Żydowska prowokacja w Święto Niepodległości: „Być Polakiem to ani zaszczyt, ani chluba, ani przywilej”

Marsz Niepodległości 2020/ fot. Twitter
70

– Być Polakiem – to ani zaszczyt, ani chluba, ani przywilej. To samo jest z oddychaniem. Nie spotkałem jeszcze człowieka, który jest dumny z tego, że oddycha – taki wpis pojawił w Święto Niepodległości na twitterowym koncie Forum Żydów Polskich.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jest to cytat z poematu Juliana Tuwima „My, Żydzi polscy”, w którym tłumaczy Żydom dlaczego czuje się Polakiem, a Polakom dlaczego czuje się Żydem. Można zatem zapytać, co niewłaściwego jest w cytowaniu słów poety. Otóż niewłaściwe jest wyrwanie ich z kontekstu i wrzucenie jako wpis bez cudzysłowu i nazwiska autora. Nic dziwnego, że taki wpis FŻP zamieszczony 11 listopada wywołał lawinę negatywnych komentarzy. Pod ich wpływem FŻP zamieściło wyjaśnienie i przeprosiny.

– Szanowni Państwo, w dzisiejszym dniu opublikowaliśmy na naszym profilu obszerne fragmenty utworu Juliana Tuwima „My, Żydzi polscy”. Jeden z nich wywołał dużo emocji i głosów oburzenia. Przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się urażeni. Był to jeden z kilku tweetów, fragment większej całości i tak powinien być odczytywany. A także w kontekście czasu i miejsca, kiedy powstał sam utwór. Zachęcamy do przeczytania całości – pisze FŻP.

Wyjaśnienie jest groteskowe. Oczywistym jest, że wrzucenie takiego wpisu w rocznicę odzyskania niepodległości będzie odczytywane jednoznacznie – jako prowokacja. I tak właśnie zostało odczytane. Pozostaje zadać pytanie: w jakim celu Forum Żydów Polskich urządziło tę prowokację?

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

„Faszysta ma stać się patronem Dworca Wschodniego”. Żydzi szkalują Romana Dmowskiego ohydnym wpisem na Twitterze

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Leszek SG mówi

  Cóż, to Forum to organizacja proPiSiacka. Wypromował ich trochę młody Wildstein

  1. Adam mówi

   Leszek SG jest idiotą i tyle w temacie. kuriozalne jest to, że jak tylko napisze ktoś prawdę o żydach od razu jest się przeszeregowanym do jakiejś partii. A może wystarczy uruchomić „łeb” i zacząć myśleć. żydzi byli są i i będą zakałą świata. Jak mówią Arabowie żydzi to nie ludzie, to krzyżówka świni z małpą !!. Ich historia jest tak podła, że czego by się nie tknęli zamieniali w ruinę szkodząc przy tym innym … to taka strasznie podła nacja !!

 2. Robert mówi

  Marsz Niepodległości 2020 – deja vu za czasów rządów PO

 3. Marcin Malik mówi

  DO ŻYDÓW „POLSKICH” – proszę o wyjaśnienie

  – Dlaczego wy nazywacie siebie żydami „polskimi” czy „brytyjskimi”, mimo że zawsze najpierw jesteście Żydami? Dokładnie tak samo jest z muzułmanami. Biorą brytyjskie paszporty (i zasiłki), ale zawsze walczą za sprawę Allaha. Według mnie, wy Żydzi jesteście ambasadorami spraw żydowskich w Polsce, ale nigdy Polakami.

  – Czy Polacy to bestie w ludzkiej postaci, które urodziły się po to aby służyć Żydom?

  – Wy Żydzi byliście wyrzucani z każdego kraju na świecie. Czy to dlatego że wy wciąż jesteście niewinni, a cały świat to antysemici?

  1. Boguslaw mówi

   Poprawie Cie: ” AMBASADORAMI SPRAW SZATANSKICH…”!!!
   Nie wiesz jeszcze, ze oni wszyscy, pierdoleni, oczekuja na przyjscie swojego jahwe, dlatego, aby go udobruchac, najpierw podpalaja caly swiat, bo przypuszczaja, ze tak mu sie przypodobaja!
   TO NIE SA LUDZIE, ONI SA WYZNAWCAMI SZATANA!

  2. Abcdefg mówi

   Bogusław, jebnij ty się w głowę….

