Żydowski ekspert od ocieplania wizerunku Polski oświadcza: „Grzegorz Braun to debil”. Co na to polska prawica?

Jonny Daniels i premier Morawiecki/fot. twitter
51

Żydowski spadochroniarz Jonny Daniels wylądował na polskiej scenie politycznej i dziarsko zabrał się do ocieplania wizerunku Polski. W ramach tego ocieplania zażądał delegalizacji ONR, nazwał Jacka Międlara „rasistowską szumowiną”, a Grzegorza Brauna „debilem” (w poniższym wpisie na fb) i „idiotą” (w dyskusji pod wpisem). Co więcej, Daniels wezwał polskie władze do „zajęcia bardziej stanowczego stanowiska” wobec „takich siewców nienawiści”.  To co? Aresztować ich? A może od razu wysłać „seryjnego samobójcę”? Co Pan proponuje, Panie Daniels?

Efekty działań Danielsa już widać. PiS zaczyna przebąkiwać o delegalizacji ONR i „ucywilizowaniu” Marszu Niepodległości. Czy to jest cena za pozytywne artykuły w żydowskich gazetach, w których chwali się premiera Morawieckiego za jego „żydowskie korzenie”?

Odnoszę wrażenie, że żydowski spadochroniarz umoszczony na salonach „dobrej zmiany” buduje coś, co pozwolę sobie nazwać Danielszczyzną– w nawiązaniu do terminu Michnikowszczyzna ukutego przez Rafała Ziemkiewicza. Cała zabawa polega na tym, żeby po raz kolejny wskazać Polakom, kto jest „cacy”, a kto „be”, przy czym rozróżnienia tradycyjnie dokonuje się przy pomocy pałki antysemityzmu. Michnikowszczyzna robiła to metodą „na inteligenta”. Daniels nie bawi się w takie niuanse. On po prostu bierze pałę i leje, a prawicowy salon cieszy się jak głupi do sera, bo przecież Jonny Daniels powiedział, że Polacy nie są antysemitami. Niesamowite! Wystarczyło poklepać Polaków po plecach i już jeden przez drugiego lecą z pokłonem i ronią łzy wzruszenia, bo „Daniels działa dla dobra Polski”.

Moje pytanie brzmi: co dobrego dla Polski ma wyniknąć z nazwania Grzegorza Brauna „debilem” i „idiotą”?  W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego TVP pokazała film Brauna o Jaruzelskim. Oglądaliście? Zapewne tak. A więc według oceny Danielsa oglądaliście film zrobiony przez „debila” i „idiotę”. Jak się z tym czujecie? Jak czujecie się z tym, że Daniels naubliżał Braunowi po tym, jak ten wziął udział w Marszu Niepodległości i śpiewał „My chcemy Boga”? Nawet „Wyborcza” nie poważyła się na takie chamstwo. A Daniels tak.

Jonny Daniels jest wszędzie. Udziela wywiadów, pozuje do zdjęć, w TV Trwam jest stałym gościem. Strach otworzyć lodówkę, żeby nie wypadł z niej Daniels i nie wygłosił pogadanki na temat „debili” i „szumowin”, które nie zasługują na miano prawdziwego Polaka. Przypomina to niedawny cyrk  z udziałem Ryszarda Petru, którego do obrzydzenia pompowały demoliberalne media. Teraz mamy podobne zjawisko, przy czym to prawa strona sceny politycznej zabrała się za pompowanie Danielsa nie bacząc na to, że pompują bezczelnego chama obrzucającego Polaków inwektywami. Kolejny raz pała antysemityzmu zadziałała bez pudła, co dobitnie świadczy o skali mentalnego sponiewierania Polaków, którzy gotowi są płaszczyć się przed każdym, kto dla realizacji własnych interesów łaskawie powie o nich dobre słowo. Budowa Danielszczyzny idzie w najlepsze.

Wracając do chamskiego ataku Danielsa na Grzegorza Brauna: warto zastanowić się, dlaczego właśnie Braun stał się celem żydowskiego „eksperta od PR”. Co jest wielką winą tego erudyty, która wywołała chamską reakcję Danielsa? Wysłuchałam wielu wykładów Grzegorza Brauna i moja diagnoza brzmi tak: Braun jest dla Danielsa niebezpieczny, ponieważ nie podpisuje się pod załganą narracją o złych Polakach i dobrych Żydach. Braun tę narrację rozbija, a robi to opierając się na źródłach historycznych. To samo robi też Jacek Międlar i inni tzw. antysemici, których trzeba uciszyć, żeby nie psuli obrazka wykreowanego przez takich łgarzy, jak Jan T. Gross.  Nie chodzi przecież o to, żeby Polacy poznali historię relacji polsko-żydowskich. Chodzi o to, żeby utrzymać ich pod pałką antysemityzmu, na którą mają reagować jak psy Pawłowa.

