Wywiad z Polakami, którzy przeszli na islam: osoby takie jak Robert Biedroń należałoby ściąć

fot. pixabay.com
12

„Rzeczpospolita” opublikowała wywiad, który Ewa Kaleta przeprowadziła z Polakami, którzy przeszli na islam. Oto ich wypowiedzi, które powinny dać do myślenia wszystkim tym, którzy faworyzują islam i uderzają w chrześcijaństwo. Lekturę szczególnie zalecamy aktywistom LGBT oraz Joannie Scheuring-Wielgus, która histeryzuje w związku z marszami ONR, a w islamie widzi kulturowe ubogacenie. Dobrze byłoby, gdyby zamiast pleść androny, zapoznała się z kilkoma cytatami z tego wywiadu. Oto one:

– Religia jest ważniejsza dla mnie niż jakikolwiek system świecki. Jeśli wymaga ode mnie wojny, to idę na wojnę. Wojnę z przekonaniami, wierzeniami i, jeśli trzeba, z ludźmi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Czy ISIS nie jest lekarstwem i reakcją muzułmanów na zgniliznę Zachodu? Muzułmanie chcą chronić przed niewiernymi swoje prawo do Boga.

– Gdyby tacy ludzie jak Robert Biedroń obrażali w szariacie Boga, propagując postawy homoseksualne, to należałoby ich ściąć. Nie z zemsty, tylko dla przykładu i powrotu moralności.

– Największym problemem są dla nas ateiści. To prawdziwy wróg wszystkich wierzących.

– Bóg dał nam ropę, nasze firmy niedługo wykupią Europę i USA. Wykorzystamy takie narzędzia demokratyczne jak wzrost demograficzny. Islam zwycięży, bo to obietnica dana przez Allaha.

– W wielu punktach komunizm jest podobny do islamu. Zniesienie niewolnictwa, zniesienie klas, równość, walka z nacjonalizmem, z lichwiarstwem, pochwała pracy. Ja do tego dodałbym jeszcze cenzurę, bo uważam, że nie każda wolność jest dobra. Należy chronić ludzi przed zepsuciem. Pierwszym, który chciał dla siebie absolutnej wolności, był Szatan. Wartości Zachodu, czyli brak granic i źle pojmowana wolność, to wartości szatańskie. Toczy się wojna o ludzkie dusze.

–  Kobiety powinny chodzić w nikabach, powinien obowiązywać zakaz słuchania muzyki, cudzołóstwo powinno być karane kamienowaniem.

– Nadchodzą czasy ostateczne. Wszystko wskazuje na to, że za chwilę będzie koniec świata. Panuje powszechne zepsucie, a walka z islamem jest bardziej zażarta niż kiedykolwiek w historii świata. Allah mówił, że będziemy prześladowani, ale koniec końców islam zwycięży.

Źródło: rp.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Nie mówcie nigdy, że ktoś nawrócił się na islam! Mówcie, że zrobił konwersję, albo po prostu zmienił religię. „Nawrócenie” sugeruje, że to jest ta „prawdziwa” religia, a jak wiemy, sam skryba Mahometa stwierdził, że Mahomet to sobie wszystko wymyśla i odszedł. Takiego samego zdania była jego ulubiona żona, która wręcz szydziła mówiąc „już Allah spieszy się spełniać twoje życzenia” (piszę z pamięci, cytat może nie być dokładny). Wiemy również, że Mahomet powiedział, że Bóg zabija fałszywych proroków sztyletem, a podczas swojej śmierci krzyczał, że czuje się, jakby ktoś wbijał mu sztylet. Nie wiem, która religia jest tą „prawdziwą”, ale Islam jest od tej prawdy daleko.

  1. Mariusz mówi

   Popieram przedmówcę. Proszę zmieńcie tytuł.

 2. Jarek mówi

  zgadzam się mówiac o nawróceniu mówimy o przejści una drogę która jest słuszna – a my jej za taką nie uznajemy mowiąc o islamie. Przykładowo mówiąc o sam o sobie, że wybieram Rodzimowierstwo uważając wiarę w Bogów naszych Przodków z asłuszną mówię że się nawróciłem a dla większości oznacza to że pobładzięłem, oszalałem itp

  1. Bożena mówi

   POPIERAM -POWINNO SIĘ MÓWIĆ -,ŻE KTOŚ PRZESZEDŁ NA ISLAM. To muzułmanie mogą mówić,że ktoś nawrócił się na islam

 3. cc mówi

  Jaką to człowiek musi przejść drogę. Od otwartosci po zrozumienie ze to mrzonka. Tym rozmowcom odpowiedziałbym-zatem jestesmy na wojnie bo dla mnie Allah to nic nie warta atrapa bozka.

 4. logic mówi

  Islam przesladowany ? oni serio są bezczelni.

 5. adam mówi

  Neofici-kozoj*bcy i wielbiciele fałszywego proroka spółkującego z dzieckiem będą pouczać, kto zasługuje na życie, a kto nie? Jesteście zdrajcami narodu polskiego i wara wam od wydawania sądów moralnych. Co robi dwóch dorosłych ludzi w alkowie nie powinno was czy kogokolwiek innego obchodzić.

  1. Tom13 mówi

   Ludzie wypowiadający się na temat Islamu, którzy tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia nie powinni zawierać głosu. A co bardziej obrażać.

 6. Matka polka mówi

  Islam stoi w opozycji do chrześcijaństwa. Allah to Lucyfer, który zmusza swoich sługusów- muzułmanów do mordowania chrześcijan. Dżihad to wojna z wyznawcami Jezusa Chrystusa; jeśli nie chcesz przejść na islam to cię mordują w imię allaha.

 7. Pomocnik Proroka mówi

  Nie kpijcie Islamu, bo Alllah jest największym i prawdziwy. Czekam na szariat w Polsce. Allahu -o-akhbar!!

 8. Tom13 mówi

  Ludzie wypowiadający się na temat Islamu, którzy tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia nie powinni zawierać głosu. A co bardziej obrażać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.