Zgwałcona przez „uchodźców” odebrała sobie życie. Policja i prokuratura odmówiły wszczęcia śledztwa

fot. youtube
5

Szwecja stała się zupełnie bezbronna wobec islamskiej nienawiści, której na co dzień doświadczają rdzenni obywatele Szwecji. Drastycznie pokazuje to przypadek 30-letniej Angelici Wiktor, którą w marcu bieżącego roku zgwałciło dwóch muzułmańskich sąsiadów. Zrobili to w jej własnym mieszkaniu. Syryjczycy Adnan i Samir wdarli się do domu kobiety, kiedy ta spała, ściągnęli na podłogę i dokonali brutalnego gwałtu. Kobieta doznała poważnych obrażeń i szoku psychicznego. Po kilku miesiącach udręki i bierności policji kilka dni temu kobieta odebrała sobie życie, faszerując się ogromną ilością tabletek nasennych.

Mimo iż policjanci i prokuratura znają dane islamskich gwałcicieli odmawiają poszukiwania sprawców. Jeszcze kiedy kobieta żyła twierdzili, że w sprawie „nie ma żadnych dowodów”, a obdukcja którą przeprowadziła „o niczym nie świadczy”. Ponadto zaraz po gwałcie, kobieta domagała się, by policja przeprowadziła badania DNA w celu potwierdzenia tożsamości sprawców. Funkcjonariusze odmówili. Nie przekonały ich również zeznania muzułmanów, którzy przyznali, że tragicznej nocy byli u kobiety w mieszkaniu.

Szwedzka policja i prokuratura są współwinni śmierci rdzennej obywatelki Szwecji. Do tragedii doprowadziła chorobliwa faworyzacja mniejszości muzułmańskiej, którą od wielu lat promują kulturowi marksiści, czyli lewaccy zwyrodnialcy, którzy pod płaszczykiem „tolerancji” promują śmierć i islamski zamordyzm.

 

Szwecja dba o dżihadystów z ISIS, ale odmawia azylu 106-letniej kobiecie, która uciekła przed talibami

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Constancja mówi

  winny tu jest kazdy kto popiera wpuszczanie muzulmanow do Europy, na czele z Franciszkiem!

 2. Stif mówi

  Dosc panowania zydow na swiecie,to oni sa sprawcami tragedii itd

 3. rrr mówi

  Szwecja – państwo prawa… a podobno w Polsce demokracja i praworządność są zagrożone…

 4. Jarek mówi

  jeszcze trochę to ich społeczeństwo a raczej jego część skłądająca siez tradycyjnych Szwedów będą na kolanach pod naszą ambasadą błagaco interwencję tam naszej armii i pozbycie się islamskich zwyroli

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.