Nie wiem, dlaczego „dobra zmiana” postanowiła zblatować się z chamskim „ekspertem od PR”. Nie wiem, dlaczego chamskie ataki Danielsa nie przeszkadzają dobro-zmianowemu salonikowi. Wiem jednak, że afiszowanie się z Danielsem nie wyjdzie „dobrej zmianie” na dobre. Noszenie na rękach izraelskiego trepa, który dekretuje, kto jest, a kto nie jest prawdziwym Polakiem, to najgłupszy pomysł, na jaki można było wpaść. Danielszczyzna skończy tak samo, jak Michnikowszczyzna: stanie się synonimem obciachu i degrengolady umysłowej. I nie wynika to z przypisywanego Polakom antysemityzmu, ale z prostego faktu – tego typu chamskie połajanki i prymitywne zagrywki nie są przez większość Polaków mile widziane.

Jednak zanim to się stanie, Jonny Daniels narobi bardzo dużo szkód, których konsekwencje poniesie hołubiące go Prawo i Sprawiedliwość. Uzbrojony w pałę antysemityzmu i lejący nią Polaków z błogosławieństwem rządzących Daniels zrobi PiS czarny PR, który wiele osób odepchnie od tej partii. Nie oznacza to, że zagłosują na obecną opozycję totalną. Po prostu nie pójdą na wybory, bo głosowanie na partię, która pozwala na takie hece, stanie się dla wielu wyborców nie do zaakceptowania. A ponieważ polscy narodowcy nie zdołali dotychczas zbudować partii, która miałaby szanse na wejście do parlamentu, może być naprawdę nieciekawie. KODziarstwo karnie stawi się przy urnach i będzie pozamiatane.

Jest jeszcze jedna rzecz, której PiS chyba nie dostrzega. Po agresywnych i chamskich wypowiedziach Danielsa widać wyraźnie, że dobry wizerunek Polski na świecie ma zależeć od buca używającego coraz bardziej skompromitowanej polit-poprawnej nowomowy. Takie „wstawanie z kolan” jest nie tylko żałosne, ale również krótkotrwałe. Kilka ciepłych słówek, którymi Daniels kupił sobie PiS, mogą szybko zamienić się w połajanki, gdy Polacy okażą się zbyt mało spolegliwi. I co wtedy?

Szanowni politycy Prawa i Sprawiedliwości, zastanówcie się nad tym, co robicie. Czy premier Mateusz Morawiecki naprawdę musi afiszować się z tym chamem? Czy cham w jarmułce jest właściwym człowiekiem do ocieplania wizerunku Polski na świecie? Czy to jest warunek sine qua non dobrych relacji Polski i Izraela? Jeśli tak sądzicie, to znaczy, że dajecie się ogrywać jak małe dzieci. To bardzo przykre i niepokojące.

I jeszcze jedno pytanie: Kiedy ekshumacja w Jedwabnem i odebranie Janowi T. Grossowi Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej? Czyżby na świętego Dygdy, co go nie ma nigdy?

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  Drażni mnie niesamowicie, gdy ktoś mówi, że Kaczyński jest świetnym, wytrawnym i doświadczonym politykiem. A co on niby takiego wielkiego zrobił? On się zna jedynie na kotach.

  Trzeba w końcu przyznać i powiedzieć prawdę, że PiS sprzedał nas Żydom i już nawet nie udaje, że realizuje XX-wieczny projekt Judeopolonii, gdzie Żyd ma być panem, a Polak niewolnikiem.

  Na expose Morawieckiego przez pierwsze 10 minut odmieniał słowa „Żyd” i „Izrael” chyba z 5-6 razy!

 2. goj mówi

  A i, żeby nie było, że nikt o tym nie mówił – zobaczymy, ile Żydów będzie w nowym składzie Sądu Najwyższego. ja stawiam, że Polaków będzie góra JEDEN, reszta to ludzie wybrani przez Danielsa. A wybory składu? Jakie znowu wybory, skład został już ustalony w wakacje!

 3. Kris mówi

  Dwuletnie premierostwo Beaty Szydlo bylo tylko do nabicia sobie punktow u Polakow. Teraz bedzie przestawienie wajchy na totalne zazydzenie Polski. PoPis to zydokomuna. Polacy przestancie na nich w koncu glosowac.

