Żenada! Warzecha atakuje Międlara, ponieważ nazwał „skandalem” brak nazwisk księży-pedofilów w rejestrze MS

Łukasz Warzecha/ fot. youtube
15

– To też ciekawe. Jak się można zagubić – ze złości na Kościół pan Międlar jest gotów powielić nawet manipulacje Giewu – napisał na Twitterze publicysta „DoRzeczy” Łukasz Warzecha komentując wpis Jacka Międlara, w którym nazwał on „skandalem” brak nazwisk księży-pedofilów w ministerialnym rejestrze.

– Na czym polega ta manipulacja? Przejrzałem rejestr. Nie ma ani jednego skazanego pedo-księdza, którego miałem nieprzyjemność poznać. Mogę Panu podać adresy parafii. Proszę tam wysłać dziecko na spotkania duszpasterskie – odpowiedział Międlar na wpis Warzechy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Warzecha nie raczył odpisać, ale za to odezwał się Piotr Barełkowski prowadzący program w telewizji braci Karnowskich. – Nie należy tak oceniać osób z problemami psychiatrycznymi – kpinkuje Barełkowski w odpowiedzi do Warzechy.

Na usta ciśnie się pytanie: czy panowie Warzecha i Barełkowski, mieniący się „prawicowymi dziennikarzami”, uważają, że ministerialny rejestr nie powinien obejmować nazwisk księży-pedofilów? Czy naprawdę uważają, że stwierdzenie, iż skandalem jest brak tych nazwisk w rejestrze, to wypowiedź wynikająca „ze złości na Kościół”? Czy nagłaśnianie skandalicznej sprawy kościelnego homo-lobby kryjącego pedofilię wśród kleru to przejaw „problemów psychiatrycznych”? Czy Warzecha i Barełkowski zamierzają przyklaskiwać utajnieniu nazwisk księży-pedofilów dlatego, że sprawę nagłośniła „Gazeta Wyborcza”?

Kościelne homo-lobby i księża pedofile niszczą Kościół katolicki. Zamiatanie tej sprawy pod dywan jest na rękę środowiskom wrogim Kościołowi i katolicyzmowi. Skoro prawicowi dziennikarze boją się piętnować tę patologię, to jest oczywistym, że zrobi to za nich antykościelna lewica. Ale zrobi to w taki sposób, żeby wszystkich księży pokazać jako przestępców. Czy tego chce Warzecha i Barełkowski szkalujący dziś Jacka Międlara, którego suspendowano za wypowiedź o kościelnym homo-lobby w programie „Warto rozmawiać”?

Jeśli dziś „Wyborcza” ma paliwo do atakowania Kościoła i Ministerstwa Sprawiedliwości za brak nazwisk księży-pedofilów w ministerialnym rejestrze, to jest to m.in. wina prawicowych dziennikarzy, którzy zamiast piętnować patologię niszczącą Kościół, rzucają się jak wściekli na Jacka Międlara, który o tej patologii mówi. Prawicowi dziennikarze chowający głowy w piasek są odpowiedzialni za to, że antykościelna lewica ma dziś używanie.

Panie Warzecha, Panie Barełkowski – to Wy idziecie ramię w ramię z „Gazetą Wyborczą”, która od lat szkaluje Jacka Międlara. Dziś to Wy mówicie językiem propagandzistów z Czerskiej. Wstyd i żenada!

Przeczytaj też:

K. Żabierek: Abp Ryś opluwa pamięć księży zamordowanych przez pogańską III Rzeszę

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Pedo-księża pod ochroną, kodomici i spółka również… Policja spętana rozkazami zamieniona w tragarzy, nosi opasłe cielska zadymiarzy, cierpiąc jednocześnie na „brak ochoty” by rozpoznać takie „incydenty”, jak ten który miał niedawno miejsce z czeczeńską młodzieżą w Białymstoku. Sędziowie kpią sobie z narodu i o drogę pytają w europejskim trybunale. A rząd? Rząd w gębą pełną frazesów o Polsce, uzgadnia swoje poczynania z ambasadą obcego państwa, bijąc pokorne pokłony. Podpisuje skrajnie niebezpieczne „porozumienia” jak te w Marrakeszu, dopłaca do jawnie wrogich Polsce Ukraińców promując ich zatrudnianie kosztem „aborygenów”, sprowadza desant obcych z dalekich krajów, gwałcąc jednocześnie własne deklaracje… Prezydent zaś paląc chanukowe świece poklepuje się po pleckach z jakimś żydowskim Dyzmą – Danielsem.
  Poważnie pytam: Co dalej? „Panie, jak tu żyć”?

 2. Ochroniarz mówi

  Trafiłeś w samo sedno. Sam jestem ciekaw dokąd nas to wszystko zaprowadzi. Czarno to widzę.

