„Wszyscy załóżcie jarmułki!” Żydzi organizują demonstracje. Odpowiedź na „antysemicki” atak paskiem od spodni [WIDEO]

Atak paskiem do spodni na nie-żyda
8

„Berlin nosi jarmułkę”. Pod takim hasłem odbędzie się manifestacja w Berlinie. Protest organizowany przez Żydów ma być odpowiedzią na atak na… nie-Żyda. Starozakonni wzywają Niemców do tego, by zakładali na głowy mycki.

W ubiegłym tygodniu 19-letni Syryjczyk zaczepił nie-Żyda, który w ramach eksperymentu, założył na głowę jarmułkę. Syryjczyk uderzył go paskiem od spodni i w języku arabskim powiedział „Żyd”. Całe zajście zostało nagrane telefonem komórkowym.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Atak paskiem od spodni, Żydzi uznali za przejaw skrajnego antysemityzmu i podnieśli larum na cały świat. Postanowiono zorganizować demonstrację sprzeciwiającą się antysemityzmowi, której poparcie zapewniają organizacje ekumeniczne, akademickie i pro-izraelskie. Manifestacja ma odbyć się w środę wieczorem przed żydowskim centrum w Berlinie Zachodnim. Podobny protest ma się odbyć w Erfurcie.

Jeśli nie możesz dotrzeć do Erfurtu na protest, załóż jarmułkę gdziekolwiek będziesz w tym czasie – wzywają organizatorzy.

Żydzi, środowiska demokratyczne i działacze na rzecz praw człowieka, chętnie angażują się we wszelkiej maści manifestacje rzekomo walczące z zajadłym antysemityzmem. Tymczasem, gdy na terenie Syrii i Palestyny ma miejsce realny problem antysemityzmu, bo mordowani są okupowani semici-Arabowie, świat zdaje się tego nie dostrzegać.

Źródło: Haaretz

Źródło:

J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Jakby w Polsce wszyscy Żydzi założyli jarmułki to dopiero byśmy zobaczyli jak mało jest nas Polaków.

  1. Andrzej mówi

   Żebyś wiedział…

 2. Janusz I mówi

  Nie może tak być, żeby muzułmanie i Żydzi panoszyli się w Europie! Mają swoją Palestynę.

 3. Robert B. mówi

  Ciekawe, co będzie, jak się kiedyś miarka przebierze. Już nie raz się przebierała i – jak widać – niczego ich to nie nauczyło…

  1. Tomek mówi

   Robert, ty się nadal nie wyzbyłeś tych swoich chorych snów o nowych Holokaustach?

 4. Robert B. mówi

  I oczywiście nie ma żadnych przyczyn nienawiści do Żydów wśród Arabów… Żyd to uosobienie cnót wszelakich i jedyne, co można z nim robić, to go bezwarunkowo kochać…

  1. Tomek mówi

   Wśród Arabów są oczywiste. U ciebie to natomiast chorobliwe.

 5. Pola Kowalska mówi

  A taki CH***** jak komin Batorego co byl ZADNYCH syfiastych jarmulek to tylko „miemiaszki”i zydowka Merkel moze cos takiego wymyslec

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.