Wspomnień czar! Rabin: „Goje jak zwierzęta pociągowe. Rodzą się po to, by służyć Żydom”

Rabin Owadia Josef / Fot. wykop
10

Specjalista od rasistowskiego Talmudu, duchowy przywódca partii Szas, dzisiaj już zmarły (2013) rabin Owadia Josef jeszcze kilka lat temu publicznie oznajmił to, o czym od wieków przypominają nam Żydzi, gościnnie mieszkający na terenie Polski:

Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowiew 2010 roku zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do… zwierząt pociągowych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rabin, którego setki tysięcy Żydów po dzień dzisiejszy uważa za jednego z największych religijnych autorytetów, stwierdził że gdyby goje nie mogli służyć Żydom „nie mieliby po co istnieć”. Dlaczego nie-żydów wciąż jest tak wielu na świecie? Rabin i to „wyjaśnił”:

Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda – mówił rabin.

Wypowiedź rabina nikogo nie powinna zaskakiwać. Przecież tego właśnie naucza najważniejsza żydowska księga Talmud, którą od wieków kierują się Żydzi w relacjach z Polską, którą z upodobaniem nazywali dojną krową.

Przeczytaj:

Co Żydzi piszą o Jezusie? „Żółć, popiół, śmierdzące ciało i zgniłe robactwo”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  „To nie pasuje do żadna rubryka. Nie warto to wspomnieć, bo to niepodobne”…

  1. Andrzej mówi

   Teraz wiadomo po co przy rządzących kręcił się johnny daniels: „nie uchalajcie ta ustawa bo to nie wpisuje się w żadna rubryka”.

  2. Robert B. mówi

   Jonny Daniels – starszy sierżant sztabowy izraelskiej armii. Wali od niego na kilometr agentem Amanu. Cały czas jest przy Morawieckim. Jak Morawiecki wczoraj o tym gadał, to ten też siedział i kiwał głową. Widać Morawiecki ćwierkał, jak mu agent Amanu kazał. To jest coś niebywałego.

 2. witek mówi

  a ja czekam na stanowisko muzeum Żydów Polskich Polin, którego nazwa „tutaj odpocznij” mówi sama za siebie …

  1. Robert B. mówi

   No tak… Mówi sama za siebie. Oni odpoczywać, goje zapierdalać na rasę panów. Wszędzie to realizują i są bezwzględni. I dlatego są tak znienawidzeni.

 3. Hammurabi mówi

  Jeśli ktoś ma chęć i czas, niech sobie prześledzi historię Żydów. Zobaczy wówczas, że od zawsze obraz ich życia przypomina sinusoidę. „Jęczą w niewoli”, by odzyskując wolność napadać na innych, bogacić się ich kosztem. Później znów wzięci za „pysk” płaczą nad swoją niedolą, jednak zaraz po popuszczeniu wodzy znów zaczynają niszczyć innych. Swoje zamiłowanie do złodziejstwa usprawiedliwiają swoją „wyjątkowością”. Swoim „wybraniem” przez Boga, który osobiście nadał im jakieś ziemie i zezwolił na mordowanie innych ludzi w celu zagarniania ich majątków. Po ucieczce z Egiptu włóczyli się po świecie plądrując i mordując, wszystkie swoje zbrodnie tłumacząc nakazem bożym! Wystarczy przeczytać Stary Testament.
  W nowszych dziejach, usuwano ten diabelski pomiot siłą ze wszystkich państw zachodniej Europy. A Polska? Polska stała się dla nich domem. Słowiańska gościnność i naiwność stała się pożywką dla zaprawionych w lichwie, oszustwie i złodziejstwie przybyszów. Jednak bez królewskiej zgody niewiele by zdziałali… Cóż Kazimierz Wielki, faktycznie był wielkim. Wielkim głupcem, myślącym tą małą główką. Według Długosza, który wspomina pod datą 1356, Kazimierz Wielki: ad preces quoque praefatae Ester judeae et concubinae, exorbitantes praerogativas et libertates per literas singulis judaeis in regno Poloniae habitantibus, quae falso scriptae ab aliquibus insimulabantur, et quibus divina majestas contumeliatur et offenditur, concessit, quarum factor olidus etiam in hane diem perseverat, a więc to właśnie we wpływie Esterki należy doszukiwać się tak życzliwej polityki króla względem „polskich” Żydów.
  Uczmy się od naszych wrogów! Pomagajmy jeden drugiemu jak oni. Wspierajmy się wzajemnie. Słowa jak nigdy odnoszą się do polskich narodowców i całej prawej strony politycznej sceny.

  1. Robert B. mówi

   Oczywiście. Te wszystkie wypędzenia, czy wreszcie holokaust, ta wszechobecna niechęć do nich, czy wreszcie nienawiść, to wszystko nie może nie mieć przyczyn. Jeżeli constans = żydostwo, to oni są tego przyczyną. Ich mentalność, zachowanie. Poznaj Żyda, a wszystko zrozumiesz.

 4. AToCiNovina mówi

  Skoro był specjalista od „rasistowskiego Talmudu” to przychodzi na myśl pytanie:
  czy /gdzie jest ten nie rasistowski talmud ?

  A tak już bardziej poważnie:
  Od co najmniej 2000 lat, od czasu do czasu ludzie ci dostają potęrzny łomot ( niestety w wiekszości przypadków ofiarami są kopletnie niewinni ludzie ) i nadal niczego nie zrozumieli.

  Jak nazwiemy osobę/osoby które przez bardzo długi czas powtarzają to samo błędne działąnie/zachowanie, za każdym razem sądząc że „tym” razem jemu/im się uda ? Idiota ?

 5. julie mówi

  Oj ty Rabin jaki ty jesze gupi jesztesz . Oj , patz ty se Rabin jak to foje esesy i foje myszlenie chciali ulepic rasa aryjska ze szfaboja i zidoja , ojjj , a co to wychozi ? Jak na moje oko gojki , to mnij wincyj szachownica , ojjj

 6. Sebastian mówi

  A ja mimo wszystko wierzę w naszych rodaków. Musimy się trzymać razem, najgorsze co możemy w tych pokrętnych czasach zrobić, to pluć na siebie jadem. Czołem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.