Żądał ekshumacji w Jedwabnem, w Chicago został aresztowany. Skandal podczas spotkania z Prezydentem RP [NOWE WIDEO]

Żądał ekshumacji w Jedwabnem, w Chicago został aresztowany. Skandal podczas spotkania z prezydentem RP [NOWE WIDEO]
3

Kilka dni temu informowaliśmy na naszym portalu o skandalu jaki miał miejsce podczas spotkania Polaków z prezydentem Andrzejem Dudą w Millenium Park w Chicago. Polacy trzymający w rękach transparenty z napisem: „Nie przepraszam za Jedwabne, Marzec ’68”, „Prezydencie już czas powstać z kolan” oraz „Żądamy wznowienia ekshumacji w Jedwabnem…” zostali wyproszeni ze spotkania, niektórzy ukarani mandatami, a jeden Polak nawet został aresztowany.

Demoliberalny i prawicowy mainstream, który ponad rzetelne dziennikarstwo postawił postawił swój interes, próbował zakłamać to jak zostali potraktowani Polacy, którzy jeszcze w 2015 roku świętowali zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Mizerne to dziennikarstwo, gdy ponad rzetelnością i obiektywizmem, stawia się pieniądze oraz publiczne poparcie władz III RP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wielu uwierzyło, że informacja o wyproszeniu ze spotkania i aresztowaniu Polaka to nieprawdziwa wiadomość, a niezależne portale takie jak wPrawo.pl i Nowy Polski Show produkują „fake newsy”.

Udało nam się skontaktować z Polakiem, który w chicagowskim areszcie przesiedział kilka godzin, za to, że podczas spotkania z Andrzejem Dudą obnosił się z polskością i nie miał zamiaru przepraszać za niemieckie zbrodnie i komunistyczne porachunki z Żydami. Z filmów, które nam przekazał oraz z relacji, jaką nam przedstawił wynika, że media głównego ścieku świadomie okłamały opinię publiczną, a niezależne media – dla których nie pieniądze a prawda jest najważniejsza – po prostu oczerniono.

W dzisiejszym wideo-felietonie publikuję filmy z zajścia w Chicago, tłumaczę skąd wziął się nagły skręt w lewo prezydenta Dudy oraz dlaczego wydarzenia z Chicago przypominają sceny z filmu Stanisława Barei – „Miś”.

Przeczytaj także:

Zakazany film dokumentalny „Jedwabne”- tego nie zobaczycie w TVP [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotr Bein mówi

  Ok. min. 26:00 Seweryn-Wójtowicz potępia Putina za morderstwo 10 IV pod Smoleńskiem. Ona przeprowadziła śledztwo i ma niezbity dowód?
  Narracja „wina Putina” to typowa hasbara, nie tylko ws. Polski. Czy taką osobę można nazwać patriotą polskim?

 2. wojtek mówi

  Witam ,Duda drugi bolek,nie wiele się różni. Dla mnie zdrajca , taki drugi Tusk , ale Bóg sądzi sprawiedliwie. powinien pomyśleć . Głosowałem na niego, a teraz żałuję.

 3. max mówi

  ja nie glosowalam na Dude ani na PIS tylko na kukiza 15 dla mnie PIS i Duda to zdrajcy Polski , bebe glosowac tylko na front narodowy, oczywiscie jezeli bedzie to mozliwe , a ekschumacja w jedwabnem to poprostu zydom jest niewygodne , bo prawda w oczy kole. przyjda jeczsze czasy ze Pan Bog sprawiedliwie osadzi ten narod judaszowy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.