Z tydzień temu przyszedł bym. Tylko kto wiedział ? Napisaliście coś ?

 13. BP mówi

  Żydów nienawidzi cały świat. Niech każdy drąży – dlaczego?

 14. Krzysztof7 mówi

  Czy doczekamy czasów kiedy wywalimy na zbite pyski tych złodziei ? Tu jest POLSKA i żaden 7yd nie będzie nam mówił z kim ,kiedy i gdzie możemy się spotykać , oraz o czym rozmawiać . Wynocha do oSSraela !

 15. bogdan mówi

  IZRAEL JEST PRZEKLEŃSTWEM WSZYSTKICH ŻYDÓW BO ZDEFINIOWAŁ ŻYDOWSKIE LUDOBÓJSTWO ! DLA WSZYSTKICH OFIAR LUDOBÓJSTWA ŻYDZI DNIA DZISIEJSZEGO SĄ P O T W A R Z Ą ! POZOSTAŁY IM TYLKO SŁOWA= PROPAGANDA ! ZAMORDOWALI 13 tys. DZIECI ! BÓG WIE ILE ZOSTAŁO OKALECZONYCH ! ZA CENĘ ŻYCIA TYCH NIEWINIĄTEK ŻYDZI OKREŚLILI SIĘ NA MAPIE ŚWIATA GDZIE SĄ I GDZIE RZĄDZĄ ! DLA MNIE OSOBIŚCIE WYCZYNY PREZESA ” rumkowskiego ” stały się czytelne i zrozumiałe !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.