Zaczyna się korona-paranoja w szkołach! Uczniowie na kwarantannie i nauka zdalna w Warszawie i Radomiu

fot. pixabay
5

W piątek (3.09.2021) pojawiły się pierwsze informacje o kwarantannie i nauce zdalnej w polskich szkołach ze względu na przypadki koronawirusa. W jednej ze szkól podstawowych ​na warszawskim Ursynowie wysłano na kwarantannę całą klasę po wykryciu zakażenia u jednego z uczniów. Kwarantanna potrwa do 11 września.

W Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu prawie 900 uczniów zostało skierowanych na naukę zdalną do 9 września po wykryciu zakażenia u jednego z nauczycieli. Decyzję o zmianie sposobu nauczania podjęła Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A zatem zaczęła się zeszłoroczna korona-paranoja w szkołach. Testy, kwarantanny, nauka zdalna. Albo władza zacznie traktować koronawirusa jak grypę, albo kolejny rok szkolny odbędzie się w czterech ścianach przed monitorem komputerów. A ponieważ koronawirus nie zniknie, tak samo będzie w latach następnych. Szczepionki nie pokonają pandemii, DDM nie pokona pandemii, lockdown nie pokona pandemii. Sanitarny terror nie wyeliminuje wirusa. Obecna strategia walki z pandemią jest nieskuteczna i szkodliwa. Czy to jest tak trudne do zrozumienia? Trzeba natychmiast skończyć z sanitaryzmem i wrócić do normalnego życia. To jedyne wyjście z tej matni.

Źródło informacji: eska.pl, echodnia.eu

Zobacz też:

„Szczepienia – tajna broń superbohaterów”. MEN zatwierdził materiały edukacyjne nakłaniające dzieci do przyjęcia szczepionek przeciw Covid-19

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MacKar mówi

  Z sieci zniknęły w tajemniczy sposób jakiekolwiek info o proteście australijskich kierowców rozpoczętym 31 sierpnia!

 2. W K mówi

  Większość nauczycieli chce siedzieć w domu.

 3. Historyk mówi

  „Obyś czyjeś dzieci uczył” Pamiętacie to przekleństwo . Nie dziwcie się więc nauczycielom. W to im graj .

 4. Flex mówi

  Nikt nie wygrał wojny siedząc zamkniętym w schronie. By pokonać wroga trzeba być przygotowanym , w dobrej formie, wyjść w pole, stawić mu czoło i pokonać! Rząd szermując szczodrze lockdownem i kwarantanną zgotuje naszym dzieciom i nam los tej grupy Żydów z „Ksiąg Jakubowych” O. Tokarczuk. Przesiedzieli wojnę zamknięci w jaskiniach, a jak z nich wyszli okazało się, że oślepli. To samo zgotuje ta obłąkana, zastraszona władza naszemu układowi odpornościowemu i psychice.

 5. JRK mówi

  W Radomiu całkowita klęska propagandy szczepionkowej wśród uczniów, to trzeba ich ukarać zdalną nauką.
  Pretekst się znalazł. Jeden (sic!) nauczyciel chory. A Sanepid radomski, cóż szkoda nawet komentować.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.