  3. Boguslaw mówi

   Nie pasuje wam, zeby ludzie jednoznacznie sie o tym wreszcie sami przekonali!?
   Twierdzisz, ze takie barbazynstwo poprzez tysiaclecia, jak obecnie odbywa sie w Palestynie i wlasciwie wszedzie na swiecie, bylby w stanie stworzyc CZLOWIEK!?
   Nie, taka bezdenna perfidia nie moze pochodzic z reki czlowieka, tylko DEMONA, ktorego oczekujecie i tylko do niego sie, w waszych synagogach, modlicie!
   Nie Covid, tylko wy jestescie wlasciwa, wszechobejmujaca swiat, zaraza!
   Nie udawaj, ze nie znasz tresci kabaly i talmudu!
   Nic gorszego nie zostalo stworzone na tej ziemi!
   A dla was jest to, jak pismo swiete!
   Chcesz cos jeszcze sie ode mnie dowiedziec?
   Nie, wszystko juz od zawsze wiesz, tylko nie chcecie, zeby sie gojowski narod , o tym dowiedzial, bo by was natychmiast na widlach stad , wypierdolil!

  4. Abcdefg mówi

   Powiedz w trosce pojebanemu, że jest pojebany, to ten się uprze, żeby to jeszcze bardziej udowodnić i pokazać. Idź w p….u, świrze.

 4. Matka Polka mówi

  „Nic dziwnego, że taki wpis FŻP zamieszczony 11 listopada wywołał lawinę negatywnych komentarzy.”

  Tak, nic dziwnego, bo osoby mające pier…lca na punkcie Żydów to jednocześnie zwykle zwyczajni idioci. Przerosło ich zauważenie, że ten fragment jest elementem ciągu tweetów (a nie jednym fragmentem wrzuconym dla prowokacji), o zupełnie innej wymowie, a żeby dodatkowo skojarzyć, że to fragment dzieła Tuwima, mówiącego akurat o przywiązaniu Żydów do Polski, to już w ogóle bym ich nie podejrzewała. FŻP zrobiło błąd, nie zdając sobie sprawy, że jest tylu kretynów w sieci, którym trzeba wszystko z przypisami tłumaczyć.

  1. z-k mówi

   natomiast być żydem to wstyd i sromota stąd powszechna zmiana nazwisk na polskobrzmiące

  2. Matka Polka mówi

   I dlatego tylu baranów ma takie kompleksy na punkcie Żydów, uważają że rządzą światem i generalnie robią ich, gojów (jak to się pogardliwie sami określają), w konia? Nie no, logiczne.

   A zmiana nazwisk nie wynikała ze wstydu – część zmieniała ukrywając się za okupacji i tak już zostawili, część ze względu na antysemityzm, część powiązana z komuną natomiast, bo takie były wytyczne.

  3. Adam mówi

   Matka Polka nie bądź idiotą !!, nazwiska żydzi zmieniali pod czas wojny bo „błagali Polaków o pomoc” Więc dobry Polak chcąc takiemu niewdzięcznemu łachudrze pomóc wystawiał mu „lewe papiery” na polskobrzmiące nazwiska. Co do lat powojennych to największa kanalia, taka szmata jak jakub berman (nota bene wujek Marka Borowskiego) nakazał żydom zmieniać nazwiska (dla osiągnięcia władzy). Dla przykładu stolzman vel Kwaśniewski, szechter vel Michnik, fajge vel Wolińska, itd… żydzi sa dwulicowi, bezczelni i nie mają skrupułów …

  4. Matka Polka mówi

   Sam byś, internetowy „bohaterze” prosił o pomoc jakby tobie lub twojej rodzinie groziła śmierć na miejscu albo Auschwitz. A spotkać mógłbyś różnych ludzi – od bohaterów, co by życie zaryzykowali pomagając ci, po obojętnych lub wystraszonych, aż do gnid o poglądach Kerama lub Halinki, co by jeszcze na Gestapo z donosem polecieli za flaszkę wódki.

   P.S. Rodzina Borowskiego nie ma nic wspólnego z Jakubem Bermanem. Stolzman to totalny wymysł dla idiotów. Z iluś przypadków faktycznych zmian nazwisk robicie szopkę, że każdy jest wnukiem czy innym krewnym Żyda z UB i dlatego tak wali wam na dekiel.

  5. Boguslaw mówi

   WYPIERDALAC STAD, WSZYSTKIE PEJSATE, SATANICZNE BESTIE!
   NATYCHMIAST!
   NIE SPOSOB TYLE ZJESC, ILE CHCIALOBY SIE RZYGAC, z waszego powodu!!!
   JEDYNA PRZYCZYNA ZLA NA SWIECIE!!!

  6. Matka Polka mówi

   Boguś, ostry incydent kałowy, jak widzę. To teraz wstań i zmień prześcieradło, robiący pod siebie z tej złości półmózgu.

  7. Halina mówi

   Co za obraźliwy wpis MPM, tfu. Jak chce się zgrywać erudytę, to wypadałoby poskromić podły jęzor.

