Zofia Klepacka ma większe jaja niż Małysz! Skoczek wspiera LGBTQP+, windsurferka broni tradycyjną Polskę

Adam Małysz wspiera pederastów / Fot. YouTube
18

Do wczoraj przez wielu uwielbiany za wybitne osiągnięcia w skokach narciarskich, a także samozaparcie w rajdach Dakar, w których co prawda żadnych sukcesów nie odniósł, Adam Małysz popłynął z głównym ściekiem. Zabrał głos w sprawie deklaracji dewiantów (tzw. LGBTQP+), którą w Warszawie podpisał Rafał Trzaskowski i jego nieheteronormatywny kompan, Paweł Rabiej. Nie poszedł drogą znakomitej windsurferki Zofii Klepackiej, która oznajmiła: Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Za te słowa mainstream i pozbawione racjonalnego myślenia lewactwo, wylało na nią wiadro pomyj, a nawet groziło śmiercią.

Pomijając skandaliczność samych haseł, ludzie wywieszający obraźliwe transparenty nie wiedzą przecież, czy przy okazji nie obrażają i nie grożą swoim ulubieńcom, zawodnikom, którzy w barwach ich drużyny biegają po boisku – w rozmowie z dziennikarzem Wprost mówi Adam Małysz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skoczek twierdzi, że homoseksualizm wśród sportowców to temat tabu, a wielu zawodników nie chce rozmawiać o zboczeniach, ponieważ boją się utraty sponsora. Małysz w ten sposób lansuje się na odważnego macho środowisk LGBT i sugeruje, że to on płynie pod prąd.

PRZECZYTAJ: Kibice Legii stają na wysokości zadania! Stanowcze NIE dla homopropagandy

Prostujemy idiotyzmy sportowca z Wisły. Panie Adamie, co jak co, ale to za poparcie homopropagandy i środowisk nieheteronormatywnych na głowy celebrytów spadają kolorowe konfetti, nie zaś na głowy tych, którzy mają odwagę stanąć w obronie normalnej Polski jak uczyniła to Zofia Klepecka. Po drugie, sprawa homopropagandy to kwestia promocji wynaturzeń i demoralizacji w szkołach, a nie „grożenie ulubieńcom”, które na potrzeby wywiadu wysysa Pan sobie z palca. Cóż powiedzieć, utalentowana sportsmenka ma większe jaja, niż Pan. Stracił Pan w oczach milionów Polaków.

Przeczytaj także:

Post-modernizm: LGBTTQQIAAP & reszta społeczeństwa (5)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Greg mówi

  czulem ze jest cieply od dawna, wasik tragedia

 2. Jakub mówi

  Niech ten wypierdek założy narty i leci…Leć ciepły Adasiu, leć najlepiej jak najdalej od Polski.

 3. Tomek mówi

  Ten Pan nie pierwszy już raz zabiera głos w sprawach o których nie ma pojęcia. Swego czasu uznał za stosowne publicznie karcić tych, którzy nie zgadzali się z oficjalną rządową wersją przyczyny katastrofy rządowego TU-154 pod Smoleńskiem. Teraz kolejna żenująca wypowiedź. Rzecz nawet nie w tym, że Pan Małysz ma taki, a nie inny pogląd na tę sprawę. Rzecz w tym, że gość kłamie, albo nie wie, co mówi. Panie Małysz byłeś wielkim sportowcem, ale człowiekiem jesteś małym. I nie o pański wzrost mi chodzi.

 4. krzysiek mówi

  nie jest taki jeszcze stary a juz mu odbilo w dekiel !! ostatnio bardz dziwnie sie zachowuje , sodowka !!

  1. Czesław mówi

   Właśnie, raczej związany z tradycją niemieka tak jak premier Buzek a nie polską.

  2. gojek mówi

   Trzeba mu podrzucić film G.Brauna „Luter i rewolucja protestancka”.
   A po drugie: kilka banerów na skokach, parę memów, żeby mu w trochę potrzepało kichami…

 5. Janusz I mówi

  Nie dziwię się Małyszowi. Ciągle nad nim wisi naprawa dachów.

 6. Heniek mówi

  …. sam na to zapewne nie wpadł ale mu kazali to powiedzieć i tak myśleć bo nie widzę jego samodzielności w dorosłym życiu
  Małysz to całkowita odwrotność Pudziana i wielu innych sportowców ….
  ten będzie grał zawsze z klucza jakiego mu zagrają bezideowy pacan nic więcej ….

 7. FD mówi

  prostak zawsze pozostanie prostakiem snobującym się na pseudonowoczesnośc! biegają obydwoje z małż-owiną po tvn-ach i innych lgbtq+ stacjach telAwizyjnych to mózgi wyprane do czysta. Ale nawet jakby odrobina rozumu się gdzieś jeszcze tliła to przecież cWelebryctwo zobowiązuje!

  1. Sarmatus mówi

   Genialne..alez mnie cieszą Wasze komentarze..? serce rośnie widząc tyle rozsądku i przyzwoitości w narodzie! Kochani jesteście wszyscy!! Na pochybel cwelebrytom! Nadchodzi fala ludzkich serc..wygramy..zobaczycie!! Już tak wielu, tak mocno, i tylko czeka kiedy..będzie dobrze! Odbierzemy wszystko co nasze i wychowamy następne pokolenie w swoim zdrowym kraju..w Polsce

 8. Jakub Kowalczyk mówi

  W moich oczach Pan Adam wiele zyskał, popieram słowa Pana Adama Małysza. Ciężko powiedzieć też niejako, że stracił w oczach milionów, skoro nikt ich o zdanie nie pytał. Pozdrawiam cieplutko.

  1. sten mówi

   Chyba chodzisz o białej lasce …

 9. ikss67 mówi

  Zaraził się od miłośnika młodych kurczaczków, pana prezia, poprawnością polityczną. Czyli zadanie: jak powiedzieć coś aby nie powiedzieć ale powiedzieć. Ta choroba pojawia się w pewnym wieku i jak słusznie napisano wiąże się z utratą własnego zdania, czyli kolokwialnie mówiąc: jaj.

 10. adam mówi

  Odprdolcie się od Adasia: on wykazał zwykłą czujność i gospodarską zapobiegliwość: czy głupi jest żeby się narażać swojemu przyjacielowi prezydentowi-Bronkowi? A tak se razem będą po krzesłach hasać.

 11. Jerzy mówi

  Adaś popłynął rynsztokiem. A chciał być oryginalny. Zabłysnął. Głupota czy szaleństwo?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.