Szok! Żydowska policja bije ortodoksów na ulicach Jerozolimy [WIDEO]

fot. youtube
4

W ramach ożywionej dyskusji o relacjach polsko-żydowskich postanowiliśmy przypomnieć o relacjach żydowsko-żydowskich. Tym razem nie będzie to przypomnienie o metodach działania żydowskiej policji w getcie. Tym razem przypomnimy obrazki ze współczesnej Jerozolimy, a konkretnie z 17 września 2017 r.

Ortodoksyjni Żydzi zorganizowali protest przeciwko decyzji Sądu Najwyższego Izraela, który uchylił przepisy wyłączające ich z obowiązku powszechnej służby wojskowej. Manifestacja odbyła się w ortodoksyjnej dzielnicy Mea Szearim. Na jednym z transparentów protestujący napisali „Jesteśmy Żydami i nie dołączamy do syjonistycznej armii”.

Sposób, w jaki żydowska policja potraktowała protestujących, powinien dać do myślenia wszystkim „obrońcom demokracji” krzyczącym, że polska policja traktuje ich brutalnie. Zobaczcie, jak traktuje manifestantów policja żydowska. Kopanie i bicie leżących, ciąganie po ziemi, szarpanie za ubranie i rzucanie na ziemię. Widok ortodoksyjnych Żydów poniewieranych i bitych przez ludzi w mundurach kojarzy się jednoznacznie: Holokaust. Najwyraźniej żydowskim policjantom w Jerozolimie tak się to nie kojarzy, więc bez skrupułów kopią i biją leżących ortodoksów. Szok!

Źródło: youtube

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  Ja wiem, jak to skomentowaliby polskojęzyczni (bo nie polscy) „obrońcy demokracji”: „To nie pasuje do żadna rubryka. Nie warto to wspomnieć, bo to niepodobne”.

 2. Zdzisław mówi

  Ortodoksi to 10% zeświecczonej populacji Izraela. Taki listek figowy do przykrycia cynizmu, chciwości plemienia okupującego Palestynę.

 3. ibrahim ibn jakub mówi

  aż miło popatrzeć….

 4. Robert mówi

  Powinna byc również jeszcze jedna konferencja pod tytułem: Współczesny Izrael. Udział Żydów w biciu Żydów.

  Pokazujmy to światu!!!! Demokracja w Polsce ma sie za dobrze skoro nasi tzw. starsi bracia w wierze nie patyczkują sie ze swoimi. Im wszystko wolno we własnym kraju a nam Polakom stawiają zarzuty Żydzi i lewacka UE!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.