Wyzwanie ponad siły? Prezydent Duda nie przesłał odpowiedzi do Latarnika Wyborczego

prezydent Andrzej Duda/ fot. screen
4

Latarnik Wyborczy to portal, na którym można porównać swoje poglądy z odpowiedziami udzielonymi przez komitety wyborcze kandydatów na prezydenta. Test składa się z 28 stwierdzeń dotyczących najbardziej aktualnych i istotnych tematów z życia publicznego. Wybierając odpowiedź „zgadzam się’, „nie zgadzam się”, „nie mam zdania” można sprawdzić, z którym kandydatem zgadzamy się w poszczególnych kwestiach, a z którym nam nie po drodze.

Latarnik bazuje wyłącznie na odpowiedziach przesłanych przez komitety, a nie na analizie programów kandydatów i wypowiedzi medialnych. Poza ustosunkowaniem się do stwierdzeń, komitety mają również możliwość opatrzenia swoich odpowiedzi krótkimi komentarzami. Taka formuła eliminuje przypisywanie poglądów lub interpretowanie wypowiedzi. Do udziału w latarniku zaproszeni zostali wszyscy zarejestrowani kandydaci. Test Latarnika Wyborczego znajdziecie TUTAJ.

Niestety, nie można porównać swoich poglądów z poglądami prezydenta Andrzeja Dudy, ponieważ jego komitet nie przesłał odpowiedzi. Twórcy latarnika informują, że cały czas na nie czekają i pozostają w kontakcie ze sztabem PAD. „Mamy nadzieję, że otrzymamy brakujące odpowiedzi w najbliższych dniach i będziemy mogli uzupełnić o nie Latarnika” – czytamy w wyjaśnieniu na portalu. Czyżby odniesienie się do 28 nieskomplikowanych stwierdzeń było takim wyzwaniem, że komitet wyborczy urzędującego prezydenta nie jest w stanie mu podołać?

Źródło informacji: latarnikwyborczy.pl

Zobacz też:

R. Kurski: Czy można suwerennie rządzić Polską?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej mówi

  Latarnik wyborczy organ Śpiewaka i jego kumpli, organizacja lewacka a fuj ze go promujecie.

  1. W K mówi

   @Andrzej, żadna promocja. Tak patrząc nie można by pisać ani o marszach LGBT w Polsce, ani o tekstach izraelskich gazet o Polsce, itd.., prawie o niczym nie można by pisać.

 2. dar mówi

  Art 337 złożony w sejmie( patrz druki sejmowe gov sejm R.P.) czytaj calość z opiniami to jest klucz do całokształtu obecnie panującej histerii tzw zgony,nowe zachorowania,maseczki,projekty oslonowe dla przedsiębiorców,terminy wyborów,szczepionki,…etc,etc,etc.Podstawa Duda na następne 2 lata,nród ubezwłasnowolniony dalszymi restrykcjami,sekretarz Kaczyński dalej będzie trzymał wszystkich swoich niewolników za pysk,a bezrobocie i bieda zmuszą większość tego ogłupiałego narodu tak jak powiedział Morawiecki junior zapieprzać za miskę ryżu i będą się cieszyć tak jak teraz cieszą się z tych kagańców noszonych na twarzach ba nawet chwalą rząd że mają to obowiązkowo i bezwzględnie nosić,pomimo opini wielu specjalistów z dziedziny virusologi o szkodliwości noszenia tych masek.Naród niewolników został stworzony i gotowy do dalszej pracy w celu unicestwienia go…….15 milionów ma zamieszkiwać ten kraj ,a wrogowie tego narodu i tego kraju nie zamierzają czekać 100 lat by ten stan osiągnąć.Patrzmy dalej patrzmy ,dyskutujmy i dalej nic nie róbmy i cieszmy się z tzw DEMOKRAcji pisowskiej….

 3. Vaia mówi

  Pewnie czeka na zestaw odpowiedzi od prezesa, stąd to opóźnienie 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern