To nie żart! Mateusz Kijowski uważa husarię za obrońców uchodźców i mniejszości seksualnych

fot. facebook
4

Pisanie historii na nowo w myśl założeń neomarksistowskiej tezy o uciskanych mniejszościach, które muszą wyzwolić się spod dyktatu większości, przybiera już formy karykaturalne. Wydawać by się mogło, że są granice absurdu, których przekroczyć się nie da. A jednak! Upranym polityczną poprawnością mózgom serwuje się coś, co u człowieka posiadającego chociażby minimalna wiedzę wywołuje szok i niedowierzanie. Ale ta polit-poprawna sieczka trafia na podatny grunt wśród „obrońców demokracji” zafiksowanych na absurdalnych hasełkach i odrzucających rzeczywistość.

Zobaczcie do czego to prowadzi. Zobaczcie, jakie tezy lansuje na facebooku Mateusz Kijowski. Wobec takich absurdów człowiek jest po prostu bezradny. Jak bowiem podjąć dyskusję z kimś, kto uważa, ze husaria walczyła „w obronie uchodźców, mniejszości narodowych i seksualnych”? Tu potrzebny jest lekarz!

Źródło: facebook

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jarek mówi

    ooooooooooooo to w końcu wiem kto wciąga piko z Bogatyni hheheheheh – temu panu to już żaden lekarz nie pomoże. Dziś wmawia że husaria była za muzlimami to pewnie jutro powie że biedni ss-mani ratowali żydów przed Polakami. to nie może być szaleństwo to objawy wypalenia mózgu narkotykami

  2. z-k mówi

    Nic w tym dziwnego. Na otwarciu propagandowego centrum “Polin” najważniejszy oficjel mówił o “żydowskich hufcach rycerskich i husarskich chorągwiach w służbie polskich królów” ku zachwytowi zgromadzonych kahałów – współplemieńców i zaprzańców. Kijowski to przyjął jako fakt i sprzedaje niczym ten co to w Krzyżakach handlował szczeblami z drabiny, co się śniła świętemu Jakubowi.

  3. Jarek mówi

    jeszcze trochę i powiedzą że Jagiełło był rabinem – czas na prawdziwą narodową lechicką rewolucję

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern