„Zamknij mordę, Polko”. Wstrząsająca relacja z antypolskiej konferencji w Paryżu

antypolska konferencja w Paryżu/ fot. screen
10

Działacz polonijny we Francji, Andrzej Woda, opowiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl o tym, co działo się na konferencji w Paryżu, podczas której prelegenci z Centrum Badań nad Zagładą Żydów PAN szkalowali Polaków przypisując im współsprawstwo Holokaustu. Woda był na konferencji, a to, co mówi, nie tylko przeczy zarzutom, jakoby publiczność wznosiła antysemickie hasła, ale pokazuje, jakie są skutki antypolskiej nagonki prowadzonej przez Grossa, Grabowskiego, Engelking i innych „naukowców” fałszujących historię i szkalujących naród polski.

– Byłem na konferencji o Holokauście w Paryżu. Nie było żadnych antysemickich okrzyków. Nikt nie przerywał wystąpień prelegentów. Ludzie słuchali wystąpień prelegentów w ciszy, chociaż słowa, które padały wywoływały poruszenie. Padały natomiast antypolskie hasła z ust naukowców z Polski – mówi Woda. – Prof. Leociakowi też nie przerwano. Chociaż kiedy słyszało się co mówi, włosy stawały dęba. Dziwię się, że ludzie w spokoju słuchali tych kłamstw. Są nagrania, można odsłuchać i sprawdzić co się działo na konferencji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam już 64 lata, ale nie słyszałem, żeby ktoś tak pluł na Polskę. Nie słyszałem, żeby naukowiec w taki sposób się wypowiadał. A Francuzi się cieszą z tego, że Polska jest tak atakowana. Mają swoje olbrzymie problemy. Dochodzi u nich do wystąpień antysemickich. Ale jeżeli mogą nas dotknąć to ich cieszy – relacjonuje Woda.

Najbardziej wstrząsający fragment relacji dotyczy zachowania mężczyzny, który w wulgarny sposób zaatakował kobietę pytającą o to, dlaczego na tej konferencji w ogóle nie mówi się o Niemcach.

– Koleżanka słysząc, że Polakom zarzuca się wymordowanie Żydów, zapytała pod nosem – dlaczego nie mówi się o Niemcach? Odwrócił się do niej mężczyzna i powiedział: zamknij mordę Polko! – opowiada Andrzej Woda.

Mój komentarz: Manipulacje, fałszerstwa i zakłamywanie historii, jakie „naukowcy” z Centrum Badań nad Zagładą Żydów PAN serwują opinii publicznej, nie zaczęły się wczoraj. Ten ohydny proceder trwa od lat, a płacą za to polscy podatnicy. Pseudonaukowa książka „Dalej jest noc” powstała jako rezultat badań sponsorowanych z budżetu państwa polskiego.

„Dobra zmiana” pasąca naszymi pieniędzmi antypolskich pseudo-naukowców zasłania się hasełkiem o wolności w nauce. Ale to puste słowa. To nie jest wspieranie wolności w nauce, ale finansowanie kłamstw i wspieranie antynauki. To jest wspieranie oczerniającej Polaków haniebnej kampanii oszczerstw. A skoro „dobra zmiana” daje środki na ten cel, to jest odpowiedzialna za to, że kłamstwo idzie w świat. „Dobra zmiana” jest odpowiedzialna za to, że kobieta, która podczas antypolskiej konferencji w Paryżu zapytała o pomijanie roli Niemców w mordowaniu Żydów, usłyszała „Zamknij mordę, Polko”.

Źródło cytatów: wpolityce.pl

Przeczytaj też:

Debata w Muzeum POLIN: obozy dawały Żydom największą szansę na przeżycie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dariusz mówi

  Dlatego jako Polak i patriota apeluję do swoich rodaków…..Weżmy wszelkie możliwe narzędzia do kopania w ziemi,stańmy razem mocnym szeregiem na miejscu tej ,,potężnej stodoły,, (jak żydowskie ścierwo Gross obliczył,spalono tam 1500 do jak sam żydek Gross na cały świat rozgłosił nawet o wiele więcej żydków.) Byłem,widziałem i stwierdzam z całą powagą,że taką ilość ścierwa żydowskiego można by było spalić w tej stodole,najpierw przerabiając ich na niewielkie,wcześniej ,,zmacerowane,, frytki…..Same wymiary mówią o sobie.No…Chyba że była to stodoła wielokrotnego ,,spalenia,, …….

