Żydowska loża B’nai B’rith przeciwko honorowaniu NSZ! „Nawet na bezludnej wyspie znajdą antysemitów”

3

Żydowska loża B’nai B’rith, której wiceprezes znany z polakożerstwa profesor z Uniwersytetu Jagiellońskiego Jan Hartman, wystosowała list otwarty do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i prezydenta Andrzeja Dudu, w której sprzeciwia się honorowania żołnierzy NSZ.

PRZECZYTAJ: Polska nie ma dla nich żadnej wartości! Żydowskie organizacje w Polsce chcą eurokołchozu. Powtórka z XX-lecia 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z bólem i niepokojem przyjęliśmy informację, że Sejm RP uczcił pamięć żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, a przede wszystkim Brygady Świętokrzyskiej. Działalność gloryfikowanej obecnie Brygady Świętokrzyskiej była potępiana jeszcze przez przedstawicieli Armii Krajowej, którzy piętnowali jawną współpracę Brygady z gestapo – rozpoczyna polonofobiczną kanonadę Sergiusz Kowalski, prezes loży B’nai B’rith.

Kowalski wyraża również swoje oburzenie w związku z udziałem w obchodach NSZ Leszka Żebrowskiego, znanego – jak twierdzi prezes loży – „z licznych wypowiedzi i przedsięwzięć jawnie nacjonalistycznych i antysemickich”. Możemy się domyślać, że Kowalski nie może pogodzić się z faktem, że to właśnie Leszek Żebrowski w swoich publikacjach i prelekcjach obalił mit antysemityzmu w NSZ, wykazując jak wielu żydów działało w tej organizacji.

PRZECZYTAJ: Żydzi u boku żołnierzy NSZ

Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak list reaktywowanej przez Lecha Kaczyńskiego loży (2007), skomentować słowami żydowskiego pisarza Issaca Bashevisa Singera: „Żydzi potrzebują antysemityzmu jak powietrza. (…) Żyd jest to taki człowiek, który nawet na bezludnej wyspie znajdzie antysemitę”.

Źródło: gazeta.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Spostrzegawczy mówi

    Przede wszystkim, kto ich upoważnił do mieszania się w wewnętrzne sprawy Polski ? Co oni robią w Polsce ? Przecież to najbardziej polakożercza banda . Warto by było aby ktoś dokładnie zbadał i udostępnił Polakom informacje o działalności w Polsce sanhedrynu, kahałów, synagog, mosadu, sayanim, sztadlanów, gaonate, katsa i oczywiście żydomasonerii. Byłaby to bardzo interesująca i pouczająca lektura. A poza tym warto by było zbadać wg jakiego klucza dobierana jest warstwa zarządzająco-menadżerska w instytucjach różnego rodzaju i przedsiębiorstwach, kto – o jakim pochodzeniu stał się beneficjentem tzw. transformacji ustrojowej i działalności tzw. niewidzialnej ręki rynku a także czy są prawdziwe informacje odnośnie liczby Żydów zamieszkujących Polskę ( wg jedynej dostępnej sondy na internecie najwięcej głosów pada na liczbę 12 000 000 ). A swoją drogą jak zachowaliby się Żydzi w Izraelu, jeśliby dowiedzieli się, że na ich terenie działa cała masa tajnych i jawnych ośrodków polskich wrogich żydostwu ?!

  2. Jarek mówi

    bezczelność. W ogóle masoneria jako antyludzka organizacja powinna być zdelegalizowana a jej członkowie i sympatycy powinni zgnić w więzieniach. Czas by ludzie się obudzili i zrozumieli że ten kraj to nasz kraj Polaków potomków lechickich wojowników a nie chazarskich psów. Od kiedy chazar uważa się za nród semicki? Oni mają tyle wspólnego z semitami a już tym bardziej z biblijnymi Is-Ra-Elitami co my z eskimosami

  3. D. mówi

    hańba władzom Uniwersytetu Jagiellonskiego, które zatrudniają polakaożercę, kłamcę, piewcę zboczen kazirodczych, lewako-libertyna-masona hartmana!! hańba!! hańba!! hańba! ten osobnik swoim jestestwem plugawi POLSKĄ KRÓLEWSKĄ AKADEMIĘ!! A co do NSZ, to niech się zydolewactwo od Polaków odczepi bo NIE ma bladego pojęcia o tym co to były NSZ oraz kto w ich szeregach wałczył za Polskę /m.in. Żydzi – prawdziwi polscy patrioci a nie pasożyty polakozercze jak hartmann czy ten kowalski czy jak mu tam/!! Nigdy żadna masońska loża NIE miała prawa w Polsce powstać!! Prezydent Mościcki wywalił tych polakożerców na zbitą mordę i tak powinno zostać po wsze czasy! Niestety prezydent Kaczyński popełnił kardynalny błąd pozwalając tym polakożercom zaistniec w Polsce!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.