Żydowska indoktrynacja w „Ziarnie” TVP! Pracownik Muzeum Polin uczy, że Żydzi budowali Polskę od podstaw

9

Program „Ziarno” jest doskonale znany niemal wszystkim. W ubiegłym miesiącu prowadzący program ks. Adam Węgrzyn zaprowadził dzieci do Muzeum Polin, które na co dzień zajmuje się przekonywaniem opinii publicznej o żydowskiej wyjątkowości i polskim antysemityzmie. W jakim celu to zrobił? Czyżby otrzymał wytyczne od dyrekcji telewizji publicznej? Tego nie wiemy. Wiemy, że księdza z dziećmi przywitał w muzeum Piotr Kowalik, pracownik działu edukacji Muzeum Polin w Warszawie. Spotkanie rozpoczął od opowieści mającej przywołać początki żydowskich dziejów na polskiej ziemi.

Kiedy przybyli właśnie jakieś 1000 lat temu, to całkiem sporo, prawda? Właśnie na tereny Polski, którą porastał taki gesty las, jaki widzicie na tych ekranach. Modlili się, pytali się Boga, czy tutaj będzie dobre miejsce do życia, czy tutaj będziemy mogli mieć nowy spokojny dom? Jak podaje legenda, rozległ się głos z nieba – właśnie padły te dwa słowa hebrajskie: POL IN – tu odpoczniesz – kończy Kowalik.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Holokaustowe nabożeństwo w TVP [WIDEO]

Co wynika z opowieści, której wysłuchały setki tysięcy dzieci i dorosłych w Polsce? Że tysiąc lat temu Żydzi przybyli na ziemie porośniętą gęstymi lasami i od podstaw budowali dom – państwo Polskie. Do czego ma prowadzić ta perfidna indoktrynacja? To powolne urabianie młodego pokolenia do zaakceptowania uchwały ustawy o „Rzeczpospolitej dwóch narodów”, przed czym przestrzegam od miesięcy. To próba wmówienia społeczeństwu, tym razem za pomocą programu dla dzieci, że Żydzi to społeczność wyjątkowa na polskiej ziemi, którym dziś my powinniśmy czyścić cholewki za poświęcenie w budowaniu państwa i wykonywać ich rozkazy.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Ustawa o Rzeczpospolitej dwóch narodów coraz bliżej

Jak było naprawdę z przyjazdem Żydów do Polski? Jak wynika z przekazów historycznych jednym z pierwszych starozakonnych osadników, który rzeczywiście tysiąc lat temu pojawił na polskiej ziemi, był Ibrahim Ibn Jakub. Żyd, który ani myślał trudzić się budowaniem polskiej państwowości. Czym się zajmował? Kupczył słowiańskimi niewolnikami i sprzedawał ich np. Arabom. Przez następne dwieście lat niewielu Żydów osiadło na polskiej ziemi. Dopiero w XIII wieku pojawiły się w Polsce większe grupy żydowskie, które nigdy nie asymilowały się z naszą Ojczyzną.

Ciężko nie zauważyć, że w polskiej Telewizji Publicznej pojawia się coraz więcej Żydów. Częstym gościem TVP jest lider żydowskiej sekty chazarskiej Chabad Lubawicz. W ubiegłym miesiącu relacjonowano żydowskie nabożeństwo purimowe upamiętniające mord, jakiego przed wiekami Żydzi dopuścili się na dziesiątkach tysięcy Persów, a teraz dzieci z katolickiego „Ziarna” prowadzone są do muzeum antypolonizmu, w którym uczą się żydowskich farmazonów.