 4. iks mówi

  Żydzi boją sie prawdy o Jedwabnem jak diabeł święconej wody.

  1. MS Kazimierzak mówi

   Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE jako NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA wyeksponował ŻYDOWSKĄ nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
   Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Narzędziem okazał się być KULT HOLOCAUSTU.
   Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Stąd trzeba mówić o procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat odwołania się do ANTYPOLSKICH,bandyckich korzeni?!Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.Kolej na…?!

 5. Zbulwersowany mówi

  Czyżby na fali zachwytów nad niesłusznie nazwanymi starszymi braćmi w wierze do polskich wladz, episkopatu dołączyły już całkowicie media toruńskie , a może zawsze były tylko bardziej skrycie. Nazwijmy więc już oficjalnie Polskę Polin , zmieńmy oficjalną religię na mojzeszowa , wprowadzmy jako jedyny oficjalny język jidisch, zmieńmy walutę na szekle i przestanmy się czarowac że jesteśmy niepodleglym i katolickim krajem. Po co ta zabawa w chowanego. Tylko my Polacy i katolicy absolutnie nie wyrażamy na to zgody.

  1. michu mówi

   Nikt nas o zgodę nie będzie pytał. Mamy pracować i płacić podatki. Pewne tradycje dla osłody możemy sobie zachować….

 6. goj mówi

  Chciałbym też poruszyć pewną kwestię, do której część osób jeszcze nie doszła. Czytałem, że Izrael i Arabia Saudyjska zawarły sojusz i chcą wspólnie zaatakować Iran, choć najpierw najprawdopodobniej uderzą w Liban. Potrzebne będzie miejsce masowych ucieczek dla izraelskich cywilów i tym miejscem jest właśnie Polska. Podobno już wydają w Izraelu polskie paszporty hurtowo, za darmo. Niedługo możemy spodziewać się najazdu setek tysięcy Żydów, stąd zapewne władze podjęły się pro-żydowskiej propagandy 😉 A niedługo przecież ma powstać nowa Konstytucja Rzeczsyjonistycznej Polski 😉

 7. Constancja mówi

  P. Grzegorz Braun to byl moj kandydat na prezydenta. Niczego dobrego nie spodziewalam sie po Kaczynskim i mialam racje.
  Ten Jonny czy jak mu tam przyjechal do Polski w gosci i wyzywa Polakow i to publicznie.
  Powinien szybko opuscic nasz kraj, a przedtem byc osadzony za antypolonizm.
  To jest tak uwlaczajace dla inteligentnych, samodzielnie myslacych i wartosciowych Polakow, ze musza miec do czynienia z takimi moralnymi karlami.

 8. andzia mówi

  Ten buc nie jest godzien zawiązać sznuruwek Panu Braunowi.
  Polecam na yt film „Grzegorz Braun vs Szewach Weiss”. Ja Weissa nie mogę słuchać, bo mam za słabe nerwy.

 9. Franek Zerościemny mówi

  Dobrze by bylo napisac petycje o wydalenie tego chama z Polski, a w ogole to stworzyc czarna liste Zydow z zakazem wjazdu do Polski za znieslawianie Polakow, falszowanie historii, przypisywanie narodowi polskiemu zbrodni nazistowskich a przede wszyskim negowanie zbrodni zydowskich na narodzie polskim

 10. Sowa mówi

  Świetny artykuł. Nie siedziałem do końca w temacie tego Danielsa ale już sam jego wygląd wzbudził we mnie niechęć i nieufność. Drażniło mnie że nagle stał się „wielkim bywalcem salonów”- a zjawił się jakby go wykopano spod ziemi. Prezydent, premier, wywiady dla prasy… Co to jest za zjawisko myślałem. Teraz mam już jako tako wyrobioną opinię. Otóż moim zdaniem jest to agent Mosadu który został oddelegowany do Polski i poprzez kanały dyplomatyczne zarekomendowany do spotkań na najwyższym szczeblu. Jego rola ? Urobić klimat polityczny w Polsce w sposób jak najbardziej wygodny dla Żydów, przejmując pałeczkę po skompromitowanym środowisku Gazety Wyborczej. Jestem prawie pewien że to było wcześniej dogadane między nim a tym środowiskiem a to co widzimy to reżyserowany teatrzyk „niechęci”

  1. goj mówi

   Żeby to jeszcze był jakiś polityk, albo profesor… ale to jest tylko były spadochroniarz i gość od PR 😀

   Co to za kraj, że były spadochroniarz dyktuje politykom, co mają robić?!

