Zrównać antysemityzm z terroryzmem! Szokujący apel Mosze Kantora podczas Światowego Forum Holokaustu

Mosze Kantor/ fot. screen
11

W czwartek (23.01.2020) podczas Światowego Forum Holokaustu przemawiał organizator tej imprezy, czyli rosyjski Żyd Mosze Kantor, który zaapelował, aby antysemityzm zrównać z terroryzmem. „Musimy zrównać, prawnie i praktycznie, słowa i czyny antysemickie ze słowami i czynami ekstremistycznymi, a nawet terrorystycznymi” – powiedział Kantor.

W swoim przemówieniu Kantor oświadczył, że Żydzi byli zawsze najbardziej lojalnymi obywatelami państw, w których mieszkali i ze wszystkich sił starali się zintegrować oraz zostać filarami tego państwa we wszystkich dziedzinach. „Odrzucenie Żydów to odrzucenie porządku światowego” – stwierdził Kantor podkreślając, że Żydzi zawsze byli pierwszym celem, ale nie ostatnim, a antysemityzm jest zagrożeniem dla wszystkich, ponieważ prowadzi do ofiar nie tylko wśród Żydów, ale wśród wszystkich. Podkreślił też, że antysyjonizm jest formą antysemityzmu.

Kantor przedstawił też dane, z których ma wynikać, że 80% Żydów w Europie czuje się zagrożonych, a 40% myśli o wyjeździe z Europy. „Za trzydzieści lat może już nie być Żydów w Europie” – powiedział Kantor i oświadczy, że konieczne jest wprowadzenie powszechnej edukacji o Holokauście, antysemityzmie, rasizmie i ksenofobii. Kolejnym krokiem musi być wprowadzenie odpowiedniego prawa i jego egzekwowanie. Jako przykład Kantor podał m.in. niemieckie prawo przeciw mowie nienawiści w Internecie oraz amerykańskie prawo odbierające federalne finansowanie uczelniom, które nie walczą z antysemityzmem.

Kantor oświadczył, że najmniejszy antysemityzm jest w Rosji ze względu na „bezkompromisową, wieloletnia politykę skierowaną przeciw antysemityzmowi traktującą akty antysemityzmu z największą surowością, co doprowadziło do wyeliminowania antysemityzmu z przestrzeni publicznej”. Zakończył wezwaniem do wspólnych działań na rzecz walki z antysemityzmem.

Mój komentarz: Przemówienie i postulaty Mosze Kantora idealnie współgrają z opublikowanymi w 2018 wytycznymi do walki z antysemityzmem, które stanowią podsumowanie ustaleń konferencji zorganizowanej przez Europejski Kongres Żydów, Uniwersytet w Nowym Jorku, Uniwersytet w Tel Awiwie i Uniwersytet Wiedeński. Jest to plan globalnego spacyfikowania wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób krytykują Żydów. Przewidziano w nim wpisanie walki z antysemityzmem do legislacji każdego państwa oraz obowiązek finansowania tej walki przez każde państwo.  Przewidziano również stworzenie rozwiązań prawnych do skutecznego zwalczania antysemityzmu. Mosze Kantor zaapelował o zrównanie antysemityzmu z terroryzmem. A ponieważ według definicji antysemityzmu, której przyjęcia domagają się Żydzi, każdy może zostać uznany za antysemitę, wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy terrorystami z założenia. I wszyscy – prędzej, czy później -powinniśmy zostać ukarani z największą surowością.

O wytycznych do walki z antysemityzmem i o tym, dlaczego wszyscy podpadają pod definicję antysemity obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ. Kupując książkę wspieracie działalność portalu wPrawo.pl.  

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

Polscy żołnierze wykreśleni z grona aliantów. Fałszowanie historii podczas Światowego Forum Holokaustu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Ależ oczywiście tu chodzi o zrobienie świętych krów z „narodu handlowego”, by mogli bezkarnie rżnąć na kasę głupich gojów.

  1. robert mówi

   Ofiary holokaustu oskarżają: Jak Nathan Schwalb i Yitzchak Greenbaum z Agencji Żydowskiej utrudniali akcję ratunkową. | wolna-polska.pl

 2. anonim mówi

  Deklaracja tego podłego talmudysty to zapowiedź strasznego terroru, jaki chcą zgotować gojom. Oni chyba naprawdę uwierzyli, że są narodem wybranym, ale przez kogo, chyba przez samych siebie. Obłąkane tezy nienawistnika ogarniętego paranoją tzw. antysemityzmu. To skutek prania mózgu od najmłodszych lat i pojenia jadem talmudycznej nienawiści. Mnie zastanawia, czy Putin został kupiony przez żydów, czy udaje Wallenroda? Przecież jego słowa o gloryfikacji żydów mogą być bardzo negatywnie odebrane w Iranie. Czy Iran został zdradzony przez Rosję, która zawarła pakt z diabłem czyli z syjonistami?

