„Zakrywanie nosa i usta jest wskazane”. Powrót nakazu maskowania dla osób po 60. roku życia?

wiceminister Waldemar Kraska/ fot. screen
16

We wtorek (9.08.2022) wiceminister zdrowia Waldemar Kraska był gościem Polsat News. Zapytany o zapowiadany na jesień powrót nakazu maskowania w Niemczech odpowiedział, że rząd ma „przygotowany plan na jesień” i zakłada „kilka wariantów”.

–  Wydaje się, że wzrost liczby nowych przypadków zakażeń jest na jesieni nieunikniony. Teraz jest tylko kwestia czy to będzie początek października, czy będzie w dłuższym okresie. Ale na pewno będzie większa ilość. A zakrywanie ust i nosa, szczególnie dla osób z grupy wrażliwej, czyli powyżej 60. roku życia myślę, że jest wskazane – powiedział Kraska.

Wypowiedź Kraski jest na tyle enigmatyczna, że nie wiadomo, czy rząd zamierza wprowadzić nakaz zakrywania nosa i ust dla seniorów, czy też będzie to tylko zalecenie. Jest natomiast jasne, że politycy nadal propagują maskowy zabobon i za nic mają wyniki badań, które jednoznacznie pokazują, że noszenie maski nie zatrzymuje, ani nie zmniejsza transmisji wirusa.

Rolą maski jest wyłącznie straszenie i terroryzowanie społeczeństwa. Do tego nakaz maskowania jest bezprawiem, co potwierdza kilkadziesiąt wyroków polskich sądów. Jak długo jeszcze będzie trwał ten maskowy obłęd? Czy ludzie kiedykolwiek wrócą do rozumu? Analizę kowidowego szaleństwa znajdziecie w książce Katarzyny Treter-Sierpińskiej „Kowidowe getta”. Książka do nabycia w sklepie internetowym TUTAJ.

Źródło cytatu: Polsat News

Zobacz też:

Katarzyna TS: SKURWYSYŃSTWO!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ubawiony mówi

  A sam niech chodzi w masce p-gaz.

 2. MAREK mówi

  Totalitarny konował i zbrodniarz zmuszający ludzi do poddawania się szamańskim opartym na kłamstwie diabelskim metodom, które niszczą zdrowie i psychikę, powinien w pasiakach z kulą u nogi kopać rowy do końca swojego życia. Preferowane przez kraske przyłbice z pleksi /pomysł z domu wariatów/ i szmaty na twarzy nigdy nie chroniły i nie będą chronić przed wirusami wręcz przeciwnie. Wszystkie badania randomizowane to potwierdziły, więc celem jest upodlenie i poniżenie ludzi, rządzenie strachem oraz celowe zaszkodzenie ludzkiemu zdrowiu.

 3. MAREK mówi

  Co ten zdrajca i zbrodniarz ma w klapie marynarki? Ukraiński sługa? Nic dziwnego, że doprowadził do procedur, które zabiły ponad 200 tysięcy Polaków i jak widać planuje uśmiercić kolejnych Polaków!

 4. piotr mówi

  Jest to dalszy ciąg działań, które mają nas przyzwyczaić do tego co ma nadejść czyli imperium szatana z jego elektronicznym systemem nadzoru i kontroli. Wymyślona pandemia jest do tego pretekstem, tak jak i zmiany klimatyczne, nie poparte twardymi dowodami naukowymi, ale propagandą i masowym ogłupianiem narodów.

 5. Ewa-Maria mówi

  Psychopaci rządowi już gubią się w tych absurdach. Z jednej strony zalecają przebywanie na świeżym powietrzu, wietrzenie mieszkań a jednocześnie zalecają zakrywanie twarzy . Według mnie to zaprzeczenie zdrowemu rozsądkowi.

 6. verizanus mówi

  Z tego wynika, że bezprawne działania w pewnych przypadkach są w Polsce bezkarne.

 7. Jozef mówi

  KLAMSTWO —to sa polskojeyczne k..wy chca POLAKOW WYMORDOWAC!
  Pokazcie im “wal Kozakiewicza”

 8. Shadow mówi

  Duża grupa ludzi po 60-ce ma poważne przewlekłe schorzenia, czy to sercowe, czy krążeniowe, czy oskrzelowe, albo płucne i każdy oddech świeżym powietrzem jest dla nich na wagę złota (zresztą dla młodych i zdrowych tak samo), a ten hujopląt pieprzy, że powinni sobie to powietrze ograniczać i dodatkowo wdychać swój wcześniej wydalony dwutlenek węgla . Toż to sposób na powolne uśmiercanie ludzi. Ale czego spodziewać się po typach o mentalności zbrodniarzy. Starsi ludzie mają wcześniej zejść z tego świata, aby dla zbrodniarzy zaoszczędzić kupę kasy.