  8. Matka Polka mówi

   Halinko, sami siebie obrażacie głupotą. Ja tylko ją opisuję. A wprawo.pl to nie Wersal, nie ten poziom dyskusji by tu pokazywać erudycję.

  9. Halina mówi

   Polska dla Polaków, dla żydów – metafizyka

  10. Matka Polka mówi

   O, mordować byś Halinko chciała? A jak – w komorach gazowych, rozstrzeliwać w lesie, czy do Niemca byś doniosła, by się sam tym zajął? Obrzydliwa jesteś, serio.

   P.S. Intelektem również nie grzeszysz. Gdyby było inaczej, przeczytałabyś całą wypowiedź Engelking a nie fragment z youtube, który jakiś idiota wrzucił, żeby inni idioci masowo powtarzali. Metafizyka odnosiła się do postrzegania swojej śmierci przez Żyda, zwykła biologia bynajmniej nie do śmierci Polaka (jak powtarzają idioci), tylko do postrzegania tej śmierci przez szmalcownika, który Żyda wydał.

  11. Halina mówi

   Jestem dumną Polką i nie zmieni tego ujadanie obcej mendy znikąd

  12. Matka Polka mówi

   Durną, a nie dumną. Do dumy, patrząc na to, co reprezentujesz (choćby sugestie posyłania ludzi na śmierć), powodów nie masz. Dla polskiego narodu jesteś zakałą, tacy ludzie jedynie Ojczyźnie hańbę przynosili.

  13. keram mówi

   Nie wycieram się całym narodem bo wy narodem nie jesteście , jesteście plemieniem harabi , zbójów , morderców każde wasze święto które obchodzicie , to rocznica zbrodni których dokonaliście na różnych narodach.Oceniasz nasz intelekt , przyznając sobie i innym parchom wybitne mądrości. Przyznam ,że jesteś obdarzeni zwierzęcym sprytem padalców, lichwiarskim cwaniactwem , w waszym mniemaniu jest to intelekt. Nie, to to tylko instynkt padalca. Jednoznacznie widać,że jesteś trolem (być może „kilku osobowym”), siejącym zamieszanie , za pieniądze żydowskich grandziaży. Przecież ty produkujesz się ze swym żydowski Qrestwem , 24 godziny na dobę. Wspaniałomyślności polskiej nie docenisz , nie zauważasz ,że moderator nie zbanował ciebie (was) żydowskich prowokatorów.Co do twojej oceny mojej , Halinki i innych twoich (waszych) oponentów , to tylko tyle napiszę ,że to co wydalam , co wydalamy jest więcej niż w twojej ,waszej łepetynie się mieści. Jeszcze jedno tak pod rozwagę …wklejam…Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
   Antoni Słonimski, poeta żydowski . …NO I PROŚBA DO HALINKI I POZOSTAŁYCH OPONENTÓW TEGO ŚCIERWA…módlmy się…..Módlmy się za żydów wiarołomnych aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego. Módlmy się: Wszechmocny wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet Żydów wiarołomnych nie odrzucił: wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy, którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony. Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.

  14. Matka Polka mówi

   @Keram – z ciekawości, ty już w kaftanie, czy psychuszki przestały na czas Covid też działać, stąd tak się uaktywniłeś?

   Najpierw oszołom da upust swoim teoriom spiskowym, nienawiści, od ścierwa powyzywa, a potem ma jeszcze czelność tu modlitwę do Chrystusa, który przykazanie miłości sformułował. wypisywać…

   Z ciekawości – Chrystusa właśnie też „ścierwem” nazwałeś, zdajesz sobie z tego sprawę czy za głupi jesteś by to zrozumieć?

  15. Boguslaw mówi

   Glowa do gory, Halina!
   Wszystko zmierza juz w tylko jednym kierunku!
   Moze nie potrwa ta opresja juz dlugo!
   Pomysl o tym, ze wszystko dobrze sie dla nas skonczy!
   Inaczej Wiara w Duzego Tate nie mialaby dla nas sensu!
   On nie zostawi nas samych z tym cholernym badziewiem!
   Przytulam Cie mocno, mimo tej parszywej, pasozydowskiej plandemii!
   Mordka!

  16. keram mówi

   Żydowska swołocz ,ujadasz jak typowy kundel żydowski ,piszesz wciąż o inteligencji POLAKÓW ,OBRAŻASZ I PROWOKUJESZ. Nie większych nikczemników , oprawców i morderców innych nacji i własnego narodu od was.To wy byliście inicjatorami Rewolucji Francuskiej , wy twórcami faszyzmu i komunizmu. Wasze banki prawie do końca II wojny światowej finansowały Hitlera żydowskiego mieszańca ,Przeganiano was od Półwyspu Pirenejskiego ,tak po koleji przez całą Europę , Nie dlatego ,że byliście żydami < ale dlatego ,że jesteście w większości jak padalce.W Polsce się nad wami zlitowali więc teraz odpłacacie tak jak to jest w waszym zwyczaju , łajdactwem.Matka Polka?- , nie tyś tylko litwacka blać…Jeszcze jedno wciąż próbujesz sobie przypisywać niby inteligencję …, jesteś wyjątkową prostaczką , niewątpliwie obdarzoną zwierzęcą żydowską butą ,arogancją i lichwiarskim sprytem.

