SKLEP-WPRAWO.PL

Żydowska cenzura na Allegro! Antykwariusz oskarżony o nawoływanie do nienawiści

książka ks. Trzeciaka usunięta z Allegro
23

Łowcy „antysemitów” uwijają się jak mrówki, żeby wytropić i wyeliminować z obiegu nie tylko nieprawomyślne książki pisane obecnie, ale również te, które powstały kilkadziesiąt lat temu. I nie chodzi o „Mein kampf”. Tę rzekomo zakazaną książkę można kupić bez problemów. Tak jak bez problemów można kupić komunistyczny „Kapitał” Marksa. Ale książka ks. Stanisława Trzeciaka „Program światowej polityki żydowskiej” z 1936 roku została przez Allegro uznana za propagowanie faszyzmu i nawoływanie do nienawiści. Na podstawie zgłoszenia stowarzyszenia „Nigdy Więcej” oferta sprzedaży tej książki została usunięta. Co ciekawe, z informacji przesłanej przez Allegro wynika, że „Nigdy Więcej” jest współpracownikiem serwisu w zakresie wyszukiwania treści ściganych na mocy art. 256 i 257 Kodeksu karnego. Wygląda na to, że łowcy „antysemitów” decydują, co może, a co nie może być sprzedawane na Allegro. Sprawa nie trafia przecież do sądu, a oskarżenie wysunięte przez „Nigdy Więcej” zostało uznawane za wystarczające.

– LOL dnia. Huraaa. Twoje oferty zostały zgłoszone przez stowarzyszenie Nigdy Więcej. Program światowej polityki żydowskiej Trzeciak z 1936. Wszystkie książki które oferuje traktuje jako źródła kultury i historii. Czy ja jestem antysemitą? Tylko antykwariuszem – napisał na Twitterze Łukasz Tomicki, właściciel Antykwariatu Księgarskiego „Piastun”.

Zadzwoniłam do Łukasza Tomickiego, żeby poprosić o komentarz w tej sprawie. Powiedział, że coś takiego spotkało go po raz pierwszy i jest zszokowany sytuacją. „Jak można uznać za antysemityzm to, że sprzedaję książki? Przecież książki to źródło wiedzy, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, co myśleli ludzie kilka pokoleń wstecz. Możemy poznać ich pogląd na świat. To jest historia, dziedzictwo ludzkości” – mówi Tomicki.

Niestety, to co wydaje się absurdem, jest obecnie realnie wdrażanym programem działania, którego celem jest nie tylko wprowadzenie totalnej cenzury, ale przede wszystkim zastraszenie społeczeństwa. Antykwariusz sprzedający książkę ks. Trzeciaka jest stygmatyzowany jako antysemita nawołujący do nienawiści. Ten zarzut jest traktowany poważnie i Allegro usuwa ofertę ze sprzedaży. To pokazuje, że antysemitą może zostać okrzyknięty każdy. Każdego można w ten sposób zaszczuć, sponiewierać, zastraszyć. A będzie coraz gorzej. Wytyczne do walki z antysemityzmem, których tłumaczenie znajdziecie poniżej, nie pozostawiają co do tego żadnych złudzeń.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj KONIECZNIE:

Katarzyna TS: Szokujące wytyczne do walki z antysemityzmem. Promocja judaizmu, przypisy do Biblii i zakaz stanowisk dla „antysemitów”

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Jaca mówi

  Do cholery za kogo ci żydzi się uważają ??? Coraz bardziej odczuwam do nich niechęć i brak szacunku.
  Przez to wszystko co robią na świecie i jak zaszczuwają inne narody,okłamują i zastraszają, nie chcę mieć z nimi
  nic wspólnego. Widać, że ten ich talmud zbiera swoje owoce.

  1. sten mówi

   Talmud to okultystyczna Babilońska wersja Bibli , Kainowa natura

  2. piotr mówi

   ostoja.pl tam można kupić książki Trzeciaka i innych autorów. allegro.pl książka jest w cenie 179 zł + przesyłka 6 zł

  3. p mówi

   forumdlazycia Tradycji Katolickiej Amerykańska ambasada kwestionuje umowę indemnizacyjną z Polaką z 1960 roku! Po raz pierwszy pada słowo „sankcje”

  4. Gostek mówi

   I o to chodzi. Jak nie jesteś tzw. antysemitnikiem to żydzi z Ciebie go zrobią. Te zagrywki są dla nich jak tlen dla ognia. Bez tego żyć nie mogą. Ot taka plemienna tradycja i rozrywka.