  1. Robert B. mówi

   11 milionom nie uda się ujarzmić 7 miliardów. Jak się posuną za daleko, to dostaną lanie, tak jak to jest od wieków.

   Putin to rasowy cynik. Nie wierzy w ani jedno słowo, które mu wychodzi z ust. Jeżeli trzeba, to wydaje rozkaz zabicia Żyda (patrz Bieriezowski).

  2. AmerginMacEccit mówi

   Taki terror był już w ZSRR za bolszewików. Stalin twierdził w amerykańskiej prasie, że za antysemityzm karał śmiercią, choć sam później stosował czystki antyżydowskie…
   Wystarczy się zgadać z Chińczykami, oni pierwsi są do wyśmiania tego wiecznej żydowskiego jojczenia o „największej zbrodni bez precedensu”, bo Chińczyków w II wojnie i ogólnie XX w. zginęło znacznie więcej. Nie pozwolą też sobą pomiatać jakimś talmudycznym nienawistnym geszefciarzom.

 3. Hammurabi mówi

  Tama budowana pracowicie przez pokolenia żydowskich geszefciarzy zaczyna przeciekać nieznacznie ale jednak. Teraz do jej łatania biorą się solidarnie i inni chcący dołączyć do podziału potencjalnych zysków i do powstrzymywania tamowanego gniewu narodów, które poniewczasie orientują się, że zostały zwyczajnie oszukane i wmanewrowane w nieustającą adorację jedynej i wybranej nacji.
  Antysemityzm odmieniany przez wszystkie przypadki stał się religią, której „kapłani” żrą ponad miarę cudzą krwawicę wciąż wołając, że mają zbyt mało.
  Cała nadzieja w tym, że owa tama mimo łatania i wzmacniania będzie przeciekała w coraz to innych miejscach by się w końcu zawalić.

 4. a. mówi

  „Żydzi byli zawsze najbardziej lojalnymi obywatelami państw, w których mieszkali i ze wszystkich sił starali się zintegrować oraz zostać filarami tego państwa we wszystkich dziedzinach”. Kogoś, kto wygłasza takie brednie nie interesuje prawda, jedynie zysk. Finansowy, polityczny czy inny, ale jedynie zysk.

  1. AmerginMacEccit mówi

   Mason i ojciec założyciel USA Jerzy Waszyngton uważał odwrotnie i powiedział, że Żydzi są bardziej niebezpieczni niż maszerujące (angielskie) armie i są dżumą społeczną, o którą będą ich (polityków) winić przyszłe pokolenia. Nie twierdzę, że to moja opinia, ale coś jest na rzeczy, skoro wszędzie tak ich postrzegali i wyrzucali z wielu krajów. Jeżeli przywołać słowa rabina Owadii o „gojach” to wszystko składa się w całość.

 5. AmerginMacEccit mówi

  „Antysemityzm to postrzeganie Żydów takimi jacy są naprawdę, a nie za jakich chcieliby uchodzić.” – Yo’aw Shamir, żydowski dokumentalista, autor filmu „Zniesławienie”.

  „Antysemityzm to taka nasza sztuczka, ciągle ją stosujemy.” – była izraelska minister edukacji

  Wiedziałem, że tak będzie, najpierw nadać Żydom immunitet całkowity nawet przed krytyką, a później przedefiniować pojęcie antysemityzmu tak po leninowsku, żeby pod antysemityzm podpadało niemal wszystko, a później zmusić aparaty pozornie demokratycznych i wolnych krajów do histerii i bredzenia o terroryzmie i ściganiu nawet za krytykę zbrodniczych poczynań Izraela. Kto im dał prawo do takich poczynań, ich bożek i pustynny demon, gadający krzak??? Schizofrenię się leczy, a nie kultywuje i chroni…
  Widać sporo Żydów jest antysemitami, skoro antysyjonizm to antysemityzm, a jest ich wielu, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z państwem Izrael.

 6. Sebastian mówi

  Aby twierdzić nieco o antysemityzmie, trzeba być semitą. Jako, iż chazarzy to pokłosie wielowiekowej mieszanki ludów tureckich z indoeuropejskimi, jest nieprawdą i manipulacją, ze strony fałszywych semitów. To że w średniowieczu przyjęli semicką religię, nie czyni ich genetycznymi spadkobiercami ludów Palestyny. Wymyślili sobie, iż będą siebie mianować żydami aszkenazyjskimi, cóż, nawet nazwa ta, została jawnie lub niejawnie zapożyczona od scytyjskiego ludu. Kolejna sprawa, haplogrupa tzw. aszkenazyjska to nic innego jak wariant haplogrupy R1a. Semici natomiast posiadają J. Antysemita to właściwie ten, który jest przeciwny Arabom w różnym stopniu, Włochom, Grekom, w różnym stopniu, Maltańczykon, Etiopczykom, oraz innym chamitosemitom:)

 7. der5g6t7h8j9i mówi

  Od wieków,to samo,teraz NWO,a ,,panami”?-,,naród wybrany”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.