Zatrzymano podejrzanych ws. ataku na Żydów przed klubem w Warszawie. To Ormianie z holenderskim obywatelstwem [WIDEO]

jeden z zatrzymanych w sprawie pobicia Żydów pod klubem w Warszawie/ fot. policja.pl
6

W sobotę ok. 5 rano przed warszawskim klubem na ul. Twardej trzech mężczyzn podeszło do czwórki studentów z Izraela. Jeden z nich zaatakował Żydów krzycząc „Wolna Palestyna” i „Je*ać Izrael”. Dwóch pobitych Żydów trafiło do szpitala, gdzie udzielono im pomocy medycznej i zawiadomiono policję o incydencie. Według ofiar sprawcami mieli być mężczyźni „pochodzenia arabskiego”. Brat jednego z pobitych obarczył winą Polaków pisząc na Facebooku: „Rok 2019, Warszawa – Polska, a historia się powtarza. Polacy stoją i patrzą, jak ludzie „nie z ich narodu” biją Żydów do nieprzytomności”.

ZOBACZ: Paranoja! Arabowie pobili Żydów pod klubem nocnym, a Żydzi obwiniają Polaków: „Historia powtarza się”

Działania stołecznych oraz śródmiejskich policjantów doprowadziły do ustalenia osób mogących mieć związek z tym zdarzeniem. Okazało się, że dwóch z nich przebywa w rejonie Poznania. W środę (11.09.2019) stołeczni kryminalni oraz funkcjonariusze z Poznania zatrzymali dwóch obywateli Holandii narodowości ormiańskiej. Z informacji funkcjonariuszy wynika, że dwaj pozostali mężczyźni mogli opuścić terytorium RP w niedzielę rano. Na tym etapie czynności i prowadzonego postępowania potwierdzają się przypuszczenia, że główny napastnik może pochodzić z Palestyny. Dalsze działania w sprawie są planowane w ramach międzynarodowej współpracy, a zatrzymanie mężczyzn jest kwestią czasu – informuje portal policja.pl.

Źródło informacji: policja.pl

Zobacz też:

Wzywał do wymordowania polskiej młodzieży! Dziś pisze dla lewicowego portalu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dan mówi

  Ciekawe, sprawców śmierci Olewnika do dnia dzisiejszego nie wykryli, a tu 3 dni po tym jak żydki dostały po mordzie udało się zatrzymać obywateli holenderskich

 2. Łukasz mówi

  Zamiast szukać podejrzanych, powinni pobić tego zydka 2 raz za ten wpis zakłamujący przeszłość

 3. marju73 mówi

  Tym razem nikt palcem nie kiwnie.

 4. Robert B. mówi

  Ale wydarzenie… Pobicie dwóch Żydków. Tylko głupiec nie wie, o CO w tym wszystkim chodzi. Żydostwo ma się stać świętymi krówskami naszych czasów.

 5. Zulu-Tango-Tango mówi

  A czemu tubylcze gazety w POLIN NIE piszą, że zydowski „student” Yotam Kashpizky był snajperem armii izraelskiej? Na odległość tchórz mógł mordować bezbronne kobiety i dzieci! A sam na sam dostał w dziub!

 6. rocco mówi

  Polska „prawica” nie zmieniła się ani o jotę od czasów przedwojennych. Jak poszło o Żydów to nagle pokochali arabów, nie zdając sobie sprawy co się będzie niedługo w warszawie działo jak tak dalej pójdzie. Ktoś kto się płaszczy przed arabskim bandziorstwem jest zerem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.