  2. Noah Wendt mówi

   Jak to jaki? Pszeko-land, z eufemizmem zwany Polska. Jaki kraj i narod taki wyslannik do pilnowania. Okazuje sie, ze prosty Zyd, spadochroniarz jak piszecie z przekasem, wystarcza na Wasze „elity”. Nie potrzeba nikogo innego taki wystarczy. Poza tym to elokwentny i inteligentny czlowiek. Wasza profesura i polityce nie dorastaja mu do piety…

  3. Sowa mówi

   HAHAHA 😀 Twój spadochroniarz to zwykły buc i cham. Nasze elity są wiele inteligentniejsze od niego. Jedynie za bardzo naiwne. Nie znają się na wytrenowanych gierkach żydków z Mosadu w kwestii antysemityzmu. Także nie wlewaj sobie i jemu żydolku.

  4. Noah Wendt mówi

   A jakie masz powody by tak sadzisz? Spotkales go, rozmawiales z nim? Okazuje sie, drogi pszeku ze to ty zwykly cham i buc, cokolwiek to oznacza, ale domyślam sie, ze nie jest to pochwala. Pochwal wy nie dajecie tylko dajecie swoje zale i frustracje.

  5. Sowa mówi

   A tak na marginesie. Dzięki że potwierdzasz nasze domysły frajerze 😀

  6. Noah Wendt mówi

   Wam pszeki zawsze zostaja domysly, a nie dzialanie i sukces. Swoimi mazeniami zyjcie dalej w błogim snie…

  7. Sowa mówi

   Noah Wendt Widzę po jego tekstach, zachowaniu i gębie że to cham i buc. Nie udawaj żydolocie że nie wiesz co to znaczy. Swoim wpisem potwierdzasz nasze domysły co do waszych niecnych intencji. My wam nigdy nie damy spokoju bo jesteście narodem wszetecznym, fałszywym i zepsutym. Świat „zawdzięcza wam prawie same nieszczęścia. Mimo tego ty jeszcze chamie śmiesz mnie pouczać i się wywyższać ? Spójrz na siebie, zrób rachunek sumienia a później dawaj rady życiowe innym. Nikt nie reprezentuje takie moralnego dna jak wy-semiccy cyganie. Jesteście zerami i żadne pieniądze tego nie zmienią.

 11. Spostrzegawczy mówi

  Żydostwo ma swoich półoficjalnych agentów do kontaktów na najwyższym szczeblu . Takim najprawdopodobniej jest m.in. Daniels. Świetnie opisał pracę i wyniki pracy tej agentury, jakże zgubne dla wielu narodów, w tym i Polski, w wyniku zdrad i bezgranicznej głupoty różnych światowych przywódców w swym dwutomowym bestsellerze pt. ” Strategia Syjonu ” Douglas Reed. Elementarz dla uczniów szkół średnich i wyższych. Żydzi bazują właśnie na bezgranicznej głupocie, wydawałoby się z zewnątrz, mądrych ludzi i na nośności swoich tub propagandowo-medialnych.

 12. Zdzisław mówi

  Pycha kroczy przed upadkiem, a arogancja i buta nie zna granic!

 13. Jarek mówi

  jaka dobra zmiana – przecież oni tak jak po sld i inni zdominowani są przez chazarów – rozgrywają ogłupiałe społeczeństwo na dobrego i złego glinę a dziaąłją wspólnie w celu zniszczenia kraju. Jedni kradli przez 8 lat na potęgę a by na ich tle inni byli super. Żenada. Nie ma w parlamencie ugrupowania prezentującego prawdziwie Polski interes

 14. Normalny mówi

  A wszystko przez to, że obowiązuje trefny przepis o penalizacji za tzw. antysemityzm, a za antypolonizm i antykatolicyzm już nie. Polacy dali sobie wejść na głowę, a katolicy w zasadzie dali ciche przyzwolenie na władzę innowierstwa co jest zdradą wartości katolickich. Trzeba natychmiastowego przywrócenia normalności, bo to jest skandal nad skandale !

 15. Robert B. mówi

  1. „co dobitnie świadczy o skali mentalnego sponiewierania Polaków”

  Nie tylko Polaków, ale większości tzw. świata Zachodu, który bije przed żydostwem pokłony z tego tylko powodu, że żydostwo ma w łapskach Hollywood i kręci filmy, w których wmawia, jakimi to oni są cierpiętnikami, jedynymi prawdziwymi ofiarami II wojny światowej. Zachód jednocześnie zapomina o własnych ofiarach i daje się żydowskim agresorom terrroryzować. Coś niebywałego.

