To nie żart! Mateusz Kijowski uważa husarię za obrońców uchodźców i mniejszości seksualnych

fot. facebook
4

Pisanie historii na nowo w myśl założeń neomarksistowskiej tezy o uciskanych mniejszościach, które muszą wyzwolić się spod dyktatu większości, przybiera już formy karykaturalne. Wydawać by się mogło, że są granice absurdu, których przekroczyć się nie da. A jednak! Upranym polityczną poprawnością mózgom serwuje się coś, co u człowieka posiadającego chociażby minimalna wiedzę wywołuje szok i niedowierzanie. Ale ta polit-poprawna sieczka trafia na podatny grunt wśród „obrońców demokracji” zafiksowanych na absurdalnych hasełkach i odrzucających rzeczywistość.

Zobaczcie do czego to prowadzi. Zobaczcie, jakie tezy lansuje na facebooku Mateusz Kijowski. Wobec takich absurdów człowiek jest po prostu bezradny. Jak bowiem podjąć dyskusję z kimś, kto uważa, ze husaria walczyła „w obronie uchodźców, mniejszości narodowych i seksualnych”? Tu potrzebny jest lekarz!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: facebook

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jarek mówi

    ooooooooooooo to w końcu wiem kto wciąga piko z Bogatyni hheheheheh – temu panu to już żaden lekarz nie pomoże. Dziś wmawia że husaria była za muzlimami to pewnie jutro powie że biedni ss-mani ratowali żydów przed Polakami. to nie może być szaleństwo to objawy wypalenia mózgu narkotykami

  2. z-k mówi

    Nic w tym dziwnego. Na otwarciu propagandowego centrum „Polin” najważniejszy oficjel mówił o „żydowskich hufcach rycerskich i husarskich chorągwiach w służbie polskich królów” ku zachwytowi zgromadzonych kahałów – współplemieńców i zaprzańców. Kijowski to przyjął jako fakt i sprzedaje niczym ten co to w Krzyżakach handlował szczeblami z drabiny, co się śniła świętemu Jakubowi.

  3. Jarek mówi

    jeszcze trochę i powiedzą że Jagiełło był rabinem – czas na prawdziwą narodową lechicką rewolucję

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.