  17. Halina mówi

   Keram, dzięki za wsparcie. To coś, co śmie się nazwać Matką Polką, oberwało kilka kopniaków i może się uspokoi

  18. Matka Polka mówi

   Może jeszcze raz powtórzysz, bo nierówno się oplułeś?

   Nie piszę nic o „inteligencji Polaków”. Piszę o braku „inteligencji” paru kretynów, takich jak ty, czy Halina. Nie wycieraj sobie gęby całym Narodem, bo ostre słowa kieruję zawsze do konkretnych osób. Normalni ludzie z takich, jak wy, nienawistnych oszołomów się najwyżej śmieją albo patrzą z politowaniem. Jesteście wstydem dla polskiego Narodu.

  19. Matka Polka mówi

   @Halina

   Kopniaków? Bardzo jesteś śmieszna. Ktoś na poziomie intelektualnym i moralnym twoim czy tego drugiego biednego idioty nie jest w stanie ani mnie obrazić, ani dać jakiegokolwiek kopniaka. Nie macie zdolności honorowej nawet do tego. Co najwyżej może mnie rozśmieszyć to wasze piskliwe ujadanie.

  20. Boguslaw mówi

   Nie pozwolmy sie sprowokowac, Bracie!
   To jest wyjatkowo perfidna, smierdzaca pluskwa!
   Nawet trudno sobie wyobrazic, ze ktos sie az tak potrafil sie stoczyc!
   Nasz Tata wszystkich ich, za ich plugastwo, kaze wylapac i wrzucic, jednego po drugim, do ognia!
   Na nic innego sobie nie zasluguja, przyrzeklem sobie, juz wiecej na ten smrod nie reagowac! Posmierdzi chwile po nich, a potem wreszcie wszyscy, odzyjemy!
   Szkoda naszego zycia i czasu!
   Szatan, z jego agentami, jest po prostu scierwem i z tym mamy tu do czynienia!
   Zadbajmy o czystosc naszych dusz, to juz nie potrwa dlugo!
   Przetrzymamy i to!
   Pozdrawiam Cie, Rodaku! Mordka!

  21. Matka Polka mówi

   @Bogusław

   „Nie pozwólmy się prowokować, Bracie! (…) Przetrzymamy i to!”

   Fiknę zaraz ze śmiechu, cóż za dramatyzm. Nie rozpłacz się tylko.

   Wy bezmózgi jesteście tak łatwe do sprowokowania, chodzicie jak pajacyki w teatrze. Nawet nie to, żebym jakoś szczególnie się starała – was każda inna opinia prowokuje do pokazania, jacy z was kretyni.

   Ale dobrze, chłopaki („Bracia”, „Rodacy”) – wspierajcie się nawzajem w tym tym ciężkim dla was momencie. Tylko pamiętajcie, że dwa półgłówki razem nie tworzą jednej głowy.

  22. keram mówi

   Jeszcze jedno , tak byś mogło przypomnieć sobie europejską historię swego plemienia…, wklejam z netu..
   1012 rok – Cesarz Niemiecki Henryk II wypędza żydów z Moguncji…
   1288 rok – Regent Krolestwa Neapolu Robert d’Artois nakazuje wypędzenie żydów z całych południowych Wloch…
   18.07.1290 roku Król Angli Edward I wydaje edykt o wygnaniu żydów (wszystkich żydów, w liczbie ok. 16 tys., załadowano na statki i odesłano na kontynent, dotarli tylko nieliczni, bo większość Anglicy najpierw obrabowali, a potem potopili)…
   w 1346 roku wygnano żydów z Bazylei w Szwajcari…
   w 1360 roku wygnano ich z Wegier,
   w 1394 roku z Francji,
   w 1421 roku z Austri… 1491rok – wygnanie Żydów z Rawenny…
   31.03.1492 roku Królowie Hiszpanii Izabela I Kastylijska i Ferdynand II Aragoński wydali edykt nakazujący wypędzenie żydów z Królestwa Hiszpani i wszystkich jej posiadłości…
   w 1493 roku Krol Sycyli Ferdynand II Aragonski wyrzuca żydów ze swojego królestwa…
   w latach 1495-1503 Żydzi zostali wygnani z Litwy…
   z Portugali wypędzono ich w 1496 roku (edykt Krola Manuela I Szczesliwego),
   również w tym samym roku Cesarz Rzymski Maksymilian I Habsburg wypędził żydów ze wszystkich swoich dziedzicznych ziem…
   1510 rok – żydzi zostaja wygnani z Brandenburgi…
   1547 rok – Car „Wszechrusi” Iwan Grozny odmawia żydom prawa zamieszkania w Rosji, a nawet przejazdu przez swoje państwo!…
   1550 rok – żydzi zostaja wygnani z Genui…
   1571 – Republika Wenecka podejmuje decyzje o wygnaniu wszystkich żydów z Wenecji i z wysp adriatyckich…
   kiedy w 1528 roku Niderlandy dostaja sie pod władze Cesarza Rzymskiego Karola V Habsburga wszyscy żydzi zostają wypędzeni..
   1590 rok – Krol Hiszpani Filip II nakazuje wyrzucenie Zydow z Lombardii.. ..wszystkim wygnaniom żydów towarzyszyły krwawe pogromy i powszechne prześladowanie..

   uciekali głównie do Polski, która sami nazwali „Paradisus Ludaeorum” (Zydowski Raj)..

   w XVI wieku 3/4 wszystkich żydów żyjących na świecie mieszkało w Polsce!..

   dzisiaj doszlo do tego, ze premier tego parszywego narodu, Benjamin Netanjahu w przemówieniu wygłoszonym w dniu 14.02.br., na terenie Polski, w gmachu Muzeum Historii żydów Polskich (wybudowanym przez Polakow kosztem 300 mln zl i utrzymywanym przez Polakow kosztem ponad 10 mln zl rocznie!), oskarża nas, czyli caly Naród polski o to, że współpracowaliśmy z niemieckim reżimem w zabijaniu żydów w ramach Holokaustu…,

   Gdyby nie naiwność Polaków tego narodu już dawno by nie było „!?

   cytat z netu.

  23. Matka Polka mówi

   Tak, widziałam nie raz to – cytat z netu sformułowany przez jakiegoś debila, bo niewiele tu się zgadza. Ale cytaty z netu wpisywane przez jednego debila dla innych debili mają to do siebie, że krążą między debilami bez żadnej weryfikacji.

   Jesteś głupszy od jamochłona, Keram – te bezkręgowce przynajmniej jakąś selekcję pokarmu stosują, ty chłoniesz każdy, nawet największy kit.

  24. Boguslaw mówi

   NIE WAZ SIE WIECEJ, KROWO, UZAWAC TUTAJ TEGO POJECIA: ” Matka Polka”!!!
   Jest to typowe hebrajskie zaklamanie, gdyz Matka Polka jest czyms cudownym, godnym szacunku, a ty jestes haniebna , niedomyta kretaczka, ktora smierdzi na odleglosc!

   Precz stad, parszywa kanalio!

  25. Matka Polka mówi

   Boguś, tak to ty się do swojej matki możesz zwracać, nie do mnie. Spadaj, półgłówku.

  26. Boguslaw mówi

   Usilujesz miec zawsze ostatnie zdanie!
   Zasluzylas sobie, zeby ci, pierdolona, bezposrednio plunac w morde!
   Ot, znana wszystkim, hucpiarska, pasozydowska i gownem smierdzaca, bandytka!
   Nie ma dla ciebie miejsce wsrod ludzi, porzadnie sie zozpedz i twoim parszywym lbem , prosto w sciane!
   Nic tu wiecej po tobie, pasozydnicza szmato!

  27. Matka Polka mówi

   Boguś, tak, ciągnę wątek, bo pośmiać się z takiego śmiesznego kretyna, pajaca i buraka, jak ty, to zawsze jakaś rozrywka.

   Nie miałbyś nawet na tyle jaj, by spróbować mi to w twarz powiedzieć, gdybyś mnie spotkał, nie próbuj więc tu mi grozić. Tacy jak ty to najczęściej najwięksi, śmierdzący tchórze. Inaczej mówiąc, p….y, jak to się brzydko na nie mówi.

  28. Piotr mówi

   Zważaj na słowa, jakich używasz, prostaku.

  29. Nefesh mówi

   Czytam i nie wierzę. Udowadniacie, że można mieć IQ wysokości temperatury ciała. Wow… Szacunek. Tak Matka Polka ma rację, dwa półgłówki nie złożą się w jeden mózg…

 5. SKAMI mówi

  Żydki to największa zaraza Ziemi. Wszędzie ich gonili na kopach (szacun) tylko Polska ich przygarnęła. I to się dziś mści na nas bo żyd nienawidzi być za coś wdzięczny gojowi. I dlatego szerzą antypolonizm na świecie i zakłamują historię. Hitler był ćwierć żydem, część jego kadry oficerskiej pół żydami a część 100% żydami. Dlaczego więc żydzi zabijali innych żydów? Dla pieniędzy!!!