 2. Marek Majewski mówi

  Skoro jesteśmy już w tym temacie to proponuję powrót na chwilę do tej kuriozalnej konferencji bliskowschodniej która odbyła się w ubiegłym miesiącu w warszawie.
  Jak zapewne wszyscy wiemy, a przynajmniej wszyscy spotykający się na wprawo.pl to podczas konferencji bliskowschodniej w dniu 14 lutego bieżącego roku doszło do bilateralnego spotkania przywódców Arabii Saudyjskiej i Izraela. Obaj przywódcy rozmawiali w cztery oczy. Na jakie tematy mogli rozmawiać? Przypuszczam że mogli szczerze wyznać co jeden myśli o drugim. Ryzyko że ich rozmowa może zostać podsłuchana w Polsce jest równe zeru. Polskie służby specjalne są na to za głupie a gdyby nawet nie to szefowie tych służb na sam dźwięk słowa Izrael mają pełne gacie i w życiu nie odważyliby się coś takiego nakazać swoim podległym współpracownikom. Poniosła mnie fantazja i sam napisałem jak mogłaby treść takiej rozmowy wyglądać. Zaznaczam że jest to wytwór mojej wyobraźni. Życzę miłej zabawy:
  Salman:
  – Benek, ty sobie w hooya nie graj, wziąłeś od nas pół biliona dolarów za rozmieszczenie w Europie 10 milionów muzułmanów z Bliskiego Wschodu i Afryki w 2015 roku a tymczasem co? Ledwie upchnąłeś 2 melony i to rozmieściłeś ich głównie w Niemczech i Skandynawii. Tam już jest ich wystarczająco dużo, niedługo już w ciągu kilkunastu lat z islamizują te kraje ale mi się rozchodzi o resztę Europy! W obozach w Turcji i północnej Afryce czeka cała rzesza muzułman. Co z nimi?
  Netanjahuj:
  – Salman nie denerwuj się, zaszły pewne problemy. Nie upilnowaliśmy Polski a wcześniej Węgier i doszli do władzy nieodpowiedni ludzie. Teraz mamy z Polską niesamowite problemy, nie dość że nie przyjęli żadnego muzułmanina z twojego przydziału to jeszcze jaki destrukcyjny przykład dają reszcie Europy. W całej Europie podnosi uszy prawica. Zwąchali co im szykujemy i stawiają opór. Buntują społeczeństwa spedalonej już części tego kontynentu. Ty wiesz ile kosztowały mnie ostatnie wybory we Francji, Austrii (prezydenckie), Szwecji i Niemczech? Ile pieniędzy musiałem wydać na ich sfałszowanie ? Całą fortunę. Pieniędzy zabrakło mi na Włochy. Ale nie martw się Salmuś, mam już pomysł jak załatwimy Polskę.
  – Nie rozumiem, chcecie rozprawić się z Polską? Przecież to wasi najwięksi przyjaciele. Ile setek tysięcy waszych współplemieńców ocalili w czasie ostatniej wojny. Wszystkie okupowane państwa oczyszczały swoje tereny z Żydów. Francja, Belgia, Holandia, rękami swoich obywateli którzy z wielką ochotą i zaangażowaniem wysyłali ich całymi transportami do obozów zagłady. A Polacy co? Walczyli o nich, częstokroć za ukrywanie chociażby jednego Żyda tracili życie, życie traciły całe ich rodziny. Macie wy sumienie?
  – Salman, w życiu w ogóle a w polityce w szczególności nie ma miejsca na sentymenty. Chcesz aby cała Europa należała do Allaha?
  – Pewnie, jasne, to jest przesłanie mojej religii. Wszystkie niewierne psy muszą przyjąć islam albo zginąć!
  – Sam widzisz. Polaków wrobimy w holokaust. Już od kilkudziesięciu lat nasi historycy urabiają społeczeństwa europejskie na tę modłę. Odpowiednio fałszujemy historię i pomagają nam w tym inni historycy z całego świata – uśmiejesz się ale nawet z Niemiec – bo zwietrzyli w tym szansę oczyszczenia ze zbrodni własnych narodów. Przerzucenie całej odpowiedzialności na Polskę pozwoli nam zażądać od nich ogromnych pieniędzy, wartych nawet sumy jaką ty wydałeś na islamizację starego kontynentu. I wtedy, jeśli nie uda się przerzucenie dalszych milionów z Afryki i Azji do Europy to zwrócę ci resztę pieniędzy. A więc stoi umowa?

 3. zuzia mówi

  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 4. Robert mówi

  Teraz nie liczy się nałkowiec,tylko now kaowiec,który szuka Bóg wie czego,bo ,,now,,płynie od promotora usraelskiego,w tym samym nurcie,co w Rejsie reżysera Piwowskiego

 5. mrfreddie mówi

  „Dobra zmiana” za te histeryczne antypolskie sabaty żydowskich czarownic jeszcze płaci z naszych pieniędzy. Wspaniale!

 6. Terry mówi

  Żydzi to rasa, z którą NUMEROW e powinnißmy się cackać. Oni nie są do tego przyzwyczajeni, i szanują jedynie tych, którzy biją ich w pysk, np. Niemców. Sami przecież prowadzą politykę, której nie nawidzi cały świat. Pomijając już prywatne osoby, jak producenci filmowi, którzy gwałcą aktorki itd. Co dobrego zrobił Soros.
  Polacy nie powinni brać udziału w posiedzeniach o Holokauscie, czy na temat Żydów. Po prostu milczeç i unikać. Jak to się mówi? Nie dotykaj kupy, bo zaśmierdzi.

 7. SKS mówi

  Polska będzie pomiatana i oskarżana aż dojdzie do demilitaryzacji i zjednoczenia obu Korei w zamian z oddanie Tajwanu Chinom

 8. Monika mówi

  Oj tam. Władza się w Polsce Niemcom nie podoba i mieszają na różne sposoby jak tylko się da. A to prowokacja, a to ośmieszanie… wszystko dozwolone. Przecież ta książka wybiela Niemców, a przy okazji skłuca Polaków i Żydów. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Niemcy korzystają. Sytuacja dodała kolejny problem do rozwiązania obecnemu rządowi. Myślę,że Niemcy chcą pokazać, że Kaczyński sobie nie radzi, bo tracą kontrolę w Polsce, nie podoba im się nasz obecny rząd. To o to chodzi, to Niemcy napędzają całą tą maszynę.

 9. Patriots mówi

  Rasiści talmudyczni szowiniści zamknijcie to Wy kłamliwe ryje Antypolonici

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.