  2. „Nie wiem, dlaczego „dobra zmiana” postanowiła zblatować się z chamskim „ekspertem od PR”…

  A ja wiem! To stronnictwo amerykańsko-żydowskie (© Stanisław Michalkiewicz).

  3. „Jednak zanim to się stanie, Jonny Daniels narobi bardzo dużo szkód, których konsekwencje poniesie hołubiące go Prawo i Sprawiedliwość.”

  Jest tego Pani pewna? Nie widziała Pani, jak TVP z sekundy na sekundę zaczęło inaczej ćwierkać na temat tego Morawieckiego? Jakie peany? Wielu to kupi.

  4. „Kilka ciepłych słówek, którymi Daniels kupił sobie PiS, mogą szybko zamienić się w połajanki, gdy Polacy okażą się zbyt mało spolegliwi. I co wtedy?”

  Wtedy zostaną wyciągnięte łapska po pieniądze. O to żydostwu chodzi. Teraz też są wyciągane tylko w zaciszu gabinetów.

  5. „Czy cham w jarmułce jest właściwym człowiekiem do ocieplania wizerunku Polski na świecie?”

  Jeżeli ktoś się martwi „wizerunkiem”, nie rozumie, że toczy się walka o interesy, to przegrywa. Ja mam gdzieś „wizerunek”. Chwalić obcy cię będą, jak będziesz im robił dobrze. Wtedy będiesz miał wizerunek…

  6. „Czy to jest warunek sine qua non dobrych relacji Polski i Izraela? Jeśli tak sądzicie, to znaczy, że dajecie się ogrywać jak małe dzieci.”

  A kogo obchodzą dobre relacje Polski i Izraela? I co to w ogóle znaczy? Każdy, kto wszedł w kontakt z Żydami, wie, czym oni są. Boże, broń nas przed „dobrymi relacjami z Izraelem”…

  1. Noah Wendt mówi

   Bardzo latwo mozna popsuc, ale nie zrobiliscie tego pszeki. Chanuka przeszkadza, ale blokady wejsci do sejmu nie bylo. Daniels przeszkadza, ale nie ma wnioskow o wydalenie do z Pszeko-landu. Potraficie tylko pisac kalumnie, narzekac, wyrzekac na rzekomo rzadzacych w krainie pszekow – Zydow, ale do wyborow nie chodzicie, nie umiecie stworzyc wspolnoty.
   Zrozumcie, ze na tym pelnym podlosci swiecie macie Izrael za przyjaciela. Pomimo tego, ze mozgi macie przezarte ideologia nazistowska i jako potomkowie mordercow Zydow i szmalcownikow nadal nie wyzwoliliscie sie z antysemityzmu i zlodziejstwa zydowskiego mienia.
   Ruszcie sie…

  2. constancja mówi

   ciesze sie , ze juz nie uzywasz brzydkich slow…

  3. Robert B. mówi

   Do @Constancja:

   Nie wyczuwasz, co ten żydowski parch ma na myśli? Nie słyszysz, co z siebie wyrzuca, co wcześniej osłuchał się od mamełe, tatełe przy żydowskim stole, od rabełe w synagodze, od mełamedełe w chederze? Nie czujesz tej pogardy, tej typowej żydowskiej pogardy, tego ich uważania się za nadludzi? Nie wiesz, o co im chodzi w stosunku do nas? Wiedzą, że na Bliskim Wschodzie ich dni są policzone, więc szukają sobie nowego wygodnego gniazda. Tym gniazdem mamy być m.in. my. Chcą tu się zwalić nam na głowę i żyć zgodnie ze swoimi „przykazaniami”, czyli my zapierdalać, żydostwo siedzieć przy stole, żreć i pić i rządzić (rabin Josef Owadia). Tak czy inaczej narody, które przyjmą żydostwo, staną prędzej czy później przed takim dylematem, przed jakim stoją obecnie Palestyńczycy. A jak się miarka przebierze, to potem… to potem… będą jęko-stęki „Raaatuuujcie naaas!”. Ja nie mam najmniejszego zamiaru.

  4. Robert B. mówi

   Co ty, żydowski parchu, niby potrafisz? Ja sram na wasz Izrael i waszą „przyjaźń”. Zobaczycie, co się z wami będzie działo, jak będziecie robić tak dalej. Już pierwsze pomruki ostrzegawcze macie na Bliskim Wschodzie… Jak się miarka przebierze, to wam nic nie pomoże. Ja też.