  1. anonim mówi

   Kiedyś prof. N.Filkenstein uczciwy żyd, który napisał sławną książkę o żydowskiej hucpie nazywanej Przedsiębiorstwo Holokaust, wytłumaczył nam gojom, że żydzi nie znają słów: przpraszam, dziękuję bo od najmłodszych lat pojeni są talmudyczną nienawiścią. Ten jad sączony jest w szkolach i w domach. Osiągneli sukcesy nie dlatego, że maja IQ 200 tylko swą bezczelnością i mafijną dyscypliną.

  2. Matka Polka mówi

   Niczego takiego Finkelstein w Przedsiębiorstwie Holokaust nie napisał. To jest książka o zarabianiu na Holokauście, a nie antysemicki ściek dla idiotów.

   Zmyśliłeś to sobie. Ale jak ktoś mówi sam o sobie pogardliwie per „goj’, to musi mieć potężny kompleks niższości i, jak widać, odreagowuje.

  3. Szczur mówi

   Zgodnie z Twoim rozumowaniem, gdy ktoś o sobie mówi, że jest „Polakiem gorszego sortu”, jest to wykwit jego niskiej samooceny. A to dziwne, bo myślałem, że to jest odniesienie do słów Kaczyńskiego, który za gorszych uważa tych, którzy mu się sprzeciwiają.

  4. Matka Polka mówi

   Tyle tylko, że słowo goj ma najczęściej odniesienie pejoratywne, obecnie nikt tak nie mówi, zwykli Żydzi też. To tak, jakby powiedzieć o sobie „Pszok” (pogardliwe określenie Polaka w Rosji) czy „głupi Polaczek”. Normalni ludzie tak o sobie nie mówią, chyba że faktycznie mają jakiś kompleks na punkcie innych, myśląc, że ci darzą ich pogardą. Tu „goj” o sobie piszą jakieś ostatnie przygłupy, co to się boją do szafy zajrzeć, bo stamtąd im wyjdzie baron Rotszyld, który ich przecież całe życie uciska i dlatego im się nie układa.

  5. Shadow mówi

   Obserwuję twoje wpisy od dłuższego czasu. Są bezczelne, prowokatorskie, a nawet nikczemne. Zaprzeczasz trollico sprzedajna sama sobie, raz piszesz o braku inteligencji innych, potem twierdzisz, że to nie miejsce do rywalizacji intelektualnej. Cóż za logika. A ten fałszywy nick po wuj ci? Skoro widać, żeś fałszywa menda.

  6. Boguslaw mówi

   Jebana, ona chce cos mowic na temat poziomow intelektualnych, moralnych i honorowych!!!???
   To trzeba mies na prawde iscie zydowski, kanaliarski, TUPET!
   Wszyscyscie byli tacy inteligentni, moralni i honorowi!
   Zeby was najlepiej od razu popierdolilo, najgorzszy sort i absolutnie JEDYNA przyczyna zla na ziemi, od kiedy tylko siegnac wstecz historii!
   Jest to absolutnie PIERWSZE ZADANIE, wyplenic Polske z takich zmijowych kanalii!

  7. Matka Polka mówi

   To obserwuj dalej, może coś z nich wyniesiesz i zmądrzejesz. Na przykład wpadniesz na to, że skoro się stwierdza czyjąś niską inteligencję to logicznym jest, że się nie widzi miejsca do rywalizowania z nim intelektualnie. Chyba, że ty rywalizujesz intelektualnie akurat z ludźmi o niskiej inteligencji – nie wnikam.

   Jak szukasz nikczemnych postów to poczytaj Halinkę tutaj, nawołującą do mordowania ludzi, rozumiem, że nie bulwersuje, tak? Nazywanie głupka głupkiem bezczelnością także nie jest. Co najwyżej, moje wpisy prowokują idiotów. Taki styl.

  8. Matka Polka mówi

   @Bogusław

   Wstawaj, z tej złości aż łóżko sobie zafajdałeś.

  9. Boguslaw mówi

   JEBAJ SIE!
   CO SLOWO, TO ALBO CHAMSKIE, NICZYM NIE POTWIERDZONE KLAMSTWO, ALBO PROSTACKIE OBRAZANIE UCZESTNIKOW!
   Za kudly z toba, wypierdalaj stad p…o!

  10. Matka Polka mówi

   Boguś, ty naprawdę myślisz, że jak zaczniesz pisać swoje wpisy dużymi literami, to będą wyglądały poważniej? I naprawdę nikt już nie będzie cię traktował, jak zwykłego kretyna?

   Odstaw to forum, dobra rada, bo po skali emocji, jakie z siebie wyrzucasz mniemam, że każdy twój komentarz kończy się nieszczęściem w postaci zafajdanych gaci.

