Zwolennikom Dudy posłanka PO chciała wyłączyć głośnik. Przypadkowo dostała w twarz [WIDEO]

4

Walczący o głosy w wyborach Rafał Trzaskowski objeżdżał dziś (24.06.2020) Podkarpacie. Był między innymi w Rzeszowie i Dębicy. Podczas jednego ze spotkań pojawiła się grupa przeciwników prezydenta Warszawy, jawnie wspierająca kandydaturę Andrzeja Dudy. Nie spodobało się to posłance Platformy Obywatelskiej Agnieszce Pomaskiej, która przeciwnikom „ambasadora LGBT” próbowała wyłączyć głośnik. Przez przypadek dostała po twarzy…

Gorąco na wiecu @trzaskowski_ . Przeciwnicy krzyczą, posłanka @pomaska reaguje. Doszło do przepychanek, reaguje policja – czytamy na Twiiterze nad filmem film z udziałem posłanki PO. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki wskazując, że Pomaska targnęła się na własność prywatną.
PiS powinien puszczać ten film non stop. Pomaska nie tylko naruszyła własność prywatną, ale jeszcze próbowała symulować ze została uderzona w twarz – skomentował inny użytkownik.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pomaska dostała po twarzy. Jednak nie było to umyślne uderzenie zwolennika Andrzeja Dudy, ani nie było silne, stąd z jednej strony pisanie o symulacji, a z drugiej o ataku pisowców – co dostrzec można na profilach zwolenników Trzaskowskiego – jest niedorzeczne. Pomaska chciała wykorzystać uderzenie i trochę poudawać męczennika, ale najwyraźniej prędko zorientowała się, że zostałoby to wykorzystane przeciwko niej i stałaby się celem niewybrednych kpinek i antybohaterem końcówki kampanii.

Zobacz także:

„Ukraińcy mordowali czym popadnie…” Wspomnienia Świadka Rzezi Wołyńskiej, Janiny Bednarskiej [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Co robiła ,,podpaska” na Podkarpaciu zagłębiu katolicyzmu w Polsce. Czy ta baba zwariowała? Nie popieram hamulcowego z byłej UW, bo to judasz, ale tej babie należało się w pysk bo szerzenie sodomii lgbt w wykonaniu jej idola jest skrajnie obrzydliwe.

 2. babcia były wyborca pis i dudy mówi

  teraz dzięki 2 wetom sądowniczym ,kiedy pis chciał wszystkich pracowników sądów zwolnić i na nowo przyjmować do pracy a p.duda 24.07.2017 zawetował aby było jak było a ten pan zostanie skazany na 1 rok więzienia dzięki wetom p.dudy dlatego teraz ja oddam świadomie głos nieważny skreślam X całą kartę i pszę WETO 24.07.2017

 3. MMMMMM mówi

  PODPASKA JAK KAZDY PO-WSKI MŁOTEK, Z PLECACKIEM BIEGA! ZAUWAŻYLISCIE? ZNAKIEM ROZPOZNAWCZYM TYCH OSZUSTOW I ZŁODZIEI Z NIEMIECKIEJ, JURGIELTNICZEJ PARTII PT. PLATFORMA (SIC!!) OBYWATELSKA SĄ PLECAKI. NOSZĄ JE ONI NOTORYCZNIE, DO SEJMU CIĄGNĄ Z PLECAKAMI I W OGÓLE ŁAŻĄ W GARNITURACH Z PLECAKAMI JAK PRZYMUŁY OSTATNIE! NO BO TO WG NICH, CIEMNIAKÓW „JAŚNIE OŚWIECONYCH” UB-CKIM RODOWODEM, BO ONI Z UB-CKICH DOMÓW POCHODZĄ , JAK NP.TRZASKOWSKI, WIELCE JEWROPEJSKIE JEST. A ONI TO PRZECIEŻ JEWROPEJSAMI SĄ PEŁNĄ SWOJĄ CHAMSKA GĘBĄ, JAK NP.TEN IGNORANT, BUC NADĘTY, SIKORSKI! A PODPASKA W JAPĘ NIE DOSTAŁA A POWINNA BO RZUCIŁA SIĘ ZNISZCZYĆ CUDZE MIENIE! PODPASKA WIECZNIE SIĘ ZACHOWUJE JAKBY BYŁA NIESPEŁNA ROZUMU! ALE …..JAK WYGLĄDAJA CI CO JĄ WYBRALI……? SZOK!!!

  1. MACIEJ mówi

   Tak, to są MŁOTY i TŁUKI do kwadratu.
   Niewiarygodne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.