Wspomnień czar! Zobacz jak Platforma rozmawiała z rodzicami niepełnosprawnych dzieci…

Gasiuk-Pihowicz - aborcjonistka / Fot. Twitter
0

Wszystko wskazuje na to, że rodzice wraz z dziećmi niepełnosprawnymi długi weekend majowy spędzą w Sejmie. Mimo, iż rząd Prawa i Sprawiedliwości prowadzi rozmowy z protestującymi, brakuje porozumienia.
Widać, że minister Elżbieta Rafalska i rząd się stara. Naprawdę dużo już dali – powiedział prezydent RP Andrzej Duda.

– Przychodzimy z propozycją premiera Mateusza Morawieckiego, która uwzględnia pierwszy postulat osób protestujących w Sejmie. Mamy dobrą informację: jest 500 zł na rehabilitację osób o znacznym stopniu niepełnosprawności – powiedziała rzecznik rządu Joanna Kopcińska. Iwona Hartwich, jedna z protestujących matek, uznała że propozycja rządu to manipulacja, a totalna opozycja zaciera rączki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Porozumienia nie ma, a szkoda. Biorąc pod uwagę jak wielkie miliony przeznaczane są na żydowskie muzea i kirkuty, dla ekipy PiS nie powinno być problemem przekazanie niewielkiej puli pieniędzy dla rodziców dzieci niepełnosprawnych, którzy bez dwóch zdań pieniędzy potrzebują. I można PiS-owi w tej sprawie wiele zarzucić, tylko co w tym konflikcie robią opozycjoniści? Przecież jedni z nich, jeszcze cztery lata temu w Sejmie traktowali niepełnosprawnych i ich rodziców jak powietrze, a teraz składają wniosek o wotum nieufności wobec Beaty Szydło i Elżbiety Rafalskiej, a drudzy, kilka miesięcy temu głosowali za bezkarną eksterminacją niepełnosprawnych, nienarodzonych dzieci, a teraz do protestujących przyczepili się jak rzep do psiego ogona.

Poniżej zamieszczamy krótkie nagranie, które doskonale obnaża hipokryzję obozu Platformy.

A tutaj zobaczcie Joannę „Parcie na Szkło” Scheuring-Wielgus, która jeszcze kilka miesięcy temu rozlepiała plakaty eugenicznego projektu ustawy, umożliwiającego swobodne mordowanie nienarodzonych.

Źródło: WP, Youtube

Przeczytaj:

Lubnauer: „Jest zarodek, płód. Życie ludzie jest w momencie gdy się dziecko urodzi”. Adolf Hitler mógłby się od niej uczyć!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.