 6. Koń mówi

  „uczciwy żyd” – brzmi wręcz nieprawdopodobnie, nierealnie i surrealistycznie. Ale krążą legendy, że jeden na milion taki jest

 7. Ewa-Maria mówi

  Według mnie nie ma czegoś takiego jak polski Żyd.Żyd to Żyd i takim pozostanie.

 8. Halina mówi

  Strzępią jęzory i tępią pazury, bo zazdroszczą Polsce Ojczyzny i nienawidzą polskich Patriotów, intruzi nawet w Palestynie

  1. Boguslaw mówi

   Dziwisz sie!?
   Na zlodzieju/ mordercy, CZAPKA GORE!
   Nie wiedza, kiedy im spadnie na leb za ich barbarzynstwa!

 9. Magmar mówi

  Salut, Keram !
  Na bezczelnosc tak reagowac nalezy.
  ”Matka Polka” ….hmm…z narodu upierdliwie wedrownego od 1000-leci.

  1. Matka Polka mówi

   Dużo misiaczku nie wniosłeś. Byle ameba tu w odpowiedzi jedyne co potrafi sklecić, to sugestie żydowskiego pochodzenia. Prości, jak budowa cepa i do tego jedynie się nadający.

 10. rins mówi

  Ja sie poczułem urażony, przeprosili? Spoko chociaż tyle, ale w takie wielkie święto dla Polaków tak nas obrażać to tylko świnie są do tego zdolne, też mogę przeprosić ale najpierw obrażam was żydki tak jak Wy mnie, fajnie teraz się czujecie?

 11. Adam mówi

  forum żydów polskich, to tak jak muzeum polin, wylęgarnia i przytułek dla żydów ze skrzywionym i wrednym antypolskim charakterem. Takie świnie jak engelking, stola, śpiewak, grabowski, gross i wielu innych to absolutnie zakłamane kanalie szerzące antypolonizm !!. Dziwię się, że męczą się w naszej Polsce, do której przyjęliśmy ich jakieś 800 lat temu. Owszem mieliśmy durni za króli, którzy nie słuchając głosu Europy nadali, tej małej liczącej nie więcej jak 5000 żydów, w 1264r statutem kaliskim prawa autonomiczne. I to był pierwszy gwóźdź do polskiej trumny. żydzi byli idiotami i w zasadzie nigdy (prócz kilku wyjątków) nie integrowali się z Polakami, za co zapłacili wysoką cenę pod czas II WŚ. Biorąc pod uwagę tysiące dowodów na żydowskie kolaboracje z wrogami Polski i Polaków, na radość z rozbiorów i dogadywanie się z wrogami Polski, za radość z napadu rosji sowieckiej na Polskę 17.09.39r, za mordowanie Polaków na polskich Kresach Wschodnich, za kradzież majątków Polaków, za mordowanie i prześladowanie Polaków po wojnie mordowanie polskich patriotów przez takie żydowskie kanalie jak berman, różański, brystiger, wolińska, morel, szechter, stolzman, i wielu innych, życzę żydom 7 plag egipskich i wszystkiego najgorszego za to, że zamiast okazywać wdzięczność za polską dobroć i przychylność, plują na nas Polaków szkalując nas za naszą dobroć i pomoc …

  1. AS mówi

   Gdybyś zechciał jeszcze dorzucił rewolucje w Anglii, Francji, Stanach Zj. Rosji, Meksyku, Hiszpanii, Chinach, dwie wojny światowe, rolę niejakiego Retingera w wybuchu Powstania Warszawskiego, i tak dotknąłbyś zaledwie czubek góry lodowej.
   Zauważmy, co wyznawcy szatana potrafią zrobić przy pomocy pieniędzy i mediów. Nie tylko ginęły miliony, ale ginęły nie wiedzieć za co i za kogo. Robiono nam resety a my byliśmy coraz głupsi. Kazali na śpiewać piosenki o Stalinie, recytować o nim wiersze Szymborskiej, zachwycać się Campo di Fiori Miłosza itd. Musiałbym pisać kilka miesięcy, aby ująć choćby 20%.
   Pozdrawiam.

  2. Boguslaw mówi

   KOCHANI, CZOLEM WIELKIEJ, DOSTATNIEJ, SLOWIANSKIEJ I WOLNEJ OD PSOZYDOWSKIEJ SWOLOCZEJ ZARAZY, P O L S C E !!!

  3. Matka Polka mówi

   Boguś, nie zrozumiałeś jeszcze, że nawet jak zaczniesz pisać dużymi literami (znak rozpoznawczy oszołoma + wiele wykrzykników), to wcale ludzie nie będą cię traktować poważniej?

