Zabawy islamskich imigrantów we Francji. Rozstawiają baseny na środku drogi

Fot. Youtube
4

Nie ma żadnych wątpliwości. Islamscy imigranci mają poważne problemy z akceptacją panujących zasad w zachodniej Europie. We Francji panują wielkie upału, a ci zamiast wziąć zimny prysznic, jak na cywilizowanych ludzi przystało, stawiają gumowe baseny na środku dróg i napełniają je wodą z pobliskiego hydrantu. To brzmi komicznie, ale w praktyce nie jest już tak śmiesznie. Imigranci sprawiają poważne zagrożenie dla poruszających się po drodze. Na poniżej zamieszczonym filmie widać, jak w wyniku małpich zabaw na środku drogi, kierowca skutera wywraca się na jezdnię.

Niektóre media podają, że imigranci nielegalnie zmarnowali tyle wody na zabawy w basenach na środku drogi, że można by nią spokojnie napełnić 60 basenów olimpijskich. W ciągu godziny marnują oni 60 tysięcy litrów. Czy właśnie takiej Francji chce prezydent Emmanuel Macron?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fot. Youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Zaczyna się od basenów, na palących oponach się skończy. Francuzi spłacą dług wdzieędzności i rachunki za wodę pokryją z budżetu.

 2. test24 mówi

  Wzbogacanie kulturowe działa! Czy komuś normalnemu przyszłoby do głowy, że można postawić sobie basen na środku drogi? A tu proszę – inna kultura pokazała, że można! 😀

 3. Marta mówi

  Co sie dzieje z tymi uchodzcami w Europie, w Stanach jest ich pełno lecz nie pozwalaja sobie na takie skrajnie wariackie Zachowania. Czyzby policja sie ich bala we Francji ?
  Z tego co obserwuje to strach jechac z dziecmi na wakacje do Europy, Boże miej Polske w opiece, potrzebujemy wiecej takich Jacków Międlarów.

 4. Marzena mówi

  Problem jest w tym iz prezydent Macron nie chce Francji w zwiazku z czym mamy tu teraz taki cyrk … i jest to z pewnoscia dopiero poczatek

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.