#TuJestPolskaNiePolin

Przeczytaj także:

Polska nie ma dla nich żadnej wartości! Żydowskie organizacje w Polsce chcą eurokołchozu. Powtórka z XX-lecia międzywojennego?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mieczyslaw mówi

  Nie wiem kiedy przjechali natomiast wiem ze nas zawsze wyzyskiwali i oszukiwali i zdradzali,,kolaborowali z naszymi wrogami. taka prawde powinni mowic

  1. Marina mówi

   Tak, p. Mieczysławie, to najbardziej perfidna nacja na kuli ziemskiej! To wampiry pijące polską krew od 6-VII stuleci! Jak się ich pozbyć? Jest ich 80% dziś w Polsce! Polaków jest mało, wyginęli z rąk żydowskich począwszy od zaborów. Do niedawna byliśmy nieświadomi ich liczebności, tak chytrze trzymali nas w ciemnocie. Byli przecież nauczycielami w naszych szkołach, fałszowali historię i prali nam mózgi na każdym kroku! Do dzisiaj jest masa ludzi w Polsce strasznie głupich, którzy uwielbiają jedni PIS drudzy PO! A to ta sama banda oszustów i zdrajców! Czy widzi Pan jakąś możliwość walki? Viktor Orban daje im radę. Musimy wyszukać wśród nas polskiego „Orbana” inaczej nie mamy szans!

 2. michu mówi

  Liczy się co się mówi w domach. Przecież duża część społeczeństwa sowietyzacji nie uległa, mimo nachalnej propagandy (a także terroru) ;).

 3. tom mówi

  z polakami to jest tak – nachalna propaganda zwykle przynosi skutek odwrotny – zupełnie inaczej niz na zachodzie – po tym sądzę, że Polską nie rządzą polacy – nie znaja naszej mentalności

 4. George mówi

  No faktycznie ręce opadają! Żyd nigdy nie był sojusznikiem Polaków, ale naszym wrogiem i to śmiertelnym. I jak wroga należy żyda traktować. A szabesgojom, którzy dopuszczają żydów do wysokich stanowisk w naszym nieszczęśliwym kraju wystawimy kiedyś rachunek. Wysoki!

  1. sten mówi

   Wystawisz rachunek , taki sam jak Jaruzelskiemu Bolkowi i całej reszcie komuny ?!
   Nie kiedyś !!! To skrajnie błędne podejście , to proszenie się dywersje i o nóż w plecy !
   Juliusz Cezar o tym się przekonał. warto uczyć się na cudzych błędach , a koniecznie na swoich.

 5. Łukasz mówi

  Trzeba wyplenić zarazę póki póki mamy czas inaczej zginiemy lub staniemy się niewolnikami.!!

 6. ff. mówi

  zyd nigdy w POLSCE niczego nie zbudował! zyd 1000 lat temu to napadał na słowianskie tereny i porywał Słowian/tu: Polaków/ i nimi handlował jako zywym towarem przeznaczonym do niewolnictwa!!! nawiasem mowiąc zyd to samo potem czynił z murzynami, którymi handlował wywoząc ich do Ameryki. W wiekach poźniejszych znacznie, kiedy zydowstwo wywalane było z kazdego kraju za szkodnictwo jakim się wobec kraju osiedlenia trudnilo, zydów przyjął król Polski!!! w zamian za to w Polsce zyd wobec Polski i Polakow ….. kłamał, manipulował, lichwę i dywersję uprawiał, budował SWOJE WŁASNE GMINY, które dzięki baaardzo liberalnej polityce polskich królow, miały odrębne od polskiego, prawodawstwo i sądownictwo oraz szkolnictwo itd. bylo to swoistego rodzaju panstwo w panstwie!!! /wcale nie dziwi , ze potem były rozbiory/. zydostwo nigdy się NIE asymilowało!!! brak asymilacji i żydłaczenie czyli nieznajomosc lub w najlepszym razie kaleczenie języka polskiego, w czasie II wojny stanowiło głowną trudnośc w komunikacji z Polakami a niemcom od razu pochodzenie danego człowieka, tu: zyda. szalom, zydowscy manipulatorzy, kłamcy i oszusci!! Poznajcie Prawdę a Prawda was wyzwoli!

 7. Helena mówi

  Jeśli ktoś ma cierpliwość oglądać dokładnie ” Koronę królów” w TVP, to bez trudu zauważy motyw : zły biskup i dobry żyd a żydowska karczma jest najbardziej przyjaznym ludziom miejscem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.