Zwykły dzień Europejczyka na ziemi dar al-harb: strzelanina w Brukseli, zamach pod Paryżem

fot. youtube
3

Wczoraj policja ostrzelała samochód w Brukseli. Zatrzymany kierowca oświadczył, że w samochodzie znajdują się materiały wybuchowe. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Molenbeek-Saint-Jean zamieszkanej przez wywodzącą się z Maroka mniejszość muzułmańską. Miejsce zdarzenia otoczono policyjnym kordonem, sklepy i lokale usługowe ewakuowano, a mieszkańcom polecono, aby nie opuszczali domów. Tym razem obyło się bez ofiar.

Dziś w miejscowości Levallois-Perret pod Paryżem samochód wjechał w grupę żołnierzy biorących udział w wojskowej operacji o kryptonimie „Sentinelle”, której celem jest ochrona najważniejszych obiektów w całym kraju. Sześciu żołnierzy jest rannych, dwóch ciężko. Kierowcy jeszcze nie zatrzymano, ale wiadomo już, że jego działanie było celowe. Mer miasteczka określił zdarzenie jako odrażający akt agresji i dodał, że do tej pory Levallois-Perret było spokojnym miejscem, w którym nie dochodziło do incydentów. Teraz doszło.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co łączy oba „incydenty”? Otóż doszło do nich na „ziemi walki o islam” czyli dar al-harb. Być może zachodni politycy nie zdają sobie z tego sprawy, lub też ogłupiająca polityczna poprawność nie pozwala im o tym myśleć, ani mówić, ale dla muzułmanów świat dzieli się na dwie strefy: „ziemie islamu” (dar al-islam) oraz „ziemie walki o islam” (dar al-harb). Innej opcji nie ma. Jak się zaprosiło muzułmanów  do „ziemi walki o islam”, to nie ma co się dziwić, że walczą. Ponieważ na otrzeźwienie polityków Zachodu nie ma co liczyć, więc – jak mawiają zwolennicy multi-kulti – mieszkańcy Europy Zachodniej powinni się do tego przyzwyczaić. A my będziemy obserwować, jak im to przyzwyczajanie wychodzi.

Źródło: pap, onet.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. M. mówi

  Zwykły dzień wielu dzieci w Polsce:

  https://wiadomosci.wp.pl/10-letnia-dziewczynka-wyskoczyla-z-czwartego-pietra-miala-dosc-znecajacej-sie-nad-nia-matki-6153259488700033a

  „Kobieta poniżała i biła dziewczynkę od dawna. Dziecko było załamane i chciało targnąć się na swoje życie wyskakując z okna w mieszkaniu. 10-latka przeżyła, ale stwierdzono u niej liczne i rozległe obrażenia ciała, m.in. złamania kończyn, pękniętą miednicę i obrażenia wewnętrzne. Do tragicznej sytuacji doszło w Zamościu. Służby ratunkowe szybko przyjechały na miejsce wypadku, dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. W tym czasie policja zapukała do mieszkania, z którego wyskoczyła dziewczynka. W środku była pijana matka, która jak podaje portal lublin112.pl nie przejęła się zbytnio informacją, iż jej córka znajduje się w ciężkim stanie.

  Kobieta od dawna znęcała się nad dzieckiem i miała przyznany nadzór kuratora. Sąd przedstawił 49-latce zarzuty psychicznego oraz fizycznego znęcania się nad dzieckiem, Kobieta nie przyznała się do winy. Elżbieta G. została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.”

 2. Robert mówi

  Francja to kraj który bodaj od 1966 roku próbował sie uniezaleznic militarnie od USA,wystapił z NATO,Anglia ucieka z unii,Bruksela jest centrum tego cyrku,zwanego dzikim zachodem…kraje wiernie poddane,male ,,demokracje,,słabe nie maja zbiegiem okolicznosci incydentow,kto sie boi gargamela niechaj zaraz idzie spac,to film dla tych,co sie lubia bac,niepokornych…To mówie ja,Smerf niebieski,CIAmajda…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.