 3. Robert mówi

  Low conakt ,semi contakt, full contakt.Uwaga !jeśli jesteś instruktorem,dobrze się zastanów,bo spotkasz się z rewizorem i sklepie Cie po odbycie.Antysemita i po antysemicie

 4. Jacenty mówi

  Wszystko po to, aby ustanowić całkiem oficjalnie supremację jednego narodu nad światem, oczywiście wiadomo jakiego. Niewiarygodne? Ależ to wszystko się już dzieje metodą opisaną jako „okna Overtona” . Kto zainteresowany niech zacznie od tego opisu w Wikipedii. Celem jest zaakceptowanie przez większość ludzkości, że „naród wybrany” ma prawo rządzić innymi, czyli „sprawować funkcje liderów”. Trzeba mówić wszędzie, że szczególna ochrona jednego narodu/plemienia jest niezgodna z powszechnie uznawanymi zasadami równości, to może się wstrzymają jeszcze.

  1. Robert B. mówi

   Oczywiście. Każdy głupi widzi, że oni dążą do władzy nad światem. To im się oczywiście ostatecznie nie uda, tak jak nie udało im się to np. na początku XX wieku. Ja nie będę wtedy się nimi zajmował. Niech szukają innych naiwnych do ratooowaaaania…

 5. Robert B. mówi

  Nie po to rozbuchali machinę przemysłu holokaustu, żeby ktoś im teraz sypał piach w szprychy… tzn. ujawniał niechlubne momenty historii żydostwa, o którym obecnie – zdaje się – że można powiedzieć „Łoooni thyleeee szecieeehpieeeeliiii”. I nic więcej… Tym bardziej, że te „momenty” wiele mogą wyjaśnić…

 6. DD. mówi

  żydostwo karmi się nienawiścią do innych narodów, pazernoscią, kłamstwem i manipulacją się kieruje………….A ludzie to wszędzie WSZYSTKO PAMIĘTAJĄ, wszyscy widzą, czują, mowią o tym! zydostwo myśli, ze jak zamknie ludziom usta przez prymitywne wymysły nakazu i zakazu to wczesniej niż później znów jakiś niemiec podniesie na nich masowo swoją dłoń …….. Z HISTORII PŁYNIE NAUKA, ZE ZYDZI Z USA NIE RATOWALI W ZADEN SPOSÓB ZYDOW Z EUROPY. ZYDZI W USA BYLI BOGACI WIĘC BIEDNE ZYDOWINY Z EUROPY ZAKŁOCIŁYBY IM SPOKÓJ ZYCIA – BO PRZECIEŻ TRZEBA BY DLA TYCH BIEDAKÓW ZYDOWSKICH Z POLSKI ZNALEZC MIESZKANIE PRACĘ NAUCZYC TOTO ZYC W WIELKIM SWIECIE. TAKA ZYDOWSKA BIEDOTA Z EUROPY ZACHWIAŁABY PRESTIŻEM ZYDOW W USA, KTÓRZY JUŻ ZDĄZYLI SIĘ NACHAPAĆ! ALE DZIŚ NIE PRZESZKADZA IM WCALE WYCIĄGAĆ ICH OTŁUSZCZONE ŁAPY PO WYIMAGINOWANE BOGACTWA ZYDÓW PRZEDWOJENNYCH OBYWATELI POLSKI!!! GDZIE BYLIŚCIE MANIPULANCI PAZERNI W CZASIE WOJNY?? TO MY POLACY, SAMI MORDOWANI PRZEZ NIEMEICKICH SZUBRAWCOW , BANDYTÓW, ZŁODZIEI , SSYNÓW RATOWALISMY ZYCIE CZLOWIEKA TU: ZYDA!! TO MY POLACY!! A WY GDZIE BYLISCIE, WY BEZPOSREDNI SPADKOBIERCY TYCH CO SWOICH RODAKÓW POZOSTAWILI NA SMIERC W OSZALAŁYCH ŁAPACH NIEMIECKICH ZBRODNIARZY! A TERAZ WY SZUBRAWCY WYCIĄGACIE ŁAPY PO MIENIE BEZSPADKOWE PO TYCH, KTÓRYM ZYCIA NIE RATOWALISCIE!!!!! A POZA TYM JAKIE MIENIE!!! WY SZMACIARZE – PO TE RUINY KURNYCH CHATEK, PO TE RUINY BUDYNKÓW W MIASTACH!!!???? WY OSZUSCI !!!! WYCIĄGACIE ŁAPY TŁUSTE DO POLSKI!!???! DO POLSKI ZRUJNOWANEJ PRZEZ WASZYCH OBECNYCH I ODWIECZNYCH UMIŁOWANYCH NIEMCOW, KTÓRYCH WY KOCHACIE MIŁOSCIĄ KOMPLETNIE NIEODWZAJEMNIONĄ!!!!????TRZYMAJCIE SIĘ ZYDY OD POLSKI W ODDALI MILIONÓW KM!!! WON OD POLSKI!!! WZYWAMY P. A. DUDĘ /WIADOMO JAK KORNHAUSERY PASOZYTY ONI POLSKĘ KOCHAJĄ…./ DO NATYCHMIASTOWEGO ZAPRZESTANIA WYDAWANIA ZYDOM POLSKIEGO OBYWATELSTWA!!!!! DOSĆ!!! CYTUJĘ INFO: „Informacje o lawinowym wzroście liczby przyznawanych Żydom przez Polskę paszportów szeroko cytowały ostatnio prawicowe portale (pierwsza napisała o tym „Nowa Konfederacja”). „Paszporty gratis”, „Polskie obywatelstwo od ręki” – głoszą nagłówki. I potwierdzają to liczby. W 2002 roku wydaliśmy w Tel Awiwie 448 paszporty. W 2008 roku – 823. W ubiegłym – już 2727. W sumie po wstąpieniu kraju do Unii Europejskiej Polakami zostało prawie 13 tys. mieszkańców Izraela. To jednak tylko część prawdy. Sporo o motywach polskich Żydów mówią inne dane, które przytoczył izraelski dziennik „Yedioth Ahronoth”. 95 proc. – tylu ubiegających się o polski paszport nie potrafi mówić w naszym języku. Większość deklaruje zaś, że nie zamierza wyemigrować do Polski, bo celem jest uzyskanie obywatelstwa Unii Europejskiej. Wniosek jest prosty – spora część Żydów polskiego pochodzenia, którzy chcą pracować, mieszkać czy uczyć się w Europie, instrumentalnie traktuje paszport z orzełkiem”

