Wyzwanie ponad siły? Prezydent Duda nie przesłał odpowiedzi do Latarnika Wyborczego

prezydent Andrzej Duda/ fot. screen
4

Latarnik Wyborczy to portal, na którym można porównać swoje poglądy z odpowiedziami udzielonymi przez komitety wyborcze kandydatów na prezydenta. Test składa się z 28 stwierdzeń dotyczących najbardziej aktualnych i istotnych tematów z życia publicznego. Wybierając odpowiedź „zgadzam się’, „nie zgadzam się”, „nie mam zdania” można sprawdzić, z którym kandydatem zgadzamy się w poszczególnych kwestiach, a z którym nam nie po drodze.

Latarnik bazuje wyłącznie na odpowiedziach przesłanych przez komitety, a nie na analizie programów kandydatów i wypowiedzi medialnych. Poza ustosunkowaniem się do stwierdzeń, komitety mają również możliwość opatrzenia swoich odpowiedzi krótkimi komentarzami. Taka formuła eliminuje przypisywanie poglądów lub interpretowanie wypowiedzi. Do udziału w latarniku zaproszeni zostali wszyscy zarejestrowani kandydaci. Test Latarnika Wyborczego znajdziecie TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety, nie można porównać swoich poglądów z poglądami prezydenta Andrzeja Dudy, ponieważ jego komitet nie przesłał odpowiedzi. Twórcy latarnika informują, że cały czas na nie czekają i pozostają w kontakcie ze sztabem PAD. „Mamy nadzieję, że otrzymamy brakujące odpowiedzi w najbliższych dniach i będziemy mogli uzupełnić o nie Latarnika” – czytamy w wyjaśnieniu na portalu. Czyżby odniesienie się do 28 nieskomplikowanych stwierdzeń było takim wyzwaniem, że komitet wyborczy urzędującego prezydenta nie jest w stanie mu podołać?

Źródło informacji: latarnikwyborczy.pl

Zobacz też:

R. Kurski: Czy można suwerennie rządzić Polską?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej mówi

  Latarnik wyborczy organ Śpiewaka i jego kumpli, organizacja lewacka a fuj ze go promujecie.

  1. W K mówi

   @Andrzej, żadna promocja. Tak patrząc nie można by pisać ani o marszach LGBT w Polsce, ani o tekstach izraelskich gazet o Polsce, itd.., prawie o niczym nie można by pisać.

 2. dar mówi

  Art 337 złożony w sejmie( patrz druki sejmowe gov sejm R.P.) czytaj calość z opiniami to jest klucz do całokształtu obecnie panującej histerii tzw zgony,nowe zachorowania,maseczki,projekty oslonowe dla przedsiębiorców,terminy wyborów,szczepionki,…etc,etc,etc.Podstawa Duda na następne 2 lata,nród ubezwłasnowolniony dalszymi restrykcjami,sekretarz Kaczyński dalej będzie trzymał wszystkich swoich niewolników za pysk,a bezrobocie i bieda zmuszą większość tego ogłupiałego narodu tak jak powiedział Morawiecki junior zapieprzać za miskę ryżu i będą się cieszyć tak jak teraz cieszą się z tych kagańców noszonych na twarzach ba nawet chwalą rząd że mają to obowiązkowo i bezwzględnie nosić,pomimo opini wielu specjalistów z dziedziny virusologi o szkodliwości noszenia tych masek.Naród niewolników został stworzony i gotowy do dalszej pracy w celu unicestwienia go…….15 milionów ma zamieszkiwać ten kraj ,a wrogowie tego narodu i tego kraju nie zamierzają czekać 100 lat by ten stan osiągnąć.Patrzmy dalej patrzmy ,dyskutujmy i dalej nic nie róbmy i cieszmy się z tzw DEMOKRAcji pisowskiej….

 3. Vaia mówi

  Pewnie czeka na zestaw odpowiedzi od prezesa, stąd to opóźnienie 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.