Zabawa w Auschwitz? Bez komentarza…

5

Zdecydowana większość Polaków, których przodkowie w bestialski sposób byli mordowani w czasach II wojny światowej doskonale wie, że obozy koncentracyjne to miejsce szczególnej pamięci, w których należy zachować właściwą powagę. Nie rozumieją tego niestety niektórzy otumanieni lewicową propagandą o „polskich obozach śmierci” oraz patologiczną edukacją z zakresu historii obcokrajowcy. Portal „Niezłomni” opublikował szereg zdjęć przedstawiających bezmyślnych turystów, którzy w Auschwitz Birkenau „strzelali sobie” niepoważne zdjęcia. Komentarz jest zbędny…

Źródło: niezlomni.com
————

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Aby przeciwdziałać temu, co widzimy na powyższych zdjęciach, grupa Polaków wyszła z inicjatywą wyprodukowania filmu dokumentalnego „German Death Camps” w językach: angielskim, niemieckim i polskim. Mimo iż są to profesjonaliści, nie mają wsparcia od wielkich sponsorów. Środki na ten cel zbierają za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl. Na ten moment zebrano 25 tys. zł. Aby zrealizować cel i stworzyć film potrzebują jeszcze 65 tys. zł. Film będzie skierowany przede wszystkim do widzów z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych. O ile pozwolą na to fundusze całość będzie wzbogacona o inscenizacje, animacje i kolejne ścieżki dźwiękowe z lektorem w dodatkowych językach.

W filmie zostanie przedstawiona historia powstania obozów koncentracyjnych na terenach III Rzeszy i okupowanej przez nią Polski, holocauście Żydów, kłamstwie oświęcimskim i w tym łgarstwach „polskich obozach zagłady”.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/german-death-camps

Wsparcie przez PayPal: http://bit.ly/2yrZpzD

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  Młodzi, otwarci, wykształceni… nie to co prawicowe ciemne staruchy 😀

 2. waldi mówi

  Tak (m in )kończy sie bezstresowe WYCHOWANIE młodzieży

 3. Waldemar mówi

  Może ta młodzież potrzebuje takiej wojny jaka była w 1939 roku.

 4. Maksymilian mówi

  Zdjęcia są oburzające, owszem rzeczywiście nie ma co komentować. Takie rzeczy na miejscu trzeba karać a nie reklamować na portalu.
  Zastanawia mnie jednak jak to się ma do proponowanego jak sądzę nowatorskiego sposobu przedstawienia historii powstania obozów koncentracyjnych na terenach III Rzeszy i okupowanej przez nią Polski, holocauście Żydów, kłamstwie oświęcimskim i w tym łgarstwach „polskich obozach zagłady” ? Jest przecież setki dokumentów na ten temat i dlaczego niby ten miałby coś zmienić?

  Dokumentacja fotograficzna i filmowa z NIEMIECKICH OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH – https://plus.google.com/106984210496810506891

 5. Stanisław mówi

  @Goj mówi

  Raczej otwarci, młodzi i odkształceni umysłowo, od starszych doświadczonych ludzi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.