Jak zmasakrować się w 40 sekund, czyli występ “obrończyni demokracji” przed Sejmem [WIDEO]

fot. twitter
8

Podczas wczorajszego pierwszego czytania w Sejmie projektów ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa Obywatele RP zorganizowali protest przed budynkiem parlamentu. Tłumów nie było, ale był niesamowity występ „obrończyni demokracji”. Można śmiało powiedzieć, że takiego skeczu dawno nie widzieliście.

Pani w dziwnym stroju wygłosiła przemówienie, które brzmi tak: „To jest czas walki o godność, nie tylko o jakieś tam sądy, o których nie wiecie, co za chwilę będzie oznaczać jeżeli Prawo i Sprawiedliwość położy na nich łapę. Ja wiem, mój ojciec był sędzią w czasach komuny i codziennie pękało mu serce, kiedy musiał iść do roboty, aż umarł jak miał 50 lat. Teraz ja idę do pięćdziesiątki i stanę po tej same stronie, po której stał mój stary.”

Nasze pierwsze pytanie brzmi: skoro ojciec tej pani tak bardzo cierpiał będąc sędzią w czasie komuny, to dlaczego nie zmienił pracy? Pytanie drugie: kto jest stylistą tej pani? Pytanie trzecie: gdzie jest człowiek z helikopterem na głowie? Przydałby się do duetu.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. a mówi

  Nie wierze w to co zobaczyłem i odsłuchałem 😀

 2. Jarek mówi

  czy w nauce filozofii istnieje jakaś granica pojęcia głupota – ta pani jest dowodem iż granice tego pojęcia nie istnieją

  1. Gabryela mówi

   PO PROSTU BRAK SLOW.!!!! JA MYSLE JEJ PIERWSZE TRZY SLOWA JUZ WYSTARCZYLY…NIC DODAC NIC IJAC ; TE PIEKNE PRL,+PZPR DLA TEJ “ damy“ w niesamowitym loku.

 3. qazq mówi

  Samozaoranie level “córka PRL-owskiego prominenta”

 4. Malina78 mówi

  I dlatego kochana pani żeby nie pękało innym sędziom serce PiS zmieni KRKS ?

 5. Nowy z Tarnowa mówi

  Jeżeli totalsi mają takich fanów, wrogowie są im już niepotrzebni.

 6. przemo mówi

  trochę żal mi jej itp., najprawdopodobniej upośledzona psychicznie osoba, która jest marionetką pewnych wyjątkowo złych ludzi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.