  5. Constancja mówi

   Robercie B. daj temu czlowiekowi szanse, bo znowu bedzie pisal, ze tylko g…
   widzi, a moze on chce sie nawrocic, chce zostac szlachetnym czlowiekiem, a ten portal go przyciaga, bo widzi w nim szanse na prawdziwe czlowieczenstwo.

  6. Noah Wendt mówi

   Tak. Czlowieczenstwo prawdziwe mam. Czytam i pisze z powodow zawodowych, bo pracuje w Monachium na uniwersytet i zajmuje sie Europa Środkowa, w tym Polska.

  7. Robert B. mówi

   Do @Constancja:

   Czy ty kiedykolwiek miałaś osobiście z Żydami do czynienia? Poznaj ich, wejdź z nimi w kontakt, a zobaczysz, jak naiwne są twoje sądy.

  8. Noah Wendt mówi

   Powtorze, bez brzydkich slow. Oglady nauczyłem sie od Was pszeki. Nikt nie chce waszej pomocy, poradzimy sobie sami. Mowisz tak pewnie, ale spojrz-w stosunku do pszkolandu wszystko sie nam udalo: ustawa o gminach zydowkich – zwyciestwo, uboj zwierzat zwany przez was, nie wiadomo dlaczego, rytaulny – zwyciestwo, karanie za antysemityzm – zwyciestwo, pomoc dla pokrzywdzonych Holocaust – zwyciestwo, emerytury – zwyciestwo, a to tylko u pszekow. Wymieniac dalej – stolica w Jerozolimie, potwierdzenie obowiazku wyplaty odszkodowan…wymieniać dalej?
   To raczej wy macie klopot. Nie wiem, czy wiesz, ze twoj parlament przyjął prawo o wpuszczeniu pracownikow spoza UE, czy to nie przypadkiem przyjecie imigrantow tylnymi drzwiami. I co zostalo z protestow? Kto powinien sie bardziej martwic?
   Kto bedzie prosic o pomoc? My, Zydzi pomozemy, ale musicie (!) i spelnicie nasze warunki, bo inaczej zginiecie i wtedy bedzie wolanie „o pooommmooocccc!”

  9. Robert B. mówi

   Do @Żydowski parch:

   Tak, mów tak dalej! Pisz w tym stylu. Folguj swojej żydowskiej naturze. Ja wiem, CZYM wy jesteście już teraz. Niech się szersze masy poznają na was także…

  10. Spostrzegawczy mówi

   Żydzie z Uniwersytetu z Monachium. Przeczytaj sobie 18 rozdział Apokalipsy Świętego Jana i zobaczysz, co Was wszystkich wkrótce czeka. A na Sądzie Ostatecznym, który każdego z Was i z nas także indywidualnie czeka, kiedy staniemy wszyscy przed Panem Jezusem Chrystusem, Synem Bożym Jednorodzonym, nie chciałbym znaleźć się za żadne skarby świata po tej samej stronie co wy.

  11. Sowa mówi

   Żydowska świnia śmie się nad nami wywyższać i nas pouczać. Nie jesteśmy dla ciebie żadnymi pszekami ty materialistyczny prosiaku. Zaprzedałeś swoją duszę za srebrniki i będziesz się nam udzielać rad życiowych ? Nie potrzebujemy waszej pomocy i jej nie chcemy. Sami sobie poradzimy i nie wmówisz nam że jesteście nam do czegokolwiek potrzebni. Won do chlewa albo na pustynie gdzie wasze miejsce żmije. Pomoc od was albo pomoc wam zawsze kończy się tak samo-zdradzacie tych którzy wam pomogli. Jedyne na co zasługujecie to porządny wpierdol jak nie gorzej. Tyle w temacie.

 16. Constancja mówi

  Noah, chwalisz sie „zlotym cielcem” i to nazywasz prawdziwym czlowieczenstwem? zwlaszcza, ze zdobywacie je na grabierzach, oszustwach i morderstwach, raczej zgine niz przyjme wasze warunki, bo przyjac wasze warunki to podpisac pakt z diablem, a mnie interesuje zycie wieczne i Milosc Boga. Tez kiedys umrzesz , jakie to marne, ze budujesz swoje zycie tylko na liczeniu pieniedzy, pelnej misce…wy nie macie zadnej refleksji, zadnej checi bycia dobrym, do snu w dziecinstwie czytano ci talmud? Biedny jestes i bedziesz, nawet jesli bedziesz mieszkal w palacu a ja na ulicy.

