Żenada! Autor paszkwilu o Antonim Macierewiczu nominowany do Nagrody Wolności Prasy

fot. youtube
3

Dziennikarz „GW” Tomasz Piątek napisał paszkwil pt. „Macierewicz i jego tajemnice”, w którym zarzucił ministrowi MON powiązania z Putinem, GRU i rosyjską mafią. Rzekomo rewelacyjnej książki Piątka nie chciało wydać żadne poważne wydawnictwo. Wydał ją Marcin Celiński, były dziennikarz TVP Info, uczestnik KOD-manifestacji.

Po tym, jak Antoni Macierewicz złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Tomasza Piątka, za paszkwilantem ujęło się osiem organizacji walczących o wolność słowa, w tym Europejska Federacja Dziennikarzy i Reporterzy Bez Granic. Teraz Piątek został jednym z 18 nominowanych do Nagrody Wolności Prasy przyznawanej przez Reporterów bez Granic. Nagroda ma być wręczona 7 listopada br.

Tomasz Piątek jest tak „wiarygodnym” dziennikarzem, że pozbyła się go nawet Krytyka Polityczna po tym, jak wyszło na jaw, że Piątek wysyłał maile do reklamodawców tygodnika „Do Rzeczy” zarzucając tygodnikowi „popieranie prześladowania homoseksualistów przez Putina”.

Nasz komentarz: Obrona obsesjonata udającego dziennikarza śledczego stała się dla lewackich środowisk dziennikarskich metodą na walkę z polskim rządem, który nie podoba się przeżartym marksizmem demoliberałom. Na ikonę tej walki wybrali człowieka snującego absurdalne teorie spiskowe i robią z niego męczennika. To wielkie męczeństwo Piątka polega na tym, że wydumana przez niego teoria spiskowa ma zostać zweryfikowana przez prokuraturę. Ale Piątek lata po mediach i opowiada, że szykuje się na śmierć. Żenada!

Źródło: press.pl, dorzeczy.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Waldemar mówi

  Gazeta Wyborcza to chłam antypolski.

  1. Lamusso mówi

   Tak zgadza się. Potwierdzam. Ale zamiast wylewać pomyje na tego zasranego, gównianego, żydo-komuszego gniota i nadaremnie marnować klawiaturę mojego szlachetnego komputera zadedykuję „na szybko” tym czerwonym,śmierdzącym, szechterowskim sukinsynom jeden z moich ulubionych kawałków,który idealnie pasuje do powyższej sytuacji… https://www.youtube.com/watch?v=gIMedcqEBc8

 3. jacek mówi

  Gazeta Wyborcza jest dla gojów z lewa,a Gazeta Polska dla gojów z prawa.Jedna warta drugiej.Macierewicz warty Piątka,a Piątek Macierewicza.Polecam lekturę książki Chestertona-Człowiek,który był Czwartkiem.Ta lektura wiele wyjaśnia i można nieźle się pośmiać i zmądrzeć.Poczucie humoru tego wielkiego katolickiego pisarza jest kwintesencją angielskiego humoru absurdu..Gorąco polecam.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.