„Wszyscy won!”. Konfederacja o liście ambasadorów wspierających LGBT w Polsce [WIDEO]

Krzysztof Bosak i Grzegorz Braun/ fot. screen
15

Podczas poniedziałkowej (28.09.2020) konferencji prasowej w Sejmie Konfederacja odniosła się do listu otwartego 50 ambasadorów, którzy wyrazili poparcie dla LGBT w Polsce. Wśród sygnatariuszy listu jest ambasador USA, Georgette’a Mosbacher.

ZOBACZ: Antypolska prowokacja! Mosbacher w gronie 50 ambasadorów, którzy podpisali się pod listem promującym ideologię LGBT w Polsce

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Ambasadorowie wpisali w swój list lewicowy slang ideologiczny i stojące za tym koncepcje. Ten list jest formą wywierania presji na nasze państwo i nasz porządek prawny. Konfederacja nigdy nie zgodzi się na taką presję – zapewnił poseł Krzysztof Bosak, a powściągliwą reakcję polskiego MSZ nazwał „odwracaniem kota ogonem”.

– To nie jest reakcja dumnego państwa, które posiada swój porządek prawny i swój własny świat wartości, którego jest gotowe bronić. Mieliśmy wiele przykładów, że polskie państwo nie jest gotowe bronić swego prawa i swoich wartości na forum Unii Europejskiej, czy w ONZ – podkreślił Bosak.

Poseł Grzegorz Braun oświadczył, że dla Konfederacji każdy z sygnatariuszy tego listu jest persona non-grata. – Gdyby państwo polskie traktowało poważnie własny majestat i własny porządek prawno-ustrojowy, te osoby byłyby już w drodze na najbliższe lotnisko z prośbą, by udały się do kraju macierzystego na konsultacje i nigdy więcej nie wracały. W żadnym wypadku państwo polskie nie powinno godzić się na ingerencję w sprawy wewnętrzne, niezależnie od tego, czy dotyczy to polityki obronności, czy dotyczy to polityki w sferze obyczajowości – podkreślił.

Braun stwierdził, że udział ambasadorów w paradach LGBT w Polsce to „publiczna promocja gorszycielstwa”, a na paradach można zobaczyć „symbolikę ludzi marginesu społecznego znamionującą np. zainteresowanie nieletnimi”. – Osoby, które biorą udział w tego typu akcjach, niezależnie od tego, czy maszerują, czy też podpisują, wpisują się w kategorię publicznego gorszycielstwa. Ponieważ reprezentują korpus dyplomatyczny, nie wylądują na dołku policyjnym jeśli będziemy mieli na to wpływ, ale zostaną poproszone o opuszczenie terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – zapewnił.

Braun wyjaśnił, że ponieważ nie jest zawodowym dyplomatą, więc zwraca się do ambasadorów-sygnatariuszy listu otwartym tekstem: „Go home! Wszyscy won!”.

Konfederacja ws. listu ambasadorów w Polsce na temat LGBT!

#Konfederacja ws. listu ambasadorów w Polsce na temat LGBT!

Posted by Konfederacja on Monday, September 28, 2020

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

J. Matysiak z USA: Majdan w Ameryce!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  1. PIS nie ma charakteru i pewnie się podda amerykańskim okupantom. USA – ZSRR; to samo gówno inny odbyt. Ameryka niszczy każdy kraj w którym jest. Wielka Brytania też niestety podpisała. W Anglii już malują tęcze na ulicach.

  2. Ta żydówka chowająca się za amerykańską flagą sama wybrała się na prezydenta i premiera Polski.

  3. Polacy, pamiętajcie. To wy ich wybraliście. Prowokacje się nie skończą aż zgodzicie się na wszystko, lub zacznie wam zależeć.

 2. wilk mówi

  JESLI JAKIS KRAJ CHCE PROPAGOWAC U SIEBIE IDEOLOGIE LGBT,TO PROSZE BARDZO.ALE PRECZ OD POLSKI,POKAZMY W SOBOTE WE WROCLAWIU O GDZINIE 15,ZE NIE CHCEMY TEGO SZAMBA W POLSCE

 3. Mirek Matuszewski mówi

  Czy można sobie wyobrazić podobną reakcje Polskiego Ministra Spraw Zagranicznych II Rzeczpospolitej, gdyby na przykład szef propagandy III Rzeszy pouczał w liście Polaków w sprawach traktowania Żydów ???? Nasz Dyplomata podarł by taką korespondencje bez ALBO UMIEŚCIŁ JĄ W UBIKACJI DO PODTARCIA ZADKA. Ale w Polsce nie mamy Dyplomatów ale dyplomatołki z Geremkowkiej szkoły, którzy stają na baczność przed kanaliami reprezentującymi despotyczne reżymy znane z gwałcenia Praw Człowieka. Plują oni Polakom w twarz a taki “wiceminister spraw zagranicznych” … paweł jabłoński twierdzi na twitterze, że to DESZCZ PADA : “….W pełni zgadzamy się z tym przesłaniem dzisiejszego listu ambasadorów akredytowanych w Warszawie….” https://twitter.com/paweljabIonski/status/1310317548483817474 . Kiedy dyplomatołki z MSZ-etu przestaną hańbić imię Polski. Jeszcze niedawno inny miernota, Ciaputowicz twierdził, że… “”W Jedwabnem Polacy zabili Żydów i tego nikt się nie wypiera…. ” ( https://tvn24.pl/polska/czaputowicz-w-rzeczpospolitej-w-jedwabnem-polacy-zabili-zydow-ra813211-2578323 ) !!!