  1. Noah Wendt mówi

   Przepraszam, ale to wy zdobyliscie dzisiejsza pozycje dzieki szmalcownictwu i „reprywatyzacji”. Nic nie wypracowaliscie własna praca, ani w nauce, kulturze, wynalazkach, gdyby nie Zydzi bylibyscie nikim jako narod. Dzis nawet „skrzynki dla krolikow” nie jestescie w stanie zrobic w swoim przemysle. W czym slyniecie? W produkcji mebli. Czyli z najprostszego materialu dostepnego w naturze, ktory sklejacie tworzac, co?
   Dziwne ze pieniadzach to wy wspominacie, nigdy nawet słowa nie powiedziałem na ten temat. Zarzucacie Zydom interesownosc, ale to ona wychodzi z waszego kazdego zdania. Nie mówię o misce i palacach, choc sa wazne, ale o zasadach, jesli wiecie co to.

  2. rebel mówi

   a jakie sa parchate zasaday mosiek?czy aby nie podwojne?dla parchow inne i dla gojow inne?o czym bredzisz zydziaku?

 17. Constancja mówi

  albo nie masz pojecia, albo strugasz „glupca” piszac to wszystko. Mysle jednak, ze wiesz dobrze, ze talmudyczne towarzystwo zawladnelo tym swiatem i to ono decyduje i to wszedzie nie tylko w Polsce kto bedzie na piedestale a kto zginie marnie niezaleznie od talentu i zdolnosci do czekogolwiek. Nie bede ci teraz wymieniac wszystkich ludzi, albo jak wolisz goi, ktorzy sa przesladowani przez was a nawet zabici, tylko dlatego, ze byli za bardzo wybitni i mowili co mysla. Czyz wlasnie takiego przesladowania nie zaczal miec pan Grzegorz Braun? Postac wybitna, tylko dlatego, ze we wlasnym kraju chce wyrazic wlasne mysli i nikogo przy tym nie obraza. Jakim prawem obrazacie Polakow we wlasnym kraju. Czy ty spotkales Polaka, ktory w Izraelu wyzywal kogos od debili, albo od szumowin? Nie potraficie sie odczepic od naszego kraju, bo musicie kogos „doic”. Nie potraficie zyc na wlasny rachunek. Piszesz o tych wszystkich odszkodowaniach, to co to jest jak nie pieniadze. Nie wiem z jakiej racji macie jakies pretensje do Polski o odszkodowania, to raczej Polacy moga od was rzadac, za te wszystkie morderstwa na Polakach, a w czasach dawnych za niewolnictwo…co wy wniesliscie do naszego kraju: niewolnictwo, lichwe, pornografie, antypolskie filmy, demoralizujace ksiazki, niszczycie kazdy kraj, w ktorym jestescie. I to w Jaki sposob pracujesz, nie wstydzisz sie byc trolem? Przeciez to obrzydliwe.

  1. Noah Wendt mówi

   Moze i tak, ale to Polska zaplaci z blogoslawienstwem ukochanego przez was D. Trump’a odszkodowanie. Jesli boli was to co powiedzial J. Daniels to zareagujcie. Potraficie bronic siebie i zasad?
   Wyrazajcie własne mysli we własnym kraju, poki jego macie, ale dlaczego te mysli od waszych lokalnych myslicieli sa antysemickie i antyizraelskie. O jakich morderstwach Żydów na Polakach piszesz? Slysze pierwszy raz, choc od ponad 10 lat zajmuje sie historia Polski.
   Nikogo nie „doimy”, ale domagamy sie tego, co sie nam zgodnie z prawem i przyzwoitoscia nalezy.

  2. Constancja mówi

   ok. pytasz sie grzecznie to nie za szkodzi, zebys troche rozszerzyl swoja wiedze historyczna;
   12 tys. polskich oficerow w Katyniu – Stalin wybral do tego mordu grupe zydowskich oficerow z NKWD: major Joszua Sorokin, plk. Aleksander Suslow, plk. Samynn Tichonow.
   Ludobojstwo z 8 maja 1943r. w Nalibokach wymordowanie 250 mieszkancow polskich wsi przez partyzantow zydowskich i sowieckich.
   Po wojnie zydzi udzielaja sie w komunistycznym UB torturujac i mordujac polskich bohaterow wojennych. Oboz w Swietochlowicach gdzie glownie zyd Salomon Morel i podlegli mu zydowscy kaci z UB wymordowali 1650 Polakow.
   Za smierc Fieldorfa Nila i rotmistrza Pileckiego odpowiedzialni sa zydowscy zbrodniarze.
   Major Zygmunt Baumann otrzymal krzyz waleczny za lapanki i przesladowania polskich patriotow, zolnierzy Armii Krajowej i NSZ. Organizowal tez napady na bezbronne rodziny zolnierzy niepodleglosciowych.
   I jeszcze lista zydowskich katow powojennyych;
   Jozef Rozanski, Adam Humer, Stefan Michnik, Anatol Fejgin, Zygmunt Wizelberg, Salomon Morel, Helena Wolinska, Jozef Swiatlo Julia Brystygier, Mieczyslaw Widaj….
   dodac wszystkie smierci skrytobojcze po 89r.
   I wiele smierci nie wyjasnionych, to co napisalam to tylko kropla w morzu historii.
   I nie pisz juz o zasadach bo mnie mdli. Dobranoc.

