Zmywanie naczyń to przemoc domowa! „Niebinarna kobieta” urządził histerię, wsparła go Młoda Lewica, brat zdemaskował hucpę

Violet Lune/ fot. Facebook
13

Zobaczcie, jaką młodzież hoduje ideologia gender i Młoda Lewica. Osiemnastoletni działacz tej organizacji, podający się za niebinarną kobietę o imieniu Violet Lune, pokłócił się z matką i wyprowadził z domu. Następnie utworzył zrzutkę, żeby wynająć mieszkanie i zamieszkać ze swoją dziewczyną. Oto zamieszczony przez niego opis.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Młoda Lewica ruszyła w sukurs swojemu działaczowi. W poście zamieszczonym na Facebooku lewicowi aktywiści piszą, że „wydarzyło się coś strasznego”, a Violet Lune „musiała uciec, by móc uwolnić się od znęcającej się nad nią matki”.

A oto kilka komentarzy pod tym wpisem.

A teraz wyjaśnienie brata, który zamieścił je na Facebooku, ponieważ ma już dość komentarzy o „przemocy” w jego domu. – Matka zdenerwowała się na nas za coś tak prostego i błahego jak nieumyte naczynia w zlewie, głównie zostawione tam przez Violet. Zaczęła krzyczeć, a w odpowiedzi Violet zrobiła to samo. Darli się na siebie nawzajem, jak podczas kłótni. Doszło do momentu w którym padła decyzja Violet o przeprowadzce do swojej dziewczyny. Spakowała ona komputer, robot kuchenny czy inny mikser (???) trochę ubrań i wyszła. Następnie zobaczyłem post i składkę. Znam swoje rodzeństwo i wiem ze nie wyda tych pieniędzy odpowiedzialnie, wręcz przeciwnie – pisze 17-latek.

Brat wyjaśnia też, że Violet większość swojego czasu poświęca na granie i przyjemności, a do wspomnianej „matury która zajmuje jej tyle czasu” nie uczy się niemal w ogóle. – Moja mama już dostaje telefony od szkoły bądź opieki społecznej, przez tą wyolbrzymiona reakcje Violet – czytamy w poście zamieszczonym przez brata.

Reasumując: 18-latek urządził histerię, gdy pokłócił się z matką o brudne naczynia, a ponieważ utrzymuje, że jest niebinarną kobietą, a do tego działa w Młodej Lewicy, sprawa została nagłośniona jako przemoc domowa. Oczywiście głupio byłoby się przyznać, że jest się leniem i nieukiem, więc trzeba dorobić do tego dramę. I od razu wyjaśnienie dla niewtajemniczonych w genderową nowomowę: misgenderowanie i używanie deadname’u oznacza, że matka zwracała się do syna jak do chłopaka i używała jego prawdziwego imienia.

Na zakończenie film, w którym działacze Młodej Lewicy zapraszają do wspólnego działania. Zobaczcie sami, do jakiego stopnia te dzieciaki mają już wyprane mózgi.

Źródło informacji: Facebook, Twitter

Zobacz też:

SKANDAL! Sąd zwolnił Lempart z kosztów sądowych i zastępstwa procesowego, bo to… „wyjątkowy wypadek”. Chodzi o proces ws. znieważenia Jacka Międlara

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ikss67 mówi

  Szkoda, że nikt nie wmówił onemu że jest krową, albo koniem. Widać w dobie gdy młodzi ludzie spedzaja czas przy komputerze, telefonie, zamiast uprawiać sport. To efektem są takie abberacje psychiczne typy trzecia , czwarta, piata płeć, itd. Masoni i inni pokładaja się ze śmiechu, że są tacy, którzy doraviaja ideologie do swoich słaVości i ułomności. Upatrując przyczynę swoich życiowych porażek w swojej „odmienności” Pathetic.