 3. Kryspin mówi

  Ciemny polski LUD nie rozumie o czym mówi Deklaracja z Marrakeszu. Włączają tv i tam im wszystko mówią. Ten cały pis oszukał po prostu Nas wszystkich. W wyborach w 2015 roku zaklinali się, że ubsobaczą sądy, prokuratury, adwokatury. I nic. zwykłe, ohydne oszustwo. GŁOSUJEMY NA NARODOWCÓW. AMEN.

  1. Hammurabi mówi

   Bardzo Cię proszę, nie obrażaj Polaków! To nie jest „ciemny lud”! To dumny i honorowy naród. Tyle,że poprzez wielopokoleniowe wytężone działania swoich wrogów, pozbawiony swoich naturalnych elit. Tych prawdziwych elit, będących wzorcem patriotyzmu, uczciwości i honoru.
   Od 27 kwietnia 1792 rozpoczęło się niszczenie polskości. To ponad 200 lat! Wiesz ile to pokoleń? Ilu wspaniałych ludzi poginęło od kul zaborców, oddało życie na szubienicach i szafotach? Ilu zgniło w więzieniach, ilu gryzie syberyjski piach? Powetowanie tej straty jest praktycznie niemożliwe a odrodzenie musi potrwać. Wierzący powinni się o to modlić a niewierzący trzymać kciuki, o ile czują się Polakami. To nasz wspólny interes, nasze być albo nie być.

  2. Goj mówi

   Mamy demokrację i każdy może głosować i protestować wedle uznania. Nikt nie głosuje za dobrem Polski i nikt nie protestuje. Polacy są ciemnym ludem, tępakami i im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla nas, bo właśnie takie rozczulanie się nad „Chrystusem narodów” jest jedną z głównych przyczyn naszego upadku, jeśli nie najważniejszą. Czechy były w identycznej sytuacji, jeśli nie w gorszej i jakoś się podniosły i wyprzedziły nas w rozwoju. W demokracji „elitą” jesteś Ty i 40 mln innych ludzi – nie potrzebujesz już przywódcy, który powie Ci, co masz myśleć, bo w końcu możesz myśleć sam. Prawda jest bolesna, ale trzeba spojrzeć jej w oczy.

  3. Hammurabi mówi

   A i owszem, trzeba myśleć. Tylko żeby myśleć, trzeba mieć choć elementarną wiedzę. To właśnie jej brak, brak świadomości kim się jest, brak wzorców godnych naśladowania i powszechna zgoda na bylejakość jest powodem łatwości, z jaką przenikają nasze społeczeństwo przeróżnej maści „elyty”. Co się Czechów tyczy, zwróć uwagę, że byli jedynie pod panowaniem – a właściwie częścią – monarchii. Nie byli rozdarci pomiędzy trzech wrogów, nie byli zmuszani do strzelania do swoich rodaków z innego zaboru, nie narastały u nich animozje regionalne pieczołowicie pielęgnowane przez zaborców! Nie byli poddawani eksterminacji na skalę niespotykaną w historii i rabunkowi, nie musieli doświadczać wielu tragedii, które u bogobojnych Polaków powodowały przyrównywanie Polski do umęczonego Chrystusa. Dodatkowo dzięki „aksamitnej rewolucji” oczyścili swoją stajnię Augiasza z tego, co w naszej wciąż zalega.
   Sama „demokracja” zaś jest dobra dlatego tylko, że nie wymyślono jeszcze niczego lepszego. Natomiast w wykonaniu jej piewców przywiezionych na sowieckich tankach jest kpiną.

 4. jaś fasola mówi

  Nadzieja w jakiejś partii narodowej. Brakuje Dmowskiego.

 5. Stanisław mówi

  Najbardziej jest mi przykro gdy to słyszę z ust ludzi którzy siebie nazywają prawicą. Te wypowiedzi pokazują jak nisko może upaść człowiek. Brawo dla Pana Jacka Międlara za odwagę. Mówi jak jest. Żal mi mego kraju.

 6. rychu mówi

  Trzeba pokazywac i walczyc z szatanem w kosciele

 7. Rico mówi

  Jacku te psełdo dziekarzyny nie dorastają Ci do pięt. Jesteś wielkim człowiekiem , będącym wzorem patriotyzmu, uczciwości i honoru.

 8. Norisa mówi

  Zydostwo jest wszedzie siejac calkowite wyniszczenie i zniewolenie Polski i swiata!!!

 9. Janusz I mówi

  Od czasu, gdy zobaczyłem jak Warzecha bronił zapamiętale uboju rytualnego w Polsce dla Żydów i muzułmanów, nie mogę na niego patrzeć i słuchać bez obrzydzenia.

  1. MSW mówi

   Ich już nikt nie słucha i nie kupije. DoRzeczy w Internecie cenzuruje wszystkie antykościelne komentarze internautów. W ich mniemaniu antykościelne. Cenzura jak za Komuny. Już dawno przestałem kupować DoRzeczy. Czasem kupuję Historię DoRzeczy. Ale Historia „warszawskiej” jest dużo lepsza.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.