 12. Stanley44 mówi

  Parszywe, antypolskie zachowania Żydów w Polsce wynikają z tego, że każda władza jaka do tej pory rządziła była/ jest filosemicka. A PiS jest wręcz żydofilski. Dlatego Żydzi sobie tak pozwalają. Wiedzą że nikt im nic nie zrobi.

 13. Boguslaw mówi

  Nikt ws tu nie chce
  Jestescie sobie sami winni i bedziecie stad po raz 300. wypierdoleni za wasze bandyckie zasady, za wasze haniebne intrygi, zdrade, oszustwa, bezpodstawne poczucie wyzszosci, brk ludzkiej duszy, jestescie odpadem cywilizacji i bedziecie przez sprawiedliwego DUZEGO TATE, spuszczeni smierdzaca kanalizacja do rynsztoku!
  Dopiero wtwdy CALY SWIAT PRAWDZIWIE ODETCHNIE!!!!

 14. Jan Kowalski mówi

  Z niej jest taka matka polka jak z michnika Polak i Katolik. To po prostu żydowska prowokatorka, szpicel, który chce , jak to żyd, donieść gdzie trzeba, aby zniszczyć to forum i Jacka Międlara.

  1. Boguslaw mówi

   Mimo wszystko, nie mozemy sobie pozwilic , aby nam wiecej pluto w twarz!
   Definitywnie, zasluzylismy sobie na wiele lepszy los i glownie z winy tej podstepnej, pozbawionej ludzkiego charakteru, hucpiarskiej swoloczy, tak sie dotad, nie stalo!
   Zaorac to gowno, aby wreszcie moc zdrowo i gleboko odetchnac! JEBANE PASOZYDY!

  2. Matka Polka mówi

   Bardzo celny i trafny opis ciebie i tobie podobnych. Natomiast trudno się zgodzić, że takie imbecyle i swołocz, jak ty, zasługuje na coś lepszego, niż plucie w twarz. Tak naprawdę, swoją głupotą, sami sobie w nią plujecie.

  3. Matka Polka mówi

   Jasiu, a ciebie to w tej Kałmucji czy innej placówce na głębokim rosyjskim zadupiu, skąd klikasz, to już nie nauczyli, powierzając misję, poprawnie po polsku pisać? Pseudonim też ci oryginalny wymyślili.

   A jeśli jednak jesteś Polakiem, to nie wiesz, że za możliwość mówienia po polsku dawniej ludzie ginęli, a ty nawet polskiej ortografii, głąbie, nie możesz opanować? Jesteś jednym wielkim wstydem dla Narodu.

  4. Boguslaw mówi

   Wiesz co, jesli sie zyje weglug zasad waszego bestialskiego talmudu i hucpiarskiej kabaly, to lepiej dla ciebie, zebys sie od razu powiesila, zanim swoja brudna gadzia, krokodyla gebe, mialabys otworzyc! FUCK YOU!

  5. Matka Polka mówi

   O, no i znowu poszło w gacie, co Boguś?

   Ja to jestem zadowolona i szczęśliwa ze swojego życia. To ty jesteś jakaś taka smutna, za przeproszeniem, p….a – piszesz, że cały czas ktoś cię dyma i ci życie niszczy, bluzgasz, do przemocy nawołujesz, o samobójstwie piszesz? Ty się leczyć, chłopie, powinieneś, a nie tu na forum robić z siebie pośmiewisko.

 15. kimura mówi

  czytajcie książkę Pana Mariana Miszalskiego „Ukryta wojna – cicha kapitulacja: polityka polska wobec żydowskiego rasizmu”; zważcie na to, że w rzeczy samej (co ten mierny twór pt „FŻP” udowodnił uaydackimi wpsiami) nie ma anysemityzmu – jest tylko żydowski rasizm (vide: działania o znamionach ludobójstwa w Palestynie: vide strona „ifamericansknew”) – każdy, kto poważy sie mówić nie zydowskiemu rasizmowi, kto sie mu nie poddaje i mu nie ulega, ten zostaje natychmiast okrzyknięty antysemitnikiem, aby mu zakneblowac usta sprzeciwu. to takie proste i banalne. trzeba mówic NIE, stale BARDZO GŁOŚNO demaskować to, co oni robią. Tyle.

 16. Wójt mówi

  Już dziś widać, iż poczucie dumy z bycia Polski jest dziwne.
  27:1
  25:2
  Jak tak dalej pójdzie to ONZ wcnascuderzy sankcjami.
  Bywając na zachodzie staram się nie ośmieszać, nie mówię głośno po polsku.
  W hotelach , w których przebywają Polacy w okresie letnim lepiej nie przyzwać się do obywatelstwa polskiego. Dlaczego?
  Bo mamy skandaliczna opinię.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.