 18. gość mówi

  Nad aktywność żydowskiego spadochroniarza Jonny Danielsa ma swoje przełożenie na decyzję Kongresu USA!

  Kongres USA przyjął ustawę wzywającą do wypłacania roszczeń organizacjom żydowskim a nie spadkobiercom!

  W amerykańskim kongresie przegłosowano kilka dni temu kontrowersyjną ustawę o nazwie „Justice for Uncompensated Survivors Today”. Na jej podstawie Departament Stanu USA oświadczył, że będzie wspierał organizacje żydowskie, które domagają się od Polski odszkodowań za mienie żydowskie bez żyjących spadkobierców przejęte na mocy polskiego prawa przez skarb państwa.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kongres-usa-przyjal-ustawe-wzywajaca-do-wyplacania-roszczen-organizacjom-zydowskim-nie

 19. gość mówi

  Ogłaszam alarm!

  Jak informuje mój Honorable Correspondant w USA, 12 grudnia br. Senat Stanów Zjednoczonych aprobował Act S.447, znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. Otwiera to drogę do przekazania go pod rozwagę Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. Jeśli zostanie on przez Izbę Reprezentantów zatwierdzony, to stosowna dokumentacja może trafić na biurko prezydenta Donalda Trumpa, a po podpisaniu ten akt stanie się obowiązującym w USA prawem.

  Stwarzałby on pozory legalności dla przejmowania przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu tak zwanego „mienia bezspadkowego”, to znaczy – znajdujących się w Polsce nieruchomości stanowiących własność skarbu państwa, albo własność samorządów terytorialnych.

  Zwraca uwagę, że zaaprobowanie tego Aktu przez Senat USA nastąpiło następnego dnia po zaprzysiężeniu przez pana prezydenta Dudę pana Mateusza Morawieckiego na premiera rządu Rzeczypospolitej. Uważam, że konieczne jest złożenie w tej sprawie w Sejmie interpelacji, domagającej się od pana ministra spraw zagranicznych złożenia wyjaśnień, co konkretnie rząd, a minister spraw zagranicznych w szczególności, uczynił dla zapobieżenia narażenia Polski na niebezpieczeństwo złupienia jej przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, czy może ktoś w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej składał w tej sprawie obietnice przedstawicielom państw obcych i czy którekolwiek z tych państw uzależniało swój stosunek do Polski oraz poparcie polityczne dla rządu od zadośćuczynienia przez Rzeczpospolitą żydowskim roszczeniom majątkowym, a także – co rząd pana premiera Mateusza Morawieckiego zamierza uczynić dla zapobieżenia temu niebezpieczeństwu.

  Stanisław Michalkiewicz

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4095

 20. AToCiNovina mówi

  No to trzeba będzie, bardzo uprzejmie i elegancko, poprosić tego salonowego tłuścioszka-pieścioszka aby zebrał swoich kolegów, koleżanki i zabawki i wyjechał i niegdy nie wracał.
  On nie jest Polakiem, to już makrela i put-in razem mają w sobie więcej z polskości niż ten tłuścioszek.
  Więc może, jakby dużo osób wysłało do niego list/email z taką uprzejmą prośbą to by usłuchał (słyszałem że żydzi to inteligentni ludzie) i wyjechał tam zkąd przyjechał.

 21. Ink mówi

  Zwykły cham z tego żyda ,deportacja wskazana dla takich elementów

 22. Kamil mówi

  Tak często z ust obecnego rządu pada słowo ANTYSEMITYZM i zdecydowanie zbyt rzadko słowo antypolonizm . Nie dajmy się ogrywać i pamiętajmy że żydzi są cwani!

 23. rebel mówi

  jaka szkoda,ze juz nie mozna takiego parchatego przybledy nabic na pieknie zastrugany palik jak to nasi przodkowie robili z wrogami Najjasniejszej Rzecypospolitej

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.