Żydzi odpowiedzieli na protesty i zabili 15-latka. Holokaustowanie trwa!

Tak traktowane są żydowskie dzieci przez izraelską armię
6

Na granicy okupowanej przez Żydów Strefy Gazy, zwanej „największym więzieniem świata”, od kilku tygodni trwają protesty Palestyńczyków. Manifestanci, w tym rodziny z dziećmi, protestują przeciwko okupacji i ich holokaustowaniu, co od 70 lat przeprowadzają wojska, które bezprawnie (sic!) wkroczyły na palestyńską ziemię. Protest Palestyńczyków ogranicza się do wykrzykiwania antyokupacyjnych haseł i czasami – w odwecie na gazowanie ich przez Żydów – w stronę izraelskich wieżyczek w ruch idą kamienie. Dla Żydów to doskonały pretekst, żeby do Palestyńczyków strzelać jak do kaczek. Jedynie na granicy Strefy Gazy zginęło już ponad 20  Palestyńczyków, a ponad półtora tysiąca zostało rannych. Kilka dni temu Żydzi zamordowali 15-letniego chłopca.

Premier Benjamin Netanjahu i prezydent Izraela Reuven Rivlin, któremu Andrzej Duda, po antypolskiej hucpie w trakcie Marszu Żywych wysłał poddańczą depeszę, chwali izraelskich żołnierzy za mordy na Palestyńczykach, zaś już niebawem, bo w połowie maja, Żydzi będą „świętować”, a wraz z nimi przywódcy licznych państw na świecie, początek okupacji zwany przez nich 70. rocznicą powstania Izraela. Te wydarzenia objawiają obrzydliwą hipokryzję mainstreamu i europejskich elit, które zarzucają papieżowi Piusowi XII „rzekome” milczenie w kwestii niemieckiego nazizmu. Historia zatoczyła koło. W kwestii ludobójstwa na terenie okupowanej Palestynie nie tylko milczy papież, ale zwłaszcza media i światowe elity świętują trwający od dziesiątków lat holokaust na palestyńskiej ludności. To co niedawno hitlerowskie Niemcy uczyniły Słowianom i starozakonnym, to dziś czynią Żydzi na okupowanych Palestyńczykach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: palestinechronicle

Przeczytaj:

Izrael zbombarduje Palestyńczyków w Strefie Gazy. Żydzi ustawiają się w kolejce po piwo i popcorn!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Żydowskie bestie tak samo katowały i zabijały setki tysięcy Polaków, Polek i polskich dzieci.

 2. Pilne mówi

  Jest robota… Polonia prosi o POMOC! Przyłączcie się!!!!!!!!!!!!!!

  Ustawa S447 o roszczeniach żydowskich

  PILNE! DZISIAJ WE WTOREK ZA KILKA GODZIN PRZYSPIESZONE GŁOSOWANIE w Kongresie USA na temat rekompensat na rzecz organizacji zydowskich za mienie bezspadkowe od Polski in innych krajow Europy Srodkowo-Wschodniej. Polonia amerykańska prosi Polaków o klikanie w lewy róg (komorka) prawy rog (na komputerze) strony Kongresu w czerwony (negatywny) emotikon pokazujący brak zgody na Ustawę 447. Polacy z Polski też mogą pokazać swoją opinie o tym jak rowniez zostawic komentarz: prosze klikać na tej stronie i podac dalej do wiadomosci:https://www.govtrack.us/congre

  Do wielokrotnego głosowania można użyć programu TOR, ustawić jako stronę startową powyższy link, to da nam możliwość oddania co najmniej 100 głosów/h … a kilkuset mirków może zrobić wynik kilkudziesięciu tysięcy…

  do roboty leniwce! 😀

  tylko tak można walczyć z żydowskimi złodziejami…

  1. Spostrzegawczy mówi

   Zrobione ! Trzeba wejść na Congress, trzeba wejść na 447 i trzeba kliknąć tam gdzie teraz jest najwięcej głosów czyli na czerwoną mordkę !

  2. Spostrzegawczy mówi

   Po kliknięciu na Congress ( jest na górze) trzeba kliknąć : Bills and resolutions. Później znaleźć 447 i wtedy dopiero czerwona mordka.

 3. Mr. ?? mówi

  W Izraelu mają gestapo, ss, nkwd wspierane przez USA

  1. Ada mówi

   To taki cichy podział głównych ról w tym największym, światowej sławy spektaklu :
   jeden broń ładuje, drugi strzela, trzeci pakuje łupy nieprzebrane, a czwarty liczy i wije
   się ze śmiechu i radości…
   …niepomni, że „kto mieczem wojuje,ten…..”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.