 2. Hammurabi mówi

  A co z ojcem? Nie ma kto przemówić gówniarzowi do rozumu?
  No tak… Prawo.
  Idziemy po śladach zostawionych przez tzw. „zachodnie społeczeństwa”. W sumie wychodzi na to, że je powoli doganiamy.
  Różnej maści „fachowcy” od wychowania wymyślają chore wychowawcze teorie a grupa piekielnie inteligentnych sukinsynów „umocowanych” ponad granicami państw wykorzystuje je do destrukcji społeczeństw obok innych działań których doświadczamy na naszych ulicach, sejmie, senacie…
  Jedno jest pewne ustępliwością i głaskaniem takich jak to Violet niczego nie zmienimy. Przynajmniej na lepsze.

 3. Jaca mówi

  Na takiego to guma i wąskie drzwi. Tyle w temacie.

  1. Hammurabi mówi

   Poczytaj sobie wypociny wspierających tego lenia i kombinatora ludzi… Radzą, wspierają… Radzą skarżyć do sądu o alimenty…
   Dziwię się, że rodzice tej jego „dziewczyny” nie wynieśli tego czegoś na kopach. Jest jednak nadzieja, bo okrutnie torturowaną kreaturę przyjęła pod swoje błoniaste skrzydła lewica. Polata z gołym dupskiem na paradach i nie zginie…
   Czasem mam żal do władz, że ochraniają takie manifestujące violety. Może jednak czas zostawić organizmowi – jakim niewątpliwie jest społeczeństwo – czas i dać sposobność na samooczyszczenie? Przecież te łajzy są jak wirus i szczepionka w jednym. Czas na przeciwciała, bo zginiemy.

 4. wilk mówi

  NA LECZENIE PSYCHIATRYCZNE BEZ SKIEROWANIA

  1. tow.Piotrowicz z PZPR / PiSrael mówi

   Na binarne i homoseksualne 👹 zboczenia najskuteczniejsza jest policyjna pała. 100% skuteczność gwarantowana 😂

 5. mlody z PO mówi

  Czyli kolejny naciagacz jak Boleslawa L. i Mateusz od Puszek?
  Ja widze ,ze tutaj trzeba kolana i pasa a nie jakiejs zrzutki na dopalacze.

 6. W K mówi

  Teraz cudak ma już na zmywarkę do naczyń, nawet taką od Miele, więc może przestać płakać.

 7. Adrianna Lewacka mówi

  Wpłaciłem 100 zł z linkiem do BlaBlaCaru i dopiskiem: WYJEDŹ z POLSKI do NIEMIEC.

 8. Nika mówi

  Wypad jak się w domu nie podoba i obowiązki są be, Ktoś za gnoja ma sprzątać a on będzie siedzieć i grać. Niech zarobi umyje samochody posprząta domy starszym osobom i zarobi sam trochę grosza. Cwaniactwo roszczeniowe a banda wspiera takich nierobów. Pokolenie straceńców chyba już ostatnie.

 9. Nika mówi

  Wypad jak się w domu nie podoba i obowiązki są be, Ktoś za gnoja ma sprzątać a on będzie siedzieć i grać. Niech zarobi umyje samochody posprząta domy starszym osobom i zarobi sam trochę grosza. Cwaniactwo roszczeniowe a banda wspiera takich nierobów. Pokolenie straceńców chyba już ostatnie.

 10. Derwisz mówi

  Recepta miękko narzucana przez EU jest, nazywa się Allach i należy do tych którzy nie biorą jeńców.
  Cóż jeszcze trochę i w trosce o swe dzieci również w Polsce wyznanie wiary: „Nie ma Boga prócz Allaha, a Muhammad jest Jego Wysłannikiem” będzie coraz częściej ogłaszane.
  Szahada nie została pozbawiona siły sprawczej i nie została zawłaszczona przez turkomanów. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0d/Flag_of_Saudi_Arabia.svg/1280px-Flag_of_Saudi_Arabia.svg.png
  Religia gdy nie wyrwać jej zębów i pozwolić działać to siła potężna, podobne do opisanego powyżej dylematy po prostu nie zdarzają się lub są duszone żelaznym prętem natychmiast.
  „Obj. 2:27 a rózgą żelazną będzie ich pasł:
  jak naczynie gliniane będą rozbici”

 11. Współczujący mówi

  Miejmy nadzieję – że może następna próba samobójcza będzie udana – tak szczerze ten pan Violet ma tak okropne życie że to chyba najlepsze rozwiązanie 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.