 9. Hammurabi mówi

  @Shadow
  Pomijając bezzasadne nakazy a zwłaszcza ich bezprawne egzekwowanie przez tzw. “aparat przymusu” i wynikające z tego upodlenie obywatela, to nie o nadmiar dwutlenku węgla tu chodzi, bo ten jest nam niezbędny do życia jak tlen czy tlenek azotu a o zagrożenie infekcją bakteryjną.
  W często wilgotnej, ogrzewanej oddechem szmatce tworzą się idealne wręcz warunki do ich namnażania, zwłaszcza jeśli dany delikwent używa jej przez kilka, kilkanaście dni, nosząc w kieszeni kiedy “niepotrzebna”.
  Wyniki przeprowadzanych testów wykazały, że “zużyte” maseczki są pełne bakterii i pleśni, które w wilgotnym i ciepłym środowisku namnażają się dość szybko.
  11 z 20 testowanych maseczek zawierało ponad 100 tys. kolonii bakterii. Na trzech było ich ponad milion. Z kolei na 14 z 20 sprawdzonych masek mikrobiolodzy odnaleźli gronkowce, które odpowiadają m.in. za sepsę. Z kolei na 15 maseczkach znajdowały się pleśnie i drożdże.
  Oto prawdziwe zagrożenie. A połączone z wiekiem to…

 10. cccpsucks mówi

  wczoraj widziałem idiotę w maseczce… biały dzień, pusta ulica, 25 st C… debili w tym narodzie nie brakuje

 11. Rebih mówi

  Ciągle zakrywają się jakimiś “analizami”, co ma sugerować, że chodzi tu o jakieś kwestie merytoryczne związane z ochroną zdrowia. Tymczasem prawdziwy scenariusz jest już gotowy. Pytanie tylko czy przygotowali go sami, czy otrzymali z centrali.

 12. cccpsucks mówi

  cieszy mnie że nawet na wpupe.de ludzie gremialnie i z ochoczą gnoją tych pedofili od srovidka, jeszcze tylko paru baranów i komiwojażerów coś tam bełkocze… NIE ZAKŁADAĆ NAMORDNIKÓW, WSZYSTKICH NAS NIE UPUPIĄ

 13. zagłoba sum mówi

  Dlaczego tacy zdrajcy, takie gnidy i ścierwa, jak niedzielscy, kraśki, morawieccy, kaczyńscy, kosiniaki, budki, etc, etc zamiast siedzieć w więzieniu albo – o wiele lepiej – zostać powieszonymi za ludobójstwo (zamordowanie z zimną krwią 200 tysięcy Polaków)? Otóz od końca XVI wieku, od czasów sprawy Samulela Zborowskiego, zaden wazniak nie został ukarany za zbrodnie przeciwko Państwóu i Narodowi! Taka chora tracycja między odrą a Bugiem ( wcześniej Dnieprem): a ti-ti. niedobry a później ogólne “Kochajmy się” i “grube kreski”…

 14. K j j j mówi

  Kim jest Kraska? Kim był przed 89 rokiem? Czym się zajmował? Ktoś zna życiorys tego gamonia?
  Ciekawy jestem

 15. Morawiecki mówi

  Spływaj śmieciu.

  Decyzją administracyjną odwołaliscie “obostrzenia”, jak najbardziej uzasadnione “naukowo”, nie myślcie że numer z ich przywróceniem przejdzie dla was tak po prostu.
  Gładko i bezboleśnie.

 16. bogdan mówi

  CELE GLOBALNE ŻYDO KOMUNY SĄ OKREŚLONE WYWOŁACZAMI POSŁUSZEŃSTWA , LUB GŁUPOTY LEMINGÓW ! ! Wrzucane w przestrzeń społeczną potwierdzają się na zasadzie , ” UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ ” , ZASADA JEST JEDNA I OKREŚLIŁ JĄ PUBLICZNIE W GRONIE NARODU WYBRANEGO LUDOJAD, WAMPIR , BERMAN ! Ustaw za kierownicą IDIOTĘ , A TY KIERUJ NIM JAK PACYNKĄ ! JEŚLI DASZ FORY IDIOCIE TO JEST ON LEPSZY OD RUSZTU W KREMATORIUM ! “HAKOWI ” W UB , GADAJĄCE GŁOWY W SEJMIE ,SENACIE I W KAŻDEJ SYTUACJI KTÓRA MA POTWIERDZAĆ PSEUDO PRAWDY , PSEUDO WYROKI , I PSEUDO AUTORYTETY ! OD LEWEJ , DO PRAWEJ , OD BIERUTA DO DUDY , OD CYRANKIEWICZA DO MORAWIECKIEGO ! OD POTOMAKU DO OKI ! JEDEN UWALONY PIJAŃSTWEM ,DRUGI UWALONY KURESTWEM , TRZECI UWALONY ZŁODZIEJSTWEM I RABUNKIEM ! CZWARTY ZWIĄZANY POTOMSTWEM Z PLEMIENIEM ” BARABASZY ” ! EFEKT =CHODZĄ NA POWROZIE Z PĘTLĄ WISIELCZĄ ! TABORET ,SAMOLOT , PIF , PAF, ! ” MASECZKI ” , “WSTĄŻECZKI” ŁĄCZĄ JAK FRONT JEDNOŚCI NARODU ! REWOLUCJA ŚWIATOWA, PANDEMIA KOWIDOWA , DUCHY WALCZĄ O NIEBYT FIZYCZNY ! PUTIN POLUJE NA DŻINA , FLASZKA JEST ZASZPUNTOWANA ! WSZYSTKO WSKAZUJE ŻE DUCHY PADNĄ OKREŚLONE !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.