 4. Hammurabi mówi

  I cóż… PKW odrzucił sprawozdanie finansowe Konfederacji.
  „bezpośrednią konsekwencją naruszenia, które miało miejsce w czasie kampanii wyborczej do Sejmu i do Senatu”.
  – Komitet przyjął wartości niepieniężne, których przyjąć nie mógł zgodnie z ustawą, to nie spowodowało odrzucenia sprawozdania komitetu, ponieważ wartość tych przyjętych świadczeń była mniejsza niż 1 proc. przychodów komitetu i w takiej sytuacji Kodeks wyborczy przewiduje, że wskazuje się tylko uchybienia, ale taka usterka w gospodarce finansowej komitetu wyborczego rzutuje również na sprawozdania partii”…
  I wszystko jasne.
  Pozostaje jedynie Sąd Najwyższy albo utrata subwencji na trzy lata.
  Nie wierzę, by Konfederacja była aż tak nieostrożna, by popełniać świadomie jakieś błędy w finansach. Wiadomo, że sztaby specjalistów od szwindli działają w łonie miłościwie nam panującej partii, by właśnie w taki sposób unicestwić partię będącą solą w oczach kacyków. Posunę się nawet dalej i przewiduję zgodną współpracę PIS-u z PO w celu niszczenia Konfederacji zupełnie tak, jak to niedawno było w sprawie wynagrodzeń poselskich.

  1. W K mówi

   To niekorzystne. Taniej jest uczyć się na cudzych błędach.

  2. kici kici KOCUR mówi

   Pragnę tylko zwrócić uwagę jak chytrze zostało to rozegrane. Obok Konfederacji również partia Zielonych nie otrzymała subwencji. Pozornie sprawia to wrażenie całkowitej bezstronności PKW.
   – No o cóż wam chodzi? – Zagai taki jeden z drugim z PKW – Przecież nikogo nie dyskryminujemy, również najbardziej lewacka partia w sejmie nie otrzymała subwencji. Nie dostosowaliście się do reguł to i nie ma pieniędzy.
   To jest taki typowy zabieg socjotechniczny który ma spowodować u zwykłych ludzi akceptację, zrozumienie i przyzwolenie na tego typu praktyki.
   Wyjaśnię tylko że partia Zielonych to zwykła przybudówka KO a w sejmie IX kadencji ma tylko 3 (słownie trzech) posłów: Aniśko, Tracz i Zielińską. I tyle w tej tematyce.

 5. Antyparch mówi

  Trzeba byc konsrkwentnyn,skoro wilk nawolywal do glosowania na pedalolubnego trzaskowskiego a 50%wyborcow kondonpederastii poszli za jego wyciem,,wysteo jajko vel bosak brauna,zakraea na hipokryzje.
  I jeszcze jedna informacja,kasy panstwowej na dzialalnosc kondonpederastii nie bedzie. Tacy fachowcy,a sprawozdania nie umieli napisac dla PKW.

  1. do parcha. mówi

   W pisie wszyscy za lgbt, futrzakami i lewizną. Spurek zachwycona ustawą prezesa o norkach i za likwidacją górnictwa, tak jak twój pis, parchu.

 6. Antyparch mówi

  W dniu 17 wrzesnia,konfederacja miala protestowac pod ruska ambasada,za cios w plecy. Nie pojawil sie zaden polak.prawdziwy patiota,katolik,ideowy prawicowiec.
  Dziekuje za uwage
  Zadne prawicowe media tgo tematu nie piruszyly.

  1. do parcha. mówi

   Ty antyparch, to nie wiesz, że był protest Rot Marszu Niepodległości. Roty to nie jest Konfederacja tylko Stowarzyszenie Marszu Niepodległości, ty pisowski syjonistyczny parchu. Teraz wracaj do kota prezesa, niech cię pogłaszcze i przytuli.

 7. antyparch mówi

  doktor Mentzen,doradca podatkowy,bu ha ha ha ha no ladnie doradzal kondonpederastom,a na ministra finasow w rzadzie kondonpederastii szykowany,,ha ha ha ha lewaccy ideowcy z zielonych i prawdziwi polacy,katolicy,patrioci z kondonpederastii dali ciala,bu ha ha ha ha

  1. do parcha. mówi

   Pederastyczny instytut syjonistyczny, chce dowalić Konfederacji, ale im się to nie uda. Będziesz się śmiał parchu, jak ci prezes dowali kolejny podatek, a Morawiecki każe pracować za michę ryżu, jak to obiecał.

 8. Frank Drebin mówi

  To chyba dobrze że popierają asystentki i asystentów społecznych posła na sejm „szczęść Boże” Grzegorza Brauna??? Nawiasem mówiąc Braun jakie to nazwisko?

  1. Witek mówi

   Frank Drebin jakie to nazwisko?

  2. lol mówi

   jesteś idiotą. na dodatek psychicznym

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.