YouTube blokuje telewizję wRealu24 za wywiad z Grzegorzem Braunem. Oświadczenie Marcina Roli [WIDEO]

wrealu24/ fot. twitter
3

– Youtube zablokował właśnie wywiad z Grzegorzem Braunem podczas transmisji na żywo! Jak widać w Polsce akt. 447, stosunki Polska-Izrael i wybory w Gdańsku to tematy zakazane! Tak się właśnie kończy wolność słowa! Będę wdzięczny za pomoc wszystkim ludziom dobrej woli! – poinformował we wtorek na Twitterze Marcin Rola, red. naczelny telewizji internetowej wRealu24.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Youtube prewencyjnie zablokował możliwość transmisji na żywo na kanale wRealu24. Może być to spowodowane celowym podgrzewaniem atmosfery w związku z obecnie trwającą nagonką na Polskę. Około godziny 22 wydamy oficjalne oświadczenie. Nie zamkniecie nam ust! – poinformował Rola o kolejnych sankcjach Youtube. Poniżej oświadczenie Marcina Roli.

Gdzie można teraz oglądać transmisje wRealu24 na żywo? – Jestem po rozmowie z naszym informatykiem-wspólnikiem. Nasza platforma http://wRealu24.tv  nad, którą pracowaliśmy da radę przyjąć ponad 3000 widzów na żywo dlatego serdecznie zapraszam. Nie poddajemy się! – poinformował dziś Rola.

Na platformie wRealu24.tv możecie obejrzeć wywiad z Grzegorzem Braunem zablokowany przez YouTube. Braun mówił m.in. o bezprawnych żydowskich roszczeniach wobec Polski. Czyżby te informacje „nie przechodziły do żadna rubryka”?

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Żydzi chcą od Polski 400 mln zł rocznie na walkę z antysemityzmem [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. michu mówi

    Dopóki nie będziemy mieli własnego youtube itp., to zawsze trza będzie się z tym liczyć. Najlepiej wygenerować coś na kształt własnego neta.

  2. monna mówi

    Wyklad p Brauna swietny Dziekuje za filmik

  3. g1on3 mówi

    ale się boja Grzegorza piz***dy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.