 7. ikss67 mówi

  Świetna reklama książki ks. Trzeciaka. Gratulacje dla stowarzyszenia „Nigdy Więcej” za nieustające propagowanie prawdy o zydach.Tytaj link:
  http://krolestwonmp.pl/biblioteka/%5B!%5D%20x.%20Trzeciak%20-%20Program%20%C5%9Bwiatowej%20polityki%20%C5%BCydowskiej%20%5BWarszawa%201936%5D.pdf
  Myslę, że gdyby nie to stowarzyszenie i nagłośnienie tego tytułu ks. Trzeciak wiele osób nie miałoby mozliwości dotrzec do treści tej książki. Jeszcze raz wielkie gratki dla łowców „antysemitów”, którzy tak naprawdę przyczyniają się do tego, że im bardziej chca to tym bardziej im nie wychodzi. Gratulacje za pokazany skrajny debilizm intelektualny.

  1. Sybilla mówi

   już pobrałam, dziękuję; swoją drogą, czytając te paskudne i wszawe kawałki o żydkach na tej stronie, dostaję palpitacji serca, panie Jacku litości

   1. piotr mówi

    wolna-polska.pl 1- Zdrada dyplomatyczna rządzących elit. 2- PiS BYŁ LOKATOREM IZRAELSKIEJ FIRMY? NO TO MOSSAD WIE WSZYSTKO O NIM I POLSKIEJ POLITYCE.

 8. piotr mówi

  nacjonalista.pl Dr Dariusz Ratajczak: Protokoły Mędrców Syjonu – fałszerstwo oparte na faktach?

 9. Jurek Ogórek mówi

  dzięki za link…pobrane i zabieram się do czytania

 10. gość mówi

  Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować – Voltaire

 11. Mari mówi

  Tu jest oryginał książki ks. Trzeciaka: (do ściągnięcia za darmo): http://kp bc.umk.pl/dlibra/docmetadata?id=192781&from=publication – A tu jest przedruk: http://niezale znemediapodlasia.pl/wp-content/uploads/2014/02/Stanislaw_Trzeciak_-_Talmud_o_gojach_a_kwestia_zydowska_w_Polsce.pdf – Ciekawa lektura.
  Antyspam nie puszcza. Usunąć spacje „kp bc.” i „niezale zneme…”

 12. Paweł1982 mówi

  Dziękuję Stowarzyszeniu Nigdy Więcej. Dzięki nim dowiedziałem się o istnieniu tej książki ks. dr. Trzeciaka i wasza reklama sprawiła, że właśnie przed chwilą ją kupiłem w księgarni internetowej Antyk. Gdyby nie wy nie wiedziałbym o niej. Także dziękuję za propagowanie prawdy o Żydach:)

 13. Żydowska cenzura na allegro – WOLNI SŁOWIANIE

  […] polityki żydowskiej” jako książki „antysemickiej”. Donosi o tym portal wprawo.pl . Pod wpływem tej informacji kupiłem właśnie tę książkę w księgarni internetowej Antyk. […]

 14. SłowiAnka mówi

  Z chęcią powiedziałabym gdzie mam tą chazarska zarazę, ale nie będę obrażała swoich pięknych czterech liter. 🙂

 15. Leszek mówi

  Nie jest ŹLE. ONI Nam mówią co WARTO CZYTAĆ 🙂 Problem to zawężenie pola RAŻENIA PRAWDĄ.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.