Nauka o islamie w kanadyjskich szkołach. Reakcja rodziców? Podarcie Koranu [WIDEO]

Rodzice mają dość islamskiej indoktrynacji / Fot. Twitter
5

Jedna z kanadyjskich szkół, postanowiła wprowadzić do programu nauczania tzw. naukę o islamie. Sugestia nie spotkała się z aprobatą rodziców, którzy jasno pokazali władzom szkoły, że nie podoba im się ten pomysł. Jeden ze szczególnie rozwścieczonych rodziców, w ramach protestu, podarł Koran i rozrzucił go po podłodze.

Mieszkańcy Kanady i Europy Zachodniej coraz częściej zaczynają się publicznie sprzeciwiać szerzeniu islamskiego fundamentalizmu, który jawnie promowany jest w szkołach, a nawet przedszkolach.

Źródło: sioe.pl

Przeczytaj:

Jesteś przeciw islamowi i pedofilii? Pójdziesz siedzieć!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Szkoła postanowiła? Bzdura! To jej zarząd, rada czy dyrekcja – jak tam to zwać. Podobnie w Szwecji, dyrektorka szkoły zakneblowała usta nauczycielom w sprawach muzułmańskiej przestępczości. To ludzie są motorem wszelkich zmian. Ludzie pozbawieni odpowiedzialności również.
  A rodzice? Społeczeństwo?
  Zbyt leniwe, by protestować, zbyt tchórzliwe, by działać.
  Ten sam model mamy w Polsce. Władze robią co chcą, nie patrząc na zdanie ogółu. Wychodzą na jaw sprawy które powinny oznaczać polityczną śmierć winnych a co się dzieje?
  Kolejna epoka „błędów i wybaczeń”!
  Winni miliardowych strat przechodzą do drugiego, trzeciego szeregu i dalej trwają w gotowości skoku w pierwsze szeregi, gdzie niczym nieskrępowany dostęp do koryta umożliwia równie nieskrępowane żerowanie.
  Ojciec który w pasji podarł koran, to jednostka, która zostanie przy milczeniu reszty narażona na wiele problemów. Większość zaś będzie trwała w ułudzie bezpieczeństwa do czasu, aż poczują chłód ostrza przyłożonego do szyi.
  Podobnie Polacy. Patrzą z aprobatą na działania tych kilku odważnych narażających się władzom i nic z tego nie wynika.
  Wciąż w sejmie, senacie, sejmikach, radach zasiadają ludzie wielokrotnie skompromitowani, wciąż ci sami…

 2. ryszard mówi

  Jeszcze chwila a będzie jak w filmie (przepowiednia) PLANETA MAŁP !

 3. Arek mówi

  Społeczeństwo się budzi, bo jak długo może być bierne, gdy raz po raz gówno pod nos mu się podsuwa? Koran dobry, tylko czemu nawet ci najspokojniejsi muzułmanie, po cichu, w sercu, popierają akcje terrorystyczne w Europie? Bo skurwiele uważają, że to zachód winny jest ich biedzie. Nie oni sami i ich zacofane elity. Lewa ręka od mycia dupy, prawa do kartkowania Koranu. Ciemnota z głupotą jest w szeregach Mahometa, zabójcy kobiet i dzieci. Ich prorok jest dokładnym przeciwieństwem Jezusa, który tylko raz użył przemocy i przegnał kijem braci handlarzy ze świątyni. Koran tak. Ale tylko w ubikacji jak zabraknie papieru toaletowego.

 4. Ochroniarz mówi

  Ciekaw jestem czy (zważywszy , że chodzi o tak chory kraj jakim jest Kanada) te osoby które podarły koran są nadal na wolności? No i czy w ogóle jeszcze żyją? Bo jak wszystkim wiadomo ciapate się nie pier…ą w takich przypadkach.

 5. Varan mówi

  Mamy i my swoje problemy o których państwowe media nawet nie pisną. Jedną z nich jest kopalnia Krupiński. Jak to możliwe że obcemu kapitalow będzie się opłacało kupić i wydobywać węgiel – bo chyba po to kupują kopalnię? Polskiemu narodowi, przedsiębiorcy ta sama rzecz się nie opłaca i należy sprzedać obcemu? A przeciez to są nasze dobra narodowe, należą do nas wszystkich i nie wolno sprzedawać tego, co stanowi o naszym być albo nie być. I nie ma co porównywać naszej pozycji do innych. Nic mnie nie obchodzi czy w jakimś kraju sprzedają czy nie i dlaczego. Mnie obchodzi wylącznie mój kraj, Polska. I nie życzę sobie by wyprzedawano prawa do kopalin innym, obcym, wrogom. Nawet za bajońskie sumy. Skoro komuś może się opłacać wydobycie to znaczy, że trzeba znaleźć taką drogę czy metodę aby i nam się to samo opłacało. Kopalnie ponoć namy technologicznie opanowane i to od dość dawna. Już byli tu tacy o polsko brzmiących nazwiskach, którzy gotowi byli sprzedac za grosze wszystko, lącznie z nami. Jeden z nich nosi przybrane dla niepoznaki nazwisko Lewandowski. Czy PiS ma nowe zastępy takich Lewandowskich w swoich szeregach? Bo Gliński wydaje sie być jednym z nich, sądząc z tego co robi?!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.