Wybory na prezydenta Rzeszowa zostaną odroczone? Grzegorz Braun wzywa do utrzymania terminu głosowania [WIDEO]

konferencja prasowa Grzegorza Brauna/ fot. screen
26

Przedterminowe wybory na prezydenta Rzeszowa powinny odbyć się 9 maja. Ale czy się odbędą? W czwartek (22.04.2021) rzecznik rządu Piotr Muller poinformował, że nie wyklucza przesunięcia terminu ze względu na sytuację epidemiczną. Decyzja najprawdopodobniej zapadnie w przyszłym tygodniu.

W piątek (23.04.2021) Główny Inspektor Sanitarny wydał zalecenie, żeby daty przedterminowych wyborów wójtów i burmistrzów oraz wyborów uzupełniających do rad gmin zostały przesunięte. – Zalecanym rozwiązaniem jest przełożenie wszelkich przedsięwzięć wyborczych na drugą dekadę czerwca 2021 roku – czytamy w komunikacie GIS.

Kandydujący w wyborach w Rzeszowie poseł Konfederacji Grzegorz Braun zaapelował o utrzymanie dotychczasowego terminu wyborów. – Ustami rzecznika rządu warszawskiego zakomunikowano nam, że władza nosi się z zamiarem odwołania wyborów, skasowania terminu głosowania i odłożenia w czasie aktu wyborczego, nie wiadomo na kiedy: na lato, jesień czy na w grudniu po południu, a może na święty nigdy, jak to się po staropolsku mówiło – powiedział Braun. – Nie jest dobre dla miasta przedłużanie stanu bezkrólewia.

– Wzywamy do tego, ażeby nie uniemożliwiać rzeszowianom zakomunikowania ich wyboru. Proszę nie ważyć się przekładać te wybory, skoro już ta kampania się rozpoczęła – zaapelował Braun.

SKLEP-WPRAWO.PL

Źródło informacji: PAP, gov.pl, Konfederacja/Facebook

Zobacz też:

Rzeszów stanie się strefą wolną od lockdownu, jeśli Grzegorz Braun wygra wybory na prezydenta miasta [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tolek mówi

  To w ogóle zabawne, że monarchista-zamordysta bierze udział w demokratycznych wyborach. Powinien ogłosić się królem i dokonać zamachu stanu, wtedy byłby wiarygodny.

  1. verizanus mówi

   Na razie monarchii w Polsce nie ma tylko są wybory..he he.. demokratyczne…

  2. mleko mówi

   facet postulujący zniesienie lockdownu nazwany zamordystą. dobra robota.

 2. Matka mówi

  „Ustami rzecznika rządu warszawskiego zakomunikowano nam, że władza nosi się z zamiarem odwołania wyborów, skasowania terminu głosowania i odłożenia w czasie aktu wyborczego, nie wiadomo na kiedy: na lato, jesień czy na w grudniu po południu, a może na święty nigdy”

  Braun, mimo, że polonista, ma chyba jakieś trudności w czytaniu ze zrozumieniem zalecenia GIS, w którym mowa jest wyraźnie o drugiej dekadzie czerwca.

  1. verizanus mówi

   Może chodzi o to że jak raz odroczyli to potem mogą spróbować znowu? 😉

   1. Matka mówi

    Tego typu urojenia posła Brauna mają tyle oparcia w rzeczywistości co jego bajanie o Żydach co to polskie lasy mieli przejąć w wyniku lockdownu.

    1. verizanus mówi

     Każdy może chyba mieć własne poglądy i podejrzenia, ważne jak to uzasadnia. Jedni wierzą, że lokdałn jest bardzo potrzebny bo inaczej byśmy zginęli wszyscy inni, że jest niepotrzebny a nawet szkodliwy, jeszcze inni że za tym kryje się jakiś podstępny cel…;). Jak ktoś chce niech się zaszczepia co dziennie i siedzi w bunkrze, jak ktoś chce niech normalnie działa a inni niech stosują wobec niego intelektualny apartheid (oprócz tych co wierzą, że mają skuteczną szczepionkę i nie muszą się bać) 😉

     1. Matka mówi

      Mylisz wiarę z wiedzą.

     2. verizanus mówi

      @matka Ja??? Na pewno???

     3. Matka mówi

      @Verizanus

      Tak wynika dobitnie z wpisu powyżej.

  2. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszka, tym razem niczym kapłanka Pytia, przepowiada rychły koniec wszystkich fal covidowej plandemii (najpóźniej do drugiej dekady czerwca). Jest to cenne tym bardziej , że inny wizjoner, niejaki Niedzielski ksywa „Minister Zdrowia”, już wieszczy czwartą falę „śmiercionośnego covida”.

   1. Matka mówi

    Maciuś, gdybyś nie był głuptasem napychającym sobie mało pojemną główkę haggadami, SB i towarzyszkami, to może byś był w stanie więcej z tej wypowiedzi zrozumieć, w szczególności, kiedy taka fala może być przewidywana i kiedy się może pojawić. Ale zawsze bawi mnie, jak jeden czy drugi głuptas dostęp do pewnych prostych informacji uważa za coś nadprzyrodzonego (jak nie tajne dane Mossadu to Pytia).

    1. Maciej mówi

     @tow. „Matka”

     Ależ oczywiście towarzyszko, pandemiczna fobia oraz podtrzymujące ją prognozy mają trwać dokładnie tyle ile trzeba – i z matematyczną dokładnością będą falami przechodzić z Komitetu Centralnego w Berlinie, do czasu ogłoszenia komunistycznej nowej normalności.

     1. Matka mówi

      Głupiś, Maciuś. To wszystko jeszcze wcześniej określili żydowscy rabini na tajnym spotkaniu na pewnym cmentarzu w Pradze. Było opisane w „Protokołach mędrców Syjonu”, więc musi to być prawda, nie?

     2. Maciej mówi

      @tow. „Matka”

      Wyłącznie zadaniowany troll może wypisywać takie głupoty – licząc, że ludzie nie potrafią łączyć prostych faktów, podawanych zresztą w oficjalnych mediach.

  3. Stach mówi

   Nie ogarniasz tego, co się dzieje w Rzeszowie. Jakim prawem zmieniają termin? Dziwnym trafem poprzednie wybory ogólnopolskie odbyły się w maju bez problemu, ale w Rzeszowie to już nie mogą. Czyżby chcieli coś ukryć, zatuszować? Robią sobie jaja z mieszkańców

 3. szalom mówi

  Uwaga!!! Żydosygnaliści czuwają!! Tolek z Mamełe na posterunku i Międlara obserwują a żydoniepoprawne wpisy też

  1. Matka mówi

   Tak jest! Tajna operacja Mossadu o kryptonimie „Głąb kapuściany” trwa nadal! Wyszukujemy na forum największych idiotów, porywamy ich do izraelskich kibuców i sadzimy na grządce z kapustą. Szalom, twój kapuściany łeb przyjąłby się znakomicie.

   1. Boguslaw mówi

    Wypierdalac stad, obie lucyferianskie pejsate kurwy!
    Wyszczepic sie wasza, odpowiednia, dawka, , zeby was natychmiast szlag trafil, pasozydowskie, parszywe PIZDZIELSTWO!
    Jestescie tutaj juz od zawsze NIEPORZADANI i ZNIENAWIDZENI do cna!
    Manipulujacy i usilujacy nam tutaj wciaz pluc w twarz i ponizac! ZDECHNIJCIE, jebane mendy, zwyrodnialcy i bezposredni agenci lucyfera!, Tfu!

    1. Matka mówi

     Morda, żałosny cwelu. Jesteś tak nisko na dnie hierarchi społecznej, że mogę na ciebie, pełzająca po ziemi glisto, najwyżej splunąć z góry.

 4. Marcin Malik mówi

  Nie ma znaczenia kiedy będą wybory w Rzeszowie, bo Braun i tak nie wygra. Gdyby Braun podstawił starszą kobietę w czerwonej koszuli, ze złotymi zębami, i zaciągającą wschodnim akcentem jak Kargul, to wtedy w takim mieście socjal-komuszych istot jak Rzeszów, miałby większe szanse.

  Jeśli Braun zdobędzie w tych wyborach 4% to będzie dobrze.

 5. *****konfederacje mówi

  Rzeszów miasto 40-latkow,informatykow,przemyslu lotniczego a nie katotaliba Brauna!! Średniowiecza w Rzeszowie nie będzie za sprawa Brauna. Łapać żydów to w Warszawie może. Won od Rzeszowa, katotaliby i oszołomy narodowi,won!!!

  1. Arek mówi

   @***
   Ciebie J….c , czerwony cwelu , bakajarzu o średniowieczu ( ty z tymi mitycznymi informatykami, to w tamtych czasach mógłbyś szambo wywozić ).

  2. W K mówi

   Pięciogwiazdkowy łosiu. Potraficie chociaż zbudować Łosia? Pytam, bo jakoś się tym nie chwalicie.

  3. Resor mówi

   Ej pięciogwiazdkowy… Mów za siebie! Jestem 40latkowymRzeszowianinem i dla mnie oraz dla mojej rodziny Braun to wielka szansa